Poprvé pít čajík, z jaké lahve/hrníčku?

martisek11
12. čer 2017

z jaké lahve,,nebo hrníčku nebo flaštičky🙂)dáváte poprvé pít čajík a jaký ,,mám 5ti měsíční mimčo a chci začít dávat pít ,,už dávám i příkrmy..zajímá m,ě,z čeho ste dávali pít...díky

eva1987
12. čer 2017

@martisek11 Náš malý pije jen ze lžičky nebo klasicky z malinkého pohárku, nic jiného nechce. Dávám fenyklový čaj, dá si pár lžiček a konec, žádná sláva. Ostatní čaje odmítá i kojeneckou vodu.

ladyhacek
12. čer 2017

měla jsem lahvičky od aventu -dudlík měl ten nejmenší 1+?
Dávala jsem spíše vodu a střídala s heřmánkovým čajem

pajula123
12. čer 2017

Pokud kojis,je lepsi se lahvi vyhnout. Davam z malickeho hrnicku. Syn mi nic jineho nez vodu nepije-nechce ani caj,ani redeny dzus,nic,proste jen vodu.

arwen_arina
12. čer 2017

Davala jsem ze stejneho typu lahvicky, kterou jsem mela na UM,davam tak porad, hrnecek se jeste nesetkal s uspechem. Jinak davam caj/jablecny most 2:1, popr.most s vodou ve stejnem pomeru🙂 jinak ja davala uz od tretiho dne zivota, v peti mesicich uz mi pila 600ml caje denne...vubec si neumim predstavit,ze by nepila, byla by vysusena jak treska :o

arwen_arina
12. čer 2017

Nebo po lzickach to taky jde, jestli uz ji prikrm lzickou...je to akorat vetsi opruz pro tebe, ze to ma vsude,ale kdyz neni zbyti, da se to...

denisa060491
13. čer 2017

Ja jsem mu cajiky davala v kojenecke flasce.zezacatku nehtel zadny a pak jen cucnuti cajiku sunarek.pak zacal pit vic a taky si hrat s flaskou tak byl vzdycky cely polity 😀 tak jsem koupila netekouci hrnecek s pitjem z dmka.u nas mel velky uspech 🙂