Převařujete kojeneckou vodu, když chystáte Nutrilon?

soptinka
24. led 2016

máme 3 týdny a občas chystáme dokrm. Převařujete kojeneckou vodu? V návodu Nutrilonu je to psané. Děkuji

zuzapra
24. led 2016

Samozřejme. 🙂

blahova_andrea
24. led 2016

ano. převařovala jsem synovi k um kojeneckou vodu půl roku. pak už ji dostával nepřevařenou.

stesil
24. led 2016

Prevarovala som obyčajnú vodu z kohútika

kolibrik007
24. led 2016

Urcite. Prevarovali jsme do jednoho roku. I MUDr takto radila.

suzancha
24. led 2016

U prvni ano, pak nam bylo receno, ze je to nesmysl kojeneckou prevarovat. A ted davam neprevarenou i z kohoutku.

megaira
24. led 2016

Už také nepřevařuji kojeneckou ....od půl roka.....vubec si myslím ze je to prehnane kojeneckou prevarovat z kohoutku ano

cilkat
25. led 2016

Balenou kojeneckou jsme napřevařovali... přišlo mi čistší ji nalít z čestvé lahve, než patlat přes konvici nebo kastol. Nepoužívám ale lahev otevřenou déle, jak den (tu dopiju sama). Kohotkovou převařuji.

elu
25. led 2016

není třeba

liska01
25. led 2016

Ta voda nikdy není stoprocentně sterilní, vždy v ní něco málo bakterií bude a pokud byla voda nevhodně skladovaná v teple než jí třeba naskladnili tak stála na sluníčku a podobně, tak se to v ní pomnoží, proto je lepší ji převařit.

japona
25. led 2016

Pro mimino jsem používala kojeneckou vodu. Nikdy jsem ji neprevarovala. Na nekterych i pisou, ze neni nutnw je prevarovat. Nedelali jsme to s zadnou🙂 Kohoutkovou jsme začali používat az skoro od roka (má horší obsah minerálů než kojenecka), taktéž bez prevareni..

rainbow_x
25. led 2016

Kojeneckou nepřevařuju.

xleni
25. led 2016

Kojeneckou vodu z lidlu neprevaruju.