Půlroční mimčo nechce jíst

kikkulina
12. bře 2018

Uz mesic davam prikrmy( mrkev,brambor,batat,petrzel,kureci vyvar,brokolice,repa,dyne), ale mala nesni ani 100g,jen jednou za tyden sni skoro 150g a z toho jednu dve lzicky a zacne brecet ze to nechce, prvni tyden s tim nebyl problem,to snedla cca 50g az 100g,az ted dva tydny, presnidavky sni a kasi taky..

katka865
12. bře 2018

@kikkulina hlavne zadny stres. Muzou rust zoubky. Me se mala rozjedla az ve skolce. Mlicko je ted stejne nejdulezitejsi. Strasne jsem se stresovala ze mala neji a nic nepomahalo. Je zdrava a nic ji nechybi tak to byly zbytecne nervy 😉

viridie
12. bře 2018

@kikkulina v půl roce má dítko teprve začít ochutnávat,hlavní složka stravy je stále mléko.Je opravdu brzo na nějaké vele bašty.Neboj,jednou se rozjí,ale má spoustu času.Nestresuj se,nabízej,nenuť 🙂

fafaline
12. bře 2018

Nenutit, jinak bude mít problém s jídlem už a bude to pro Vás stres. Maly začal první jídlo v 7mi měsících- zuzlal varenou mrkev. 100g jídla snědl poprvé snad až v 9ti měsících. Jídlo si určoval sám- jeden jen cely banán na snídani, kukuricne krupky, vývar na obed, atd a druhy den se chtěl jen kojit a dal si třeba za cely den jen okurek. Vůbec jsem to neřešila. Teď bude mít 3 roky a ji úplně vše. Nějaký den víc, někdy min. A vymění sladkosti za okurek nebo kukuřici.

vladienka
12. bře 2018

Mne mala zje 100 g a som stastna 🙂 na prikrmoch je od ukonc. 6, cize uz dva a pol mesiaca. Ovocie ani jogurty nepapa vobec. Ak pribera, nevidim problem 🙂 skusat nove potraviny, kolko zje tolko zje

codal
12. bře 2018

@kikkulina naše mladá skoro do roka jen tak ochutnávala, rdostala jsem do ní úplně minimum a i špatně přibírala,rozjedla se až po roce a teď je jak Otesánek,i když pořád drobná🙂..

hanih
12. bře 2018

@kikkulina Klid, v půl roce je to pro spoustu dětí zatím o tom ochutnávání, seznamování se, pár lžiček stačí. Hlavně, že pije mlíko a prospívá. Do roka je to kojenec, což mluví za vše 🙂 Dcera byla víc jak do roka převážně kojená, normální jídlo odmítala. Pořádně začla jíst až po odstavení v 21 měsících. Teď ve 2,5 už baští krásně, někdy líp, někdy hůř, je dost vybíravá, ale když jí dám její oblíbené jídlo, zbaští skoro tak velkou porci, jako já 🙂 Hlavně stále nabízet, ale nenutit, vydržet a být trpělivá 🙂 Držím palce!

zmrzlinka
13. bře 2018

Muj syn zacal jíst příkrmy az kolem roka. Takze v klidu nabizej a uvidíš co bude dal.