Příkrmy z Německa, doporučte značku

atomka123
24. lis 2017

Maminky nakupujete někdo skleničky z německa ??? Můžete doporučit značku ??? Máte nastudované co to ne/obsahuje ??? Děkuji za tipy 🙂

linee
24. lis 2017

@atomka123 sousedka kupuje pouze nemecke a Hipp.Jsou levnejsi,nez u nas a pry chutnaji i jinak,neznu nad kupovany Hipp,ktery se vyrabi ne v Nemecku,ale Chorvatsku.Ale predavam info z 2.ruky

alishka111
24. lis 2017

@atomka123 kupovala jsem v Německu hipp a alette od nestlé. Hlavně proto, že to vychází o dost levněji než u nás. Složení standardní dětská strava, jen mi přišlo, že mají víc rybích "příchutí".

rousse
24. lis 2017

@atomka123 pokud chcete jet na skleničkách a máte možnost, tak neváhejte, je to sakra rozdíl a vyjde to levněji nebo stejně jako ty naše.... kupovala jsem, když jsme byli na návštěvě u sestřenky (žije ve Vídni) a koupila jsem tehdy jen tak ze zvědavosti nějaké Nestlé a nestačila jsem se divit. My jsme teda měli skleničky jen na cesty jako nouzovku, ale když jsem viděla ten rozdíl (hlavně složení a překvapivě i chuťově!!!).....je to fakt smutný

atomka123
autor
24. lis 2017

Jak to tak vidím a sleduju, tak dneska slovo bio zelenina v obchode a zpracovani sklenicky dle norem.. oboje ma sve mouchy.. urcite nechci jet jen na sklenickach, ale myslim ze oboje se proste nekdy bude hodit.. sklenicky chci hlavne ted do tech zacatku (nez se nauci spravne polykat) a pak urcite na cesty se bude hodit.. varit zase budu stejne do zasoby a zavarovat nebo zamrazovat na dyl.. 🙂 ale mame tady obchod s nemeckym zbozim a pani mi nabidla moznost si "objednat" dovoz.. tak proc by ne.. co jsem tak slysela tak cenove, i kdyz si na tom neco hodi, porad to vyjde hezky.. a hlavne kvalitne mi prijde ze je to nesrovnatelne.. (kor kdyz bohuzel stejny vyrobek u nas obsahuje "hnusy" a ten nemecky ne :( )

alishka111
25. lis 2017

@atomka123 v dětské výzivě hnusy nejsou ani u nás, na to jsou kontroly moc přísné. Chuťově je to hnus jak u nás, tak v německu, to je zpracováním. Rozdíly jsem u stejné značky nenašla, akorát prostě za cenu výbornýho Alette je u náš nejobyčejnější no-name sklenička - a to rozdíl teda je.
Přesně jak říkáš, na začátek super (ty malinký jednodruhový) protože vařit 20g mrkve je otrava a pak při nedostatku času a na cesty ;) Jinak jsem teda zastánce domácí stravy, však uvidíš až to ochutnáš 😝

ahanka
25. lis 2017

Ahoj, osobně jsem myslela, jak pojedem na skleničkách, ale to množství, co sní, je minimální, takže mně se určitě vyplácí uvařit si zeleninu a rozmixovat sama doma a zamrazit zásobu. Trvá to chvilku.
Jinak, kontroly už jsou opravdu přísnější a jen tak něco neprojde. Ale HiPP příkrmy mi chválila i má pediatrička, že jsou kvalitní. Chuťově to ale fakt není bůhvíco, domácí je chutnější. I když myslím, že záleží i na původu zeleniny, tu kupuju na trzích, anebo ji mám od známých ze zahrádky... to je fakt rozdíl no.

fyii
26. lis 2017

Ahoj ja kupuju pravidelne v nemecku HiPP a Bio Dm, zkus je ochutnat a zadny hnusy to teda fakt nejsou. Nebyt to rozmelnene tak jak to voni sni to clovek sam, specialne ty vsechny mozny rybi🙂 zelenina at uz bio nebo od farmaru je fajn, ale jak clovek zjisti kolik tam je dusicnanu a vseho? Nijak..bezne
Me rekla doktorka, pokud si to muzete dovolit kupujte sklenicky, jsou nekolikrat testovany a nic spatnyho se do nich nedostane. Mluvime o nemeckych! O cesky jsem se vubec nezajimala, za a. kvuli cene, za b. kvuli chuti s slozeni. (zkousela jsem u svagrovy)
Ty malinky jednodruhovy vyjdou asi 0,30 eur, vetsi pak 0.89 eur, a na 12.mesicu cca 1, 09-1,29eur. Za nas max spokojenost. Jinak je spousta i nemeckych eshopu co zasilaji do cech a postovne neni nikterak zavratne.

