Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Savička od Nutrilonu. Máte zkušenost?

budinka26
10. dub 2009

Ahoj všem maminkám,
ráda bych zavedla diskusi na téma umělá výživa a potřeby k ní sloužící. Chtěla jsem se vás maminky zeptat jaké máte zkušenosti se savičkama na umělou výživu od Nutrilon? Začali jsme našemu mrňouskovi dávat Nutrilon Comfort a v návodu je, že je třeba používat speiální savička. Koupili jsme norm. pro 2 měsíční miminka od Avent, ale mlíčko ne a ne téct. Vźdycky se u toho chudáček unavý a usne, jak moc tahá. Existují nějaké speciální savičky? Zkoušeli jsme dělat větší dirku, ale nezabralo to. To bych jí tam snad musela vystřihnout.
Nebo máte lepší zkušenosti s jinou značkou saviček?
Díky

garfie
11. dub 2009

Budinka: je třeba to prostě vyzkoušet. Většina lidí si Avent hrozně pochvaluje, ale třeba naší dceři vůbec nevyhovuje-stejný problém jako popisuješ. A chlapeček od kamarádky Avent taky vůbec nebral. My používáme Nuk (protikolikový) a jde to 🙂
Jde taky o to, že ty savičky mají různou velikost-a ještě se dělí na čajové(ty mají menší dírku) a na mléko. Ale my používáme tu nejmenší na čaj (pije z ní mléko) už půl roku a pije v pohodě. Mám pocit, že když nepije tak moc rychle tak potom méně ublinkává a tak.