Příkrmy ve skleničce. Které jsou podle vás nejlepší?

theresa
9. led 2009

Ahoj, chtěla bych se zeptat, na Vaše zkušenosti s příkrmy ve skleničce, jak zeleninovými tak i ovocnými? S jakou značkou máte nejlepší zkušenost? Který příkrm miminkům nejvíc chutná?

kacka.va
9. led 2009

myslím, že každému dítěti chutná něco jiného, tak to chce vyzkoušet, my třeba jíme úplně jakoukoliv značku. Takže se nedá říct, které jsou nejlepší. Někdo říká jedině Hipp, někdo jedině Hami atd atd.

alterna
9. led 2009

Z obocnách asi sunárek a hipp. Jesou tam zadne veci neavic, jen 100 procent ovoce.
A zeleninové alnatura a hipp.
Ale v tech od hippu, tech pro strasi, tak do tech davaj sul...
Do Hami take sůl a rajčata. My tedy občas alnaturu, jen občas hippa jinak děláme domácí🙂
Je to těžké každému chutná a vyhovuje něco jiného. Každé mimi je jiné. Musíš to vyzkoušet. 😨 😵 🙂 😉

mila01
9. led 2009

ahoj,taky myslim,že každému chutná něco jiného,mě taky malá jí cokoli,ale jenom,když tam přidám ještě zeleninu.Dělám to tak,že si uvařim zeleninu (brambory,mrkev,celer,petržel,brokolici...,co mám po ruce ),rozmačkám to a přidám do toho skleničku.Akorát dávám pozor na složení tý skleničky,abych jí doto třeba nenamíchala těstoviny 😀 .Ale většina těch skleniček tuhle zeleninu obsahuje.Když jí dám samotnou skleničku,tak mi to nejí.

andy80
9. led 2009

zeleninové
v hippu je sůl, takže hipp nekupuju, hami jsou dobré je některé, ale nejvíc nám chutí Sunárek, když už sklenička, jo taky alnatura. Ale skleničkujeme jen občas, máme radši domácí stravu.
ovocné
nejlepší jsou Hami frutapura, jsou sice dražší, ale je to 100% ovoce, takže když nedávám čerstvé, tak dávám tohle

kijonkova.k
9. led 2009

Tak z ovocných Frutapury nabo to samé od Hippu,je to 100% ovoce(ale celkem drahé,když to jsou jen 4x 100g kelímky) nebo Hami,ty jsou bez přidaného cukru.
Ze zeleninových Hami a Sunárek,ten je ještě možná lepší. 🙂

radka.m.
9. led 2009

nám chutnaly zeleninové příkrmy od hami,ty od hippu nám moc nejaly.jinak ovocné nám chutnaly od hami,i od hippu.jinak ta frutapura má stejné složení jako třeba přesnídávky od hami.takže je to vcelku jedno,záleží na mimču,co mu zachutná.

kijonkova.k
9. led 2009

Hami má ale zahušťovadlo(rýžová mouka,škrob a taky voda nebo šťáva z ovoce),frutapura je jen ovoce 😉 Ale stejně jsou obě výborné.Musím to schovávat,manžel mi na ně chodí 😀

many
9. led 2009

my kupujeme Hami 🙂

jaku
9. led 2009

U nás Alnatura z DM, skoro každá Hami má hrášek a to malého nadýmá. Pak vozíme z Německa Alete(výrobce Nestlé) nebo Milupa - sklenička od 12.m vyjde cca na 25-30Kč a hlavně hodně přidávají fenykl, což nám vyhovuje 😉 . A cca od 10.m více vařím doma nebo dám půl skleničky a svoji přílohu a zeleninku, takže mám pak skleničku na 2X.

mkr
9. led 2009

my kupujem od babylovu bio akorát, že tady se bohužel neprodává, takže si to vždy nakoupíme v Německu a cena je bezvadná oproti tomu co to stojí tady, jinak co jsme vyzkoušeli hamánek už bych jí to nedala nic moc, to hami nebylo špatný
ten článek je dobrej a mají asi pravdu, škoda, že tam nepíšu o kupované zmražené zelenině, z té malý někdy vařím

jaku
9. led 2009

Mrk taky by mě zajímala ta mražená, převážně vařím z ní. Prý je zdravější, je ihned namrazená po sklizni, snad je to pravda...

