Příkrmy. Vaříte, nebo kupujete?

kaatulkaa
24. led 2011

🙂 Omylem jsem vytvořila diskuzi, místo otázky, tak jsem to napravila a ptám se otázkou... 🙂

Ahojky!

Chtěla jsem se zeptat, zda svým ratolestem vaříte, nebo kupujete příkrmy. My jsme s přikrmováním začali cca před měsícem a stále se nějak nerozjedl. Já vařím, ale zvažuju, zda nedávat kupované. Jestli by mu to nešmakovalo víc... Tak prosím o radu a Vaše zkušenosti

Děkuju 🙂

mailli
24. led 2011

Ahoj, já to řeším tak půl napůl. Někdy vařím, někdy dám skleničku. Dost to záleží na tom, jestli mi Eliška dá čas na to, abych stihla všechno dovařit a nebo jestli je to velkej hladovec a chce jíst hned (to potom dávám jednoznačně skleničku. No a když někam s malou jedu, tak beru tu skleničku...
Ale je pravda, že některá jídla Elišce víc chutnají domácí a jiná zase ze skleničky... Takže podle mě můžeš klidně zkoušet obojí. Skleničky jsou hodně hlídané, ale něco musíš ohlídat i sama (někde přidávají cukr, někde sůl, jindy tam jsou zase věci, na které je pro dítko ještě moc brzy). Ale stačí k tomu víceméně jen zdravý selský rozum 🙂
Tak ať Tádovi šmakuje ;)

simka01
24. led 2011

Ahoj.. my jsme s příkrmy začali nedávno a nějak to střídám... i když teď spíše ty skleničky... dá mi kolikrát práci sehnat pěknou zeleninku.. aby nějak vypadala,natož chutnala..( i přesto,že vařím v parním hrnci). až bude tepleji a zeleninka nebude více méně "vyhoněná" uměle... budu skleničky používat spíše na cesty nebo na procházku... ale nebojím se skleniček... našemu kulíškovi zatím chutná i to- i to.. uvidíme časem... 🙂

ivasad.
25. led 2011

Ahoj, já vařím domácí příkrmy, malé zatím všechno chutnalo - mrkev, brambory, cuketa, brokolice, růžičková kapusta, květák, králíčí maso... Máme tedy od babi domácí brambory, mrkev, králíky. Skleničky využiju občas později - třeba na výletě, nebo kdybych byla nemocná a neměla energii na vaření. Vařím tak na dva dny dopředu - vždy tři porce - jednu sní malá hned, na další dva dny to vydrží v avent kelímkách v lednici. Mrazit jsem nezkoušela, čerstvé mi to přijde lepší. 😉 A taky mi skleničky přijdou drahé (ale to určitě není hlavní důvod proč je nedávám) 😉 Vařím jí i domácí přesnídávky - rozvařím jablko nebo hrušku, buď to jí samotné, nebo smíchané, nebo do toho naškrábu i kousek banánu atd. 🙂

vendulasy
25. led 2011

Ahoj, tak já u obou kluků dávám domácí! Nejen že to příjde levnějc ale oni i to kupovaný odmítaj- ochutnalas to někdy?! Příjde mi to jako kyselejší, prostě maminčina domácí strava je nejlepší!! 😀 Vařím na dva dny a i na výlety připravím něco doma a pak jen nechám někde ohřát- máme na to takovou šikovnou uzavírací misku od CHICCO! Dávala jsem i domácí přesnídávku a opravdu se na tom hodně ušetří jen to dá práci!
Ale každé dítě má jinou chuť, prostě vyzkoušej a uvidíš co Ti bude baštit! 🙂

am11e22
25. led 2011

V zimě bych zeleninu ze supermarketů atd. vůbec nekupovala a nedávala malým dětem, které si mají teprve zvykat na něco jinýho než mlíčko. V létě v pohodě, když má člověk možnost brát zeleninu od někoho ze zahrádky nebo si ji sám vypěstuje, případně už je dítko větší. Ale cpát půlročnímu uzlíčku vyhoněnou mrkev někde z Polska, díky nechci...
To radši budu vypadat jako špatná matka, co si šetří čas a dává kupované, ale prověřené 😉 .

p.klara
25. led 2011

Tak já tedy vařím doma, i když zeleninu teď v zimě kupuji, ale rozhodně si dosti vybírám.... přijde mi pořád lepší kupovaná zelenina, než ty konzervanty v té skleničce, které tam musí být, aby to vydrželo... všude je něco.. ale nám tedy rozhodně domácí chutnají lépe, kupovala jsem jen jednou, když jsme byli u lékařky a dosti se tam zdrželi a malá už řvala hlady, tak jsem koupila a flusala to o sto šest...

A jak píše vendulasy... přijde to i levněji, a když někam jedu, uvařím si buď tam, a nebo si navařím dopředu...

weri1
5. bře 2011

dávala jsem skleničky a docela to jedl, domácí nějak nechce, tak uvidíme co dál..

babulinkab
5. bře 2011

já víc vařím, zeleninu si vybírám, hodně kupuju mraženou, mám ji v mražáku, podle potřeby namíchám
občas dám skleničku, ale smrdí to jak paštika, prostě si nemůžu pomoct 😝

mufinka1
5. bře 2011

u prvniho mimi jsem varila - plivala to vsechno zpatky, kdyz uz jsem byla s nervama v kyblu a dala sklenicku, mala p oni skocila a vsechno to zblajzla, od te doby domaci nechtela, takze cca 5 mesicu byla vpodstate jen na sklenickach a pak okolo roka zase uplne otocila a chtela jen domaci 🙂
U syna je to ted skoro to same ( 11 mesicu), nekdy chce sklenicku, nekdy domaci, obed ma tedy vetsinou sklenicku a veceri ma s nami domaci... a nekdy nechce ani jedno ani druhe a ma toast 🙂

lucie777
6. bře 2011

Vařím, ony si dětičky zvyknou i na vařenou stravu, když jim člověk nebude cpát skleničky, ve kterých sou občas dost velký srágory, žádný maso, toť můj názor.. 🙂

capskas
6. bře 2011

jen kupovany - neumim varit 😀
pak budem zit na hotovkach ... dobry hostinec a spol ...

petruskaaa
8. bře 2011

Když jsme byli doma tak domácí a když jsme někam cestovali tak kupované.Dali by se o tom vést nekoečné debaty,co je lepší.My jsme to vyřešili takhle půl na půl.Když jsem vařila doma,snažila jsem se zamozřejmě sehnat domácí zeleninu.Můžeš i navařit dopředu a dát zamrazit - třeba do tvořítek na led,to se nám moc osvědčilo 😉

avomut
9. bře 2011

V současné době řeším ten samý problém ... mám půlroční dceru a začínáme s příkrmama - teď ze zeleninou.
Chtěla bych se vás zeptat na váš názor ohledně výběru a nákupu zeleniny pro přípravu pokrmů pro kojence ... všude čtu a slyším, abychom si při koupi dávali pozor na dusičnany v mrvi a ostatní zelenině ... ale proboha, jak já zjistím, kolik který svazek mrkve má dusičnanů, copak to píší na etiketě ????!!!! A kde tedy nakupovat kvalitní zeleninu a ovoce, když ne v supermarketech a ostatních obchodech ? Kde si myslíte, že trhovci v létě kupují ovoce a zeleninu, určitě taky někde ve velkoskladech, kam to dováží bůhví odkud (ze svojí zahrádky to rozhodně nemají) ! Stačí tedy, aby na etiketě bylo napsáno " I. jakost " ???!!! Chci být dobrou matkou a pro svoje děti chci samozřejmě to nejlepší, ale nejraději bych se na všechny příkazy a doporučení vyprdla a stravovala své děti podle zdravého rozumu a instinktu ! 😉
A co se týče skleniček, tak na výlety, dovolené a různé jiné cesty jsou super, ale pravidelně každý den bych je svému dítěti nedávala !

andy80
9. bře 2011

Pro obě děti jsem výhradně vařila doma. Nedělalo mi problém uvařit jednu mrkev s bramborem a kouskem bokolice, později s kouskem kuřecího masíčka a se žloutkem. Většinu roku jsem měla vlastní zeleninu, takže vlastně bio, ale když kupuju zeleninu, tak nebio, na bio prostě nejsou peníze. Skleničky jsem kupovala pouze na cesty a měla jsem jich doma pár v zásobě, když jsme někde lítali a já nestihla uvařit. Přesnídávky jsem dělala, dělám a budu dělat domácí. Máme zahradu jak bejk, kde máme jablíčka, hrušky, angrešt, rybíz, maliny apod. , takže vždycky nějakou tu skleničku přesnídávky udělám. Děti je mají rádi do teď.

