Skleničky na přesnídávky, nemáte někdo zbytečné?

caspar1
3. črc 2012

Ahoj všichni,
mám na vás prosbu. Nemáte někdo zcela zbytečné skleničky od dětských přesnídávek. Mám na mysli ty starší s kovovým víčkem, které se dají použít na zavařování. Ty nové skleničky např. od "Hamánek" se použít nedají. Nebo mě ještě napadlo, pokud by někdo měl víc skleniček od jihočeských jogurtů.
Moc děkuji za odpověď.

ange_de_la_morte
3. črc 2012

@caspar1: taky poctivě sbírám - na letošek jich snad bude už dost 🙂 jinak já sem kupovala přesnídávky Hello - ty mají ještě klasické šrubovací vršky 😉 ... ae od jihočeských jogurtů nejlepší 🙂

caspar1
autor
4. črc 2012

@ange_de_la_morte
Přesnídávky Hello jsem u nás nikde neviděla. Většinou kápneme na Hamánka. Ten je sice chuťově dobrý, ale skleničkově nepoužitelný. 🙂
Už jsem se dívala i na internet, kde by se daly skleničky koupit, ale při ceně 20Kč a více za jednu skleničku, se mi prolomila kolena. ☹

ivcaaa
4. črc 2012

Ahoj, taky budu zavarovat presnidavky a tak jsem hledala nejaky sklenicky a nasla tyhle : http://trebonsky-med.cz/obchod/index.php?main_p...
Sice tam pisou, ze jsou na med, ale to je myslim jedno, co do nich das 🙂 a 200 ml sklenicka stoji jen 3,10 ,- 😀

ange_de_la_morte
4. črc 2012

@caspar1 : u nás je Hello v každém obchodě, v akci stojí přesnídávka kolm 11-12 Kč ... taky se mi nechce kupvat prázdné skleničky - je to hodně nerentabilní 🙂

@ivcaaa: no mi se 200ml na marmeládu zdá docela dost, nejíme marmelády tak často tak sem ráda že máme jen malé skleničky, velké by se nám asi zkazily

ivcaaa
4. črc 2012

Tak ja na marmelady pouzivam 300 ml sklenicky, jsme zrouti 🙂
Ale myslim, ze sklenicka za 3 Kč je levna a hlavne to nemas jen na jeden rok 🙂

ivcaaa
4. črc 2012

A ty 200 ml budu pouzivat na presnidavky pro deti 🙂 a to ma myslim i ta presnidavkova sklenicka, ne?

ange_de_la_morte
4. črc 2012

@ivcaaa: no já nejčastěji dávám marmelády do těch jihočeských jogurtů , to je míň , myslím kolem 150 nebo tak nějak .... ale na přesdnívky dobré, pravdou je že když zavařuju třeba strouhané jablka ať je v zimě na závin tak používam ty velké sklenky od medu

blahova_andrea
4. črc 2012

Já zavařovala taky do skleniček od Hello přesnídávek. Nakoupili jsme jich hodně v akci, když byli za 8,90. Ty mám jako jednoporcovky na výlety. Jinak mám zavařeno i v těch větších od marmelád a to má Miška většinou na dvě porce. Takže to má v lednici i na druhý den.

Jak to tu píšete maminky, tak mám pocit, že zavařujete často...to pro dětičky nebo všeobecně v domácnosti? Já totiž zavařila malýmu masozeleninové příkrmy a předpokládám, že až to zbaští, tak už přejdeme na normální stravu. Že mu to jen neokořením jako nám a rozmačkám vidličkou.

okechukwu
5. dub 2013

Sháním skleničky od přesnídávek, cca 16ks, klidně bez víčka. Za odvoz (Praha, Písek) nebo poštovné. Ušetříte přírodu a uděláte mi velkou radost! 🙂

rozzaarka
16. říj 2014

Kdybyste mel někdo šroubovací skleničky na presnidavky nebo jogurty, které vám doma prekazi, budu moc rada🙂 děkuji🙂

ekolov
9. bře 2015

Ahojky holky, mám na vás prosbu, nejste některá z Prahy a nemáte přebytečné skleničky a víčka od jogurtů (jihočeské), případně přesnídávek? Mám na mysli takové ty na závit, aby šlo zavařovat. Chystám prckovi papáníčka a moc by se mi hodily. Zatím moc díky

eemilka
14. bře 2015

@ekolov Ahoj, zrovna jsem se chystala odnést menší tašku do kontejneru na sklo. Určitě tam najdu i něco i s tím klasickým zavařovacím závitem. Dej vědět prosím, co nejdříve, jinak to půjde pryč 🙂 Jo a jsme z Modřan.

evka_praha
17. bře 2015

Hezký den maminky!

Studuji poslední ročník vysoké školy a v současnosti pracuji na diplomové práci týkající se dětské výživy. Můžete mi prosím pomoci vyplněním dotazníku? Velmi mi tím pomůžete!

http://nakup-detske-vyzivy.vyplnto.cz/

Dotazník se týká obecných nákupních zvyklostí při nákupu dětské výživy a je určen maminkám s dětmi do 3 let.

Moc Vám děkuji za ochotu a pomoc! Evča

ekolov
17. bře 2015

@evka_praha Ahoj, chtěla jsem vyplnit dotazník, ale nefunguje vyplňování podotázek, při zaškrtnutí dalšího řádku se vymaže předchozí vyplnění....

eemilka
17. bře 2015

@ekolov Právě jsem vyplnila mně to funguje dobře. Předchozí vyplnění se mi vymazalo jen u těch otázek, kde se volí pořadí priorit - bylo nutné každé pořadí volit jenom jednou. Tj. nelze zadat, že např. cena a složení je pro mě oboje stejně důležité.

brynyska
23. čer 2015

Ahoj, mám jich opravdu hodně, takže klidně nabízím...

ekolov
23. čer 2015

@brynyska
Dobrý den,
kde by bylo možné je vyzvednout?
Díky Evča

brynyska
24. čer 2015

Ahoj, bydlím v Rokycanech, tak nevím, jestli to bude pro tebe výhodné, ještě bych se došla podívat, kolik jich tedy celkem mám, abys měla přehled...Dej vědět, zatím ahoj, Věrka

mamina_z_brna
1. črc 2015

ahoj, bydlím v Brně-Bystrci a taky bych nutně potřebovala skleničky od přesnídávek nebo jiné malé zavařovací skleničky... Nemáte někdo nazbyt? Přijedu si pro ně kamkoliv po Brně... chci prckovi udělat přesnídávky dokud je všude tolik ovoce 🙂 ale budu dělat poprvé 🙂 děkuji předem 🙂