kijonkova.k
9. led 2009

Tak to je mazec s tím testem,pak kupuj skleničky,že? 😉

hancas
9. led 2009

mi papáme od hami jakýkoliv maso zeleninové příkrmy.dětem zachutnali a už mi nepapají mojí stravu,takže papamá jen skleničky a to fak se prodraží vzhledem k tomu že máme dvojčátka 🙂 ale co by jsme pro své děti neudělali že? 😉

kacka.va
9. led 2009

Mně ten test ani nepřekvapuje, ještě než jsem byla těhotná, tak jsem taky byla zastánce jen domácího vaření, ale pak mi právě někdo už tehdy říkal o testu, že i z doma vypěstované zeleniny to vyšlo hůř než skleničky.

kristi
9. led 2009

my stridame Hipp a Hami, normalni jidlo mi nechce

hancas
9. led 2009

to si asi nevybereme,každá značka má pro a proti,moje tchýně je třeba zastáncem toho,že se miminu musí vařit že by nekupovala ty humusy v obchodě,že nevíme co do toho dávají a že doma aspon víme co tam dáme....mimichodem tchýně je na zabití 🙂 takže její názory neposlouchám.už jí vidím jak s dvojčatama bude každý den vyvyřovat

many
9. led 2009

už hlavně kvůli tomu,že jsem četla o těch testech tenkrát,tak jsme se s manželem domluvili,že aspoň do roka mu budeme kupovat skleničky,prostě chceme pro malého to nej 🙂

hancas
9. led 2009

many...souhlasím s tebou vždy jen to nej pro prcky

many
9. led 2009

hancas - 😉 🙂

hancas
9. led 2009

ty si z Olomouce já taky neznáme se???

many
9. led 2009

já jsem přímo z Uničova 😉

hancas
9. led 2009

aha tak to se neznáme 🙂 ale máš pěknýho prcka dívala jsem se na fotečky.tak pá a pohlazení malému 🙂

many
9. led 2009

díky a předám až se probudí 🙂

anke
9. led 2009

ahoj, my davame Hipp a AlnaturA ovocne i zeleninove, masozeleninove hippky maji vsechny sul, Alnatura ma zase bylinky (takze pro alergiky nevhodne),
ale my zase nedavame rohliky ani chleba (jako nekteri v nasem veku), ve kterych je sul, tak verim, ze je to ok i v tom Hippu
***********************
... ale prevazne spis varim doma z mrazene zeleniny, v Globusu maji dobrou bio mrazenou mrkev, je po uvareni sladka, jinak mrazenou Findus zeleninu ...

alfinka3
9. led 2009

Ahoj myslím že záleží na každém co mimču dává, máme ochutnané skoro všechny "do sesti mesicu" malá si nevybírá sní vše, i když radši vaříme, protože kupované zeleninové příkrmy mi přijdou chuťově všechny stejné, a z ovocných děláme také doma a když někam jedeme tak jedině "hami pro nejmenší" chutná přesně jako ovoce

lamia
9. led 2009

Naše Anička měla období,kdy jedla jen Sunárky a děsně jí chutnaly,takové ty nejslizovatější úplně rozmixované od 6m.....bleee,mě to přišlo jak naprostý humus a ona se oblizovala 😀

aluskas
9. led 2009

Přidávám svoji zkušenost... nám skleničky vůbec nevyhovují, po všech ublinkává nebo z nich má vyrážku na zadečku. Jedno jaká to je značka. Nevím proč, ale musí tam přidávat něco co na nich není napsané.
Zelenina kupovaná v supermarketu je plná chemikálií a ani vlastní zelenina ze zahrádky není výhra, pokud nevíte co máte v půdě a spodních vodách.
Takže vařím z biopotravin, což je sice drahá, ale asi nejzdravější varianta.

petronilla
9. led 2009

Ahoj,my to střídáme,občas uvařím ve velkým,dám si do mražáku,pak to proložíme skleničkami,malá jí naštěstí všechno,kupujeme Hami,nebo Sunárek,měla jsem jednu od Hippu a tu nechtěla vůbec 🙂

evikuu
9. led 2009

hlásím akce ROSSMAN:FRUCHT OD hippu ZA 34KČ 4X100G,HAMÁNEK 190G 4+1ZDARMA ATD....AKCE PLATÍ OD 12-17.1!!! Takže neváhejte-je tam i masozel. příkrm HIPP + jiné 😀 v pondělí tam zajdu.Ta FRUCHT je i HA 😀