Pomohla vám kaše na spaní?

guava
18. pro 2011

mam doma temer 6 mesicni mimi a zacal se me budit cca po 2h na kojeni a nekdy i po hodine! Premyslim, ze zacnu davat ryzovou kasi na spani. Pomohlo vam davanim kase ke spanku?

sebestka
18. pro 2011

Já mám skoro 5-ti měsíční Karolínku, nekojím ji, ale kaši jsem ji ještě nedala a spinká celou noc. Stačí ji jen 120 ml Nutrilonu. To si myslím, že by už na svůj věk mohla vypít víc. Jinak přes den jsem ji začala dávat zatím na oběd jen mrkev s bramborem, jinak je na Nutrilonu.

mrsblack
18. pro 2011

Nám to nepomohlo, je jedno, jestli večer vypije kaši nebo mlíko, budí se pořád stejně 😀 Že by ho kaše nasytila víc u nás bohužel neplatí.

ja.na81
18. pro 2011

Neee vubec to nemelo vliv. Kasi jsem zavedla asi v 9 mes. a budil se stejne po tech dvou hodinach, pravidelne na minutu a vydrzelo mu to s prestavkama az do roka, kdy jsem v noci prestala kojit, pak zacal i trochu lepe spat.

veruska007
18. pro 2011

U prvního chlapečka pomohla. On od začátku spal celou noc, v 5 měs. se začal v noci budit hlady, na doporučení dr. jsme začali s příkrmy, polední mrkev nic nezměnila, ale po kaši zas spinkal celou noc. Bohužel, druhý rarášek nespinká a nespinká. Taky jsem zvědavá, co s ním udělá kaše 😝

aajina
18. pro 2011

Ani u jednoho dítky nepomohla 😒

katchi
18. pro 2011

Ne. Pomohlo az to, ze jsem v 10 mesicich odmitla v noci kojit a nakojila jsem az k ranu. Kupodivu si syn zvykl velmi rychle.

mery83
18. pro 2011

Nám to tedy nepomohlo budila se stejně po kaši a i když kaši neměla.Pořád se v noci budí na kojo.

marrei
18. pro 2011

ani náhodou, pomohlo až odstavení...

coxa
18. pro 2011

Pomohla jedině tím, že se posunulo první kojení - dostali večeři, nakojila jsem, uložila kolem sedmé a na další kojení se vzbudili až třeba kolem půlnoci - jedné hodiny, ale pak se v tom samém časovém rozestupu kojilo dál jako vždycky. Mám pocit, že co zabralo bylo zavedení příkrmů - obědu, večeře i svačinek, jako že se zasytili přes den a v noci už takovou potřebu neměli.

brisalek
18. pro 2011

Kasi mala nikdy nechtela, tak nevim. Pomohlo odstaveni v 16m a to ze si diky odstaveni vzala UM. (od 3 do 12 mesicu vstavala v noci i 10x, od tech 12 mesicu tak 2-3x a casteji jsem se snazila nedat). Ale ja si myslim, ze kdyz si dite zvykne mit prso po 1-2hodinach a trosku si cucnout...stane se z toho proste zvyk a neni to hlady, proto pak uz nic nepomuze. Takze ja bych po drivejsich zkusenost bych dala uz pri vaze ditete okolo 7-8kg UM na noc, aby si na to caste vstavani v noci nemohlo zvyknout. U starsich jak 10 mesicu bych proste prso nedala casteji jak za 4-5hod.

helcenka
18. pro 2011

Nám kaše taky nepomohla. U prvního to samo nějak přešlo, od začátku vstával tak 3-4x za noc, pak 2x a v půl roce spal téměř celou noc. Jen jedno krmení cca mezi 24,00 a 1,00 hodinou vstával. A po kaši to bylo stejné...
A teď u dcery jsem zavedla kaši, hlavní důvod byl jiný a to že nechtěla vůbec nic jiného než kojení, zkusili jsme kaši, ta jí jediná chutnala. Teď ji dáváme večer před spaním, po kaši jí ještě dokojím a stejně vstává tak 8x za noc, když vstane 6x tak můžu říct, že jsem se opravdu dobře vyspala.

dorca
18. pro 2011

Kaše nepomohla ani u jedné dcery......Na buzení byli přesné, jako hodinky. S kaší i bez kaše 😀

sookie
20. pro 2011

Já před pár dny řešila přesně to samé🙂 Malé je 5,5 měsíce. Dřív jsem o kaši vůbec neuvažovala, ale najednou se malá začala budit mnohem častěji než obvyklých 2-3x za noc a doslova mě vysávala, a já ve 3 ráno trnula hrůzou, co budu dělat, až mi začne křičet hlady, protože nemám mléko:( Začala jsem jí dávat 4 zrnnou kaši od Alnatury, a zatím celkem úspěch, jako přes noc kojíme pořád, ale zas jako dřív a mléka opět dost🙂 Takže u nás pomohla🙂

karotky
20. pro 2011

Nám pomohla u obou dětí.U prvního mléko na noc přestávalo stačit kolem půl roka a u toho druhého ve 4.měsících.První spí celou noc v kuse od 3.měsíců a ten druhý nespal celou noc v kuse ani jednou. 😅 Ale bez kaše by bylo mnohem hůř. 😀

vladii
20. pro 2011

Ahoj, náš mrňousek spal celou noc do půl roku, pak se začal budit cca 1-2x na kojení a to mu vydrželo do teď (10,5 měs) i přes to, že dávám kaši na dobrou noc a dokojím. Ale myslím si, že to je jen ze zvyku.

kammka
20. pro 2011

NE. 😠

weri1
20. pro 2011

ne

anty
20. pro 2011

ne

bocinka
20. pro 2011

To je podle toho, jestli se budí zvykem, nebo hladem.... 😀 😀 😀 😀 u nás to hlad není a nebyl 😅 😕

cervena_vila
26. pro 2011

Ne, je to spíš o návyku na utišení kojením. Moje se budila v noci, dokud dostala prso. Pravda, že jsem jí to utla až nedávno, kdy jí je rok a třičtvrtě, ale okamžitě spí bez probuzení. Věřím že to funguje i dřív. Setkala jsem se s názorem, že půlroční dítě dokáže spát celou noc, aniž by se budilo na jídlo, zdá se mi to brzo - ale třeba to některé umí.