lucianek123
4. pro 2017

Ahoj a kde v Německu nakupujete? Třeba v DM nebo máte jiný tip kde nakoupit za super peníze? Děkuji 🙂

buldrik
4. pro 2017

Ja kupovala v kauflandu (2roky zpatky). Maji cas od casu slevy, to je pak fakt za hubicku

fyii
4. pro 2017

@lucianek123 urcite v Dm a pak nekdy i objednavam z netu treba windeln.de atd. Je to ruzny. Nejlepe vetsinou vychazi to v Dm a da se pouzit i nase bonusova karta🙂

z_kopretinka
4. pro 2017

Mě vozili rodiče z německa Allete od Nestlé. Vybírali vždy takové varinaty co u nás nebylo a co jsem běžně nevařila - lilek, telecí, králíka, rybu atd. Ovocné pak mangové. Musím říct, že chuťově to bylo oproti těm u nás naprosto jinde, to bych si jen přisolila a snědla klidně sama.

fyii
4. pro 2017

@z_kopretinka s tim souhlasim. I Hipp a to Dm voni a chutna moc dobre. Nejmin se mi libi Bebavita tam at je obsah jakykoliv tak to ma porad stejnou barvu a to me odrazuje.

z_kopretinka
4. pro 2017

@fyii i chuť stejnou a pak něco z Lidlu, já to měla tak půl vařit, půl skleničky, jak se mi chtělo, nebo kolik jsem jich měla doma nebo co bylo v akci

lucianek123
8. pro 2017

@fyii Ahoj, fakt tam jde použít naše karta? Takže to tam funguje na stejný princip, že mám na kontě 150 bodů, vytisknu si knížku se slevami a můžu použít kupon na 10% slevu na celý nákup? To by bylo super 😲

frndafrrr
8. pro 2017

Cokoliv kupované pro dítě v Německu bude asi lepší, nebo stejné, ale za lepší cenu...

lucianek123
8. pro 2017

Mě jde hlavně o příkrmy...co jsem slyšela, že jsou složením lepší než u nás...a lepší cena jisto jistě potěší 😉

fyii
8. pro 2017

@lucianek123 zadnou knizku nepotrebujes. U pokladny se me vzdycky ptaji jestli chci slevu tot vse..🙂 a automaticky to odecte.. ta karta jde dat v aplikaci dm normalne i do mobilu

lucianek123
8. pro 2017

@fyii Super, děkuji 🙂 Aplikaci v mobilu mám...jen jsem netušila, že to mají propojené a mohu využívat i tam...Po novém roce tam vyrazíme na velký nákup pro prcka 🙂 Koukala jsem na německý DM web, lze tam nakupovat i online, tak jestli mají ceny totožné i v prodejně jako na webu 🙂

chris_n
8. pro 2017

Ziju v nemecku. A kupuju momentálně pouze DM bio ci alnatura. Jednou za cas Hipp.

Pokud chces neco, co obsahuje i skorby, tak bebivita ci alete

chris_n
8. pro 2017

@lucianek123
@lucianek123 to teda nevim v jakem DM funguje ceska karta. Nemecke dm jede na payback karte. Takze nevim o tom, ze by vam nahrali body na tu vasi

lucianek123
8. pro 2017

@chris_n Chci jít do DM bio a Hippu...I Alete jsem přemýšlela...Nějak jsem ještě nezjišťovala složení, takže Alete ne kvůli škrobu? Díky

lucianek123
8. pro 2017

@chris_n Aha, viz kartu mi to psala paní výše...to je škoda, že naše nefunguje i v Německu 😒

chris_n
8. pro 2017

@lucianek123 ja se s tim nesetkala, ze by fungovala.

Koukni schvalne na slozeni. Ale i hipp a babylove maji dost casto reisstärke - ryzovy skrob. Chce to dost vybirat

lucianek123
8. pro 2017

@chris_n Ježíš, to je tam ještě několik druhů škrobu? To tam budu půl dne číst etikety 😀 Budu to muset ještě pořádně nastudovat ty příkrmy, co je v pohodě a co ne ve skleničkách...
Co bys ještě prosím doporučila v De DM nakoupit, co se fakt vyplatí oproti ČR? Děkuji

chris_n
8. pro 2017

@lucianek123 ubrousky mokre a suche..pytliky na plenky. Pleny jen babylove.

Pripadne kouknout do drogerie müller

lucianek123
8. pro 2017

@chris_n Díky za typy 🙂
Pleny Babylove používáme na střídačku s Pamperskama, tak ty určitě nakoupim...