antana123
9. bře 2011

Ahoj tak tím že jsem na začátku dávala kupované si malý zvykl a moje domácí mi nejí zatím pořád to zkouším třeba ho ještě zvyklám

sunny1981
9. bře 2011

Katulko, já jsem ze začátku malé dávala skleničky-moje první lžička, protože mi vařené nechtěla, ale po měsíci jsem zkusila opět vařit a baští krásně, skleničky máme na cesty-ale taky mi jejich obsah není moc sympatický.Případně to můžeš i míchat-pokud ti nebude moc chtít vařený, ale skleničky jo, tak jí to zkus smíchat..

katka_21
9. bře 2011

Ahoj, my jsme zezačátku začínali kupovanými příkrmy typu první lžička apod. Časem jsem začala malému i vařit a nyní to kombinujeme i s kupovanými skleničkami, takže na střídačku 😉 . Nemůžu říct, že by malý vyloženě preferoval domácí či kupovanou stravu, chutná mu oboje 🙂

veruska007
9. bře 2011

Taky jsme zacinali prvni lzickou, potom jsme mivali sklenicky na cestovani a na navstevy, doma jsme varili - uvarila jsem tam na 2 - 3 tydny vsechny prilohy, furu zeleniny, kureci maso... namixovala, natridila do krabicek, zamrazila... a super 😉. Doporucuju, priste to budu delat taky tak.

lidiab
10. bře 2011

Ja prevazne varim. Zeleninovo-masovou sklenicku maly dostane asi jednou dvakrat tydne. Ovocne casteji, protoze z ovoce ted v bio kvalite sezenu jen jablka, banany a hrusky a jablka maly teda vuuubec nerad 😒 Takze obcas dostane nejaky ovocny mix Babylove nebo Alnatura. Zacinali jsme ale take sklenickama, varit jsem zacala asi po trech ctyrech tydnech. On je vyber zeleniny v tech sklenickach docela omezeny a skoro vzdy je tam vetsina brambor nebo mrkve. Kupuji od Alnatury sklenicky s masem, maji kureci a hovezi, je tam jen to maso. Varim z bio zeleniny, v Globusu maji treba dobry vyber i te mrazene (hrasek, brokolice, spenat). Urcite je to drazsi nez obyc zelenina ze supermarketu, ale zase levnejsi nez sklenicky a hlavne o dost kvalitnejsi! Az se otepli budu nakupovat na trhu. Vzdy nakoupim, uvarim, rozmixuju a zmrazim v formickach na led. Pak nasypu do sacku a je to. Pouzivam Via poharky od Aventu, nahazu tam kosticky te zeleniny a masa a necham v lednicce pres noc rozmrazit. Pridavam kapku kvalitniho oleje. Je to rychle, libovolne kombinovatelne, vim co v tom je a jak jsem to skladovala. Slozeni nekterych sklenicek je opravdu hodne podivne a cpou tam veci, ktere bys normalne diteti nedala. Pridal byste nekdo do brokolice s bramborem jablecnou stavu? Na co? 🙂 V takovych Hami sklenickach je to bezne.
Pochopitelne ale sklenicky take prijdou vhod, takze mam doma urcitou zasobu a nijak to nehrotim. Ale snazim se hlidat slozeni.

@avomut Ja kupuji bio zeleninu. Koukam ze jsi z Prahy a tady je preci jenom vyber dost velky. Jednak nejakou bio zeleninu vedou super a hypermarkety (i mrazenou), pak tu jsou bio obchody a v neposledni rade muzes vstoupit do nejakeho "bedynkoveho druzstva". Z bioobchodu muzu doporucit Countrylife na Dejvicke, tam maji snad vsechno co se da ted sehnat. Co se tyce trhovcu, tak jake myslis? Ja chodim nakupovat do holesovicke trznice, tam mam vytipovane trhovci, kteri 100% maji sve zahradky a prodavaji vlastni produkci. Malemu budu v sezone nakupovat tam a pomalu prestanu kupovat bio.

teddyx2
2. dub 2011

objednávám ovoce a zeleninu přes "bedýnky", vždy pak jen dokoupím kvalitní kuřecí, krůtí nebo králičí maso. Je to sice piplačka, ale stojí to za to. Když jedeme na chatu, tak to ošidím kupovaným 😉

emma01
18. dub 2011

Já vařím domácí. S těmi kupovanými skleničkami jsem se nějak neskamárádila. Něco mám ze zahrádky, něco nakoupím BIO a malý to baští. Mám udělané i domácí přesnídávky. Kupované jsme zatím ještě ani jednou nezkusili, když někam jedu, tak si prostě uvařím dopředu. Maso mám také domácí, jsem z vesnice, takže se tady dá sehnat prakticky cokoli a bez zbytečné chemi.

margeta
18. dub 2011

Obě děti vyrostly na zelenině od dědy a králících od babičky. Na zimu jsme nafasovali do mrazáku a pak jen dáváme. Nemít tuhle možnost, tak asi střídám skleničky s vařením nějaké koupené zeleniny.

jankabr
18. dub 2011

my vaříme a skleničkujeme podle potřeby - když je čas a suroviny, vaříme, když ne, skleničkujeme. A už jsme i kombinovali - když se mi přidusila většími kousky u uvařeného jídla, tak to další uvařené byla ochotná spapkat jen, až jsme přidali skleničku, která bývá většinou úplně hladce rozmixovaná.

mircka
21. dub 2011

Vařím. Vařila jsem i u prvního - občas jsem mu chtěla "přilepšit" kupovanou, ale odmítal to. Nedivím se - mě osobně to docela smrdělo. 😝 Jen přesnídávky jsem kupovala.
Teď zase vařím. Kupuji jen přesnídávky a i u těch hlídám složení - aby nebyly slazené, nebylo tam téměř více škrobu než ovoce (kupovat frutapuru apod. by nás přivedlo na mizinu - všechny čtyři kelímky by snědl na posezení) apod.

mpavlinka
21. dub 2011

Zatím sklínky ale plánuju začít i vařit, ráda bych zeleninu z farmářských trhů apod. 🙂

andelka
21. dub 2011

Momentálně je to 50:50, když vařím, tak buď bio čerstvou nebo mraženou zeleninu, nebo teda i klasickou (všechno s ebio koupit nedá a ať si zvyká), přílohy někdy bio a někdy normální. Ovoce teda převážně z kelímku nebo skleničky, přes zimu to bylo o ničem. Ale od června budeme mít biobedýnku a taky už začaly farmářské trhy, tak když už to nebude bio, ať je to aspoň sezonní, místní a čerstvé.
Skleničky hodně vybírám, aby tam nebyla sůl, pepř, cukr, modifikované škroby a pod.

hansed
21. dub 2011

Já malé vařím, kupované měla doma jen dvakrát a pak při pobytu v nemocnici....chuťově mi přijde lepší domácí příkrm 🙂 (od jedné značky mrkvové , bramborové a špenátové příkrmy příšerně smrděly a ani pes to nejedl 😒 )
i přesnídávky vařím, mám jich nakoupených jen pár a ty jí dávám s léky, aby mi snědla prášky.....

elizabethcorleone
22. dub 2011

My jsme ještě nezačali přikrmovat, ale budu používat jen kupované, ta kvalita zeleniny a ovoce je hrozná.

laska.nezna.hranic
22. dub 2011

zásadně jsem vařila a vařit budu. hlavně tedy zeleninu, maso. ale ze začátku i ovoce. skleničku jsem zkusila dát jednou na cestách, ale malému se z toho navalilo, takže jsem se ujistila, že není nad domácí. mně k tomu stačilo jen čuchnout a zapařený pes je proti tomu chodící parfumérie. otevřeli jsme kvůli tomu různé druhy různých značek a všechno to bylo stejné. když jsem to ochutnala, nedivila jsem se malému, že to nepolkne. okamžitě to letělo 😝 kolikrát si stačí přečíst složení skleniček a je jasné, že pro mimi to je nevhodné (neříkám, že všechny), ani netřeba ochutnávat. takže co bych sama nejedla, nedávám ani dítěti. bio mánii nějak nechápu. není snad takový problém každý den během několika minut uvařit bramboru nebo mrkev. takže za mě jedině domácí a nepředmražované. pro sebe snad taky nevaříte na dva týdny předem do mrazáku...

antarres
22. dub 2011

Za začátku jsem je kupovala, amlé to moooc chutnalo. Ale posléze jsem začala vařit masozeleninové, ovocné jsem kupovala nadále.