Sušenky pro 7 měsíční dítě - recpt?

marketa3001
31. kvě 2019

Zdravím maminky, chci se zeptat, čím dokrmujete své ratolesti třeba když jim dáváte jogurt nebo presnidavku? Samozřejmě krupky a pečivo dávám, ale nemáte treba recept na sušenky, co může 7 měsíční dítko. Budu ráda za nápady ☺.

zelenaesmolda
2. čer 2019

@marketa3001
samozrejme krupky a pecivo davas?proc samozrejme?ja svoji 13m dceri krupky teda nedavam,k cemu?ani pecivo,vyzivova hodnota veskera zadna.
jogurt davam bud ciste bily nebo do neho nastrouham jabko,rozmackam banan.
muzes dat avokado,to je jemne a muzou ho deti od 6m.

g_m
2. čer 2019

Já teda nejsem žádný hrotič jídla, ale v 7.měsíci jsem asi ani pečivo ještě nedala a křupky má až teď v 9.měsíci - a to je nemá jako jídlo, ale na zabavení, když už je protivný v kočárku nebo autě. Do jogurtu jsem dávala většinou banán nebo nějaké jiné ovoce příp. pozděj jsem nadrolila piškot.

xxx3d
2. čer 2019

Já bych ti poradila, když už teda z toho pečiva, tak kůrky od chleba, ty jsou i dobrý na dásně, když rostou zoubky, jinak nejsem příznivec sušenek z obchodu, tak snad leda nějaké vyrobit, ale to asi z ovesných vloček něco, ale nedělala jsem žádné. Takže za mě ty kůrky.

marketa3001
autor
2. čer 2019

@zelenaesmolda samozřejmě píšu, aby mi tu nepřišla odpověď krupky a kůrka chleba 😉.

bayt
2. čer 2019

@marketa3001 pečivo se sýrem, občas sušenky (prodávají i bez cukru, slazené ovocem)