• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příkrmy u nedonošeňátek. Koriguje se u nich věk?

17. srpna 2012 
ahoj holky, prosím o zkušenosti o závádění příkrmů u nedonošených dětí. Koriguje se věk i u příkrmů nebo ne? dcerka se narodila o 2 měsíce dřív. Te´d na konci dubna jí bude 6 měsíců (korigovaně tedy 4 měsíce). Doktorka mi řekla, už před 2 týdny ať ji začnu dávat zeleninu v poledne,prý kvůli vláknině. mě se to zdá ale příliš brzy.Vím, že je te´d nějaká nová studie, která propaguje zavádět příkrmy dřív, ale někdo zase radí dítě kojit výhradně do 6.měsíců věku. A pak si vyberte :frowning2: . jinak kojení jí stačí, přes den jí po 3 hodinách v noci se budí max. jednou někdy až ráno, má 5,1 Kg a o naše jídlo zatím nejeví žádný zájem.
25. dub 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá se taky narodila o 2.měsíce dříve a když měla teďka zánět v očičku tak jsem se na to ptala doktorky a že prý malá vše dohnala tak prý nevidí problém začit od toho 6.měsíce..je plně kojená a na noc už má kaše protože se budila co 2 hod.
17. srp 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně říkala jedna paní doktorka, že věk nedonošeňátek se koriguje do jednoho roku věku dítěte, ale podle mě je to taky individuální záležitost, někdo to potřebuje ještě protáhnout :grinning: Ale u těch příkrmů bych byla opatrná, to jsem ten skluz počítala.
17. srp 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marbo u nás jsme příkrmy zaváděli podle korig.věku.
17. srp 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek