Příkrmy - skleničky se samotným špenátem?

marketa999
8. pro 2017

Ahoj maminky, prosím poraďte, kde seženu skleničku se špenátem? Aby byl samotný. Vždy jsem viděla jen kombinaci s něčím dalším...

chocolady
8. pro 2017

To je jednodussi nez hledat jehlu v kupce sena - koupit mrazeny spenatovy protlak, uvarit a pridat kapku oleje a hotovo.. 🙂

marketa999
autor
8. pro 2017

@chocolady jenže milostpánovi mnou vařené nešmakuje 🙄

chocolady
8. pro 2017

Tak mu to nalij do sklenicky - treba nic nepozna :D

marketa999
autor
8. pro 2017

@chocolady kéž by to bylo tak jednoduché 😀 oboje mu dávám ze stejné misky, skleničku ani nevidí 🙂

menorka
8. pro 2017

A proc musi byt samotny?? 🤔 obvykle je ve sklenicce s brambory ktere ochutna s mrkvi 👶

robin92
9. pro 2017

Osobne jsem ani spenat nikde samostatny nevidela, vzdycy byl v kombinaci s necim. A proc musi byt samotny? Mozna bych ale zkusila ty Hami sklenicky, maji ty malinke na prvni prikrmy a tam mozna budou jednodruhove.

jipe
9. pro 2017

Při zavádění příkrmů by se měla vždy dávat nejdříve jednodruhová zelenina, aby si dítě zvyklo na základní chutě. Já teda převážně vařila, ale pokud si dobře vzpomínám, tak špenát jsem dala rovnou s bramborama. Samotný neochucený špenát bych nejedla asi ani já 🙂

bubinko1506
11. pro 2017

Samotny spenat som nevidela nikde. Akurat Hipp mal spenat so zemiakmi. Moji tiez nechceli domace, rozjedli sa vdaka kupovanym prikrmom. 2 mesiace sme fungovali na Hippkach, potom som im pomalicky zacala pridavat domacu zeleninu. Po mesiaci bastili cisto len domace jedlo. Teraz uz jedia vsetko, ale ked im idu zubky, tak zjedia len kupovane