Sladké příkrmy

mek1402
30. dub 2018

Ahoj maminky, po dvou tydnech zacatcich se zeleninou jsme dnes zacali s masem k obedu a ovocem ke svacine. Obed samozrejme podavam teply, ale chtela jsem se ujistit ohledne toho ovocneho prikrmu........ Dneska jsme meli namixovane hrusky s jablickem a male jsem to davala pri pokojove teplote. Je to tak dobre? Dekuji 🙂

pavla555
30. dub 2018

ano 🙂

pavla555
30. dub 2018

jen jsem dávala ovoce až po měsíci (aby mi neodmítal zeleninu)

calvac
30. dub 2018

@mek1402 Ja davala zeleninu s masem v pul roce a ovoce taky az v 7 mesicich. Jen chci jeste napsat,ze jablko s hruskou se nesnasi,rikali nam na pohotovosti,kde jsme skoncili,kdyz nase mimino zvracelo penu. V ten den mel jablko s hruskou. Od te doby se to nestalo.

mek1402
autor
1. kvě 2018

@calvac jejda, tak to. Moc dekuji za info

bartakova_veronika
1. kvě 2018

ano je to tak správně ... ale je lepší začít s ovocem až tak po měsíci .. malé jsem začala dávat ve 4 měsících zeleninu, až v 5.ti měsících jsem začala s masem a s ovocem, pudinkem, jogurtem a ostatními věcmi až skoro v 6.tém měsíci ... 🙂 přesnídávky jsem tedy dávala až teď když jí začalo být půl roku ....

mek1402
autor
7. kvě 2018

@bartakova_veronika aha, tak super. Moc diky. My prave dostali od doktorky takovy plan a tam uz jsou ty ovocne presnidavky jako svacinka po hlavnim jidle (maso se zeleninou) male je ted 5 mesicu a 2 tydny, a prave se mi to jeste nezdalo

bartakova_veronika
8. kvě 2018

@mek1402 tak to mě sestřička u obvodní právě říkala sama aby jsme začali se zeleninou a až jí bude jíst bez problému tak postupně začínat s masem a s ovocem ... neboť když se začne míchat ovoce se zeleninou většinou zeleninu potom odmítají, protože ovoce přeci jenom je sladké ...