Přesnídávky v tubě

baronek
8. led 2013

Mám 15-ti měsíčního syna a nechce moc baštit. K Vánocům od někoho dostal přesnídávky v tubě a ty mu docela šmakujou, když si je může vymačkávat sám. Nevíte, kde se dají tyto přesnídávky koupit nebo ještě lépe, čím tubu na přesnídávku nahradit???? Uvítám všechny tipy 🙂

sissy27
8. led 2013

@baronek žiadne dieťa ešte dobrovoľne od hladu neumrelo, nenahrádzala by som normálnu stravu takýmito vecami... neviem čo je to za presnídavku, možno naozaj zdravá z čerstvého ovocia, alebo presladená plná umelín, každé dieťa má radšej niečo pohodlné a sladké, ako normálne jedlo, s ktorým "sa narobí"..

henrietag
8. led 2013

tieto presnidavky niesu dobre pre deti su to "cestovne balenia" maly ked nieje velky papkač treba mu obed ponuknut aj 3x za den, moja mala tiez jedla strasne malo doktor nam povedal teda ze mam viackrat jej davat obed raz zjedla dve raz tri lyzicky.. teraz ma dva roky a teda najest sa lubi 🙂)
/nechavala som ju papkat samu viac ju to bavilo a sice sa zaspinila ale jest sama vedela uz v 18 mes. tak ze sa nezaspinila /
presnidavky neodporucam

baronek
autor
8. led 2013

právě jsem myslela, že na svačinu by přesnídávka byla dobrá, ale spíš hledám tubu, abych mohla naplnit přesnídávkou námi doma dělanou ...

misa84
8. led 2013

@baronek no tak abych ti odpověděla na co se ptáš - nevím, jestli to je přesně to co myslíš, ale koupila jsem malému přesnídávku v takovém jakoby pytlíčku, mělo to šroubovací víčko. taky máme problém s tím, že nechce jíst, je nemocný na srdíčko a celkově toho moc nesní, takže každá finta, která ho přesvědčí něco ochutnat je u nás vítaná. akorát nevím jak je tvůj špunt šikovný, ale u nás to dopadlo tak, že celý pytlíček vymačkal na koberec a tričko a ne do pusinky. no úspěch to mělo, ale ne takový, jaký bych si přála. 🙂 kupovala jsem to v rossmannovi, je to myslím jedna z těch jejich značek, ale na netu jsem to nenašla (moc jsem nehledala) 😉

baronek
autor
8. led 2013

@misa84 nám se povedla přesnídávka do pusinky 🙂 a přeju hodně sil prckovi 🙂

terinda
8. led 2013

Ovocné přesnídávky v tubě mají např. v DM 😉 Na cesty dobré.