Příkrmy. Vaříte, nebo kupujete?

kaatulkaa
24. led 2011

🙂 Omylem jsem vytvořila diskuzi, místo otázky, tak jsem to napravila a ptám se otázkou... 🙂

Ahojky!

Chtěla jsem se zeptat, zda svým ratolestem vaříte, nebo kupujete příkrmy. My jsme s přikrmováním začali cca před měsícem a stále se nějak nerozjedl. Já vařím, ale zvažuju, zda nedávat kupované. Jestli by mu to nešmakovalo víc... Tak prosím o radu a Vaše zkušenosti

Děkuju 🙂

pehaka
22. dub 2011

já jsem skleničkovala - sám dr. mi to na začátek doporučil od roka vařím....ale nejdřív to nechtěl vůbec jsme s jídlem celkem na šťíru, myslím že na skleničkách není nic špatnýho a nechápu přechytračelý matky co vaří jen brambory a mrkev a cuketu pořád dokola.. hlavně domácí strava... 😀 😀 navíc když dítě chutě nezná je jim to úplně putna...skleničky jsou mnohem rozmanitější 😀 ale víte jak ať si každej dělá co chce 😉

p.e.t.u.l.k.a
24. dub 2011

Já jsem vařila skleničku měl syn tak jednou a to stejně nejedl 😀

anieanne
27. dub 2011

Začala jsem skleničkami, cca po týdnu jsem začala vařit. Teď dlabe domácí, a skleničky jen, když někam jedeme.

johnatanka
27. dub 2011

baštíme Hipp, Alnaturu, Babylove, je nadmíru spokojená, ale určitě budu taky časem vařit, jen co toho sní více 😉

vojtaxx
28. dub 2011

ahojky my jak jsme začínaly..tak malý mi nechtěl ani jeden kupovaný přikrm a to jsme zkusily uplně všechny ale mě to nevadilo vařila jsem mu zeleninku..jediné co mu chutná kupované je přenidávka....ale jistě každé miminko je jiné..takže hodně uspěchu..a at jste zdraví... 😉