Stolice s příkrmy a pokračování … ?

n_ikola
8. pro 2021

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat.
Syn 5,5 měsíce již papa prikrmy - zeleninu (napr. Batat s dyni a trosku mrkve)

Ze začátku jsme zkoušeli po lzickach, nyní již odzkousena zelenina jednotlive, tak michame dohromady.
Vše Ok, po mrkvi kadil az za dva dny, jinak každý den vali do plínky 😀

No dotaz je, teď už sní tak těch 150g, pije UM, dále vypije denně tak 60 ml čaje určitě, poslední dny když už ji více, tak ma daleko tuzsi stolici, přijde mi, ze se sni celkem páře, ale podari se mu vzdycky samotnému, neplace .. jej dosti tlaci 🤭

Je to už takhle normální nebo s ovocnymi prikrmy bude stolice ne tak tuha ?

Od pátku už to budou 3 týdny na zelenině, tak bych chtěla zařadit postupně maso a odpolední svacinku - ovoce presnidavku.

Děkuji Vám a přeji hezky den 😊

hojda
8. pro 2021

Stolice s příkrmy a pokračování...???😲😨 Ten nadpis je minimálně zavádějící....jsem si to představila.....

hojda
8. pro 2021

@n_ikola Stolice se mění dle stravy. U ovoce bývá řidší, ale třeba banány staví.

n_ikola
autor
8. pro 2021

@hojda jak zavadejici? 😀😀😀

hojda
8. pro 2021

@n_ikola a tobe ten nadpis dava smysl? Stolice po prikrmech bych pochopila, ale stolice s prikrmy znamena,ze promichas stolici s prikrmem.

mamikry
9. pro 2021

@n_ikola Zkus mu davat do prikrmu vzdycky kousek zelene zeleniny, pomaha lepe travit sacharidy, treba to trosku pomuze. 🙂

jjasmina
9. pro 2021

@n_ikola já jsem prvně vyzkousela vodnatou zeleninu, pak ostatni, pak pridavala různé maso, lepek a pak ovoce. Stolice se mění, musí se snažit tlačit no❤️pít hodně tekutin je zaklad, polévky pak ideál

n_ikola
autor
10. pro 2021

@hojda to muže napadnout jen Vás asi 🤔 skvělá fantazie, piste knihy 🤭😀
Tohle by normální člověk ani nenapsal hm ? 🤗

n_ikola
autor
10. pro 2021

@jjasmina děkuji za rady 😊