• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svačinky pro kojence, napište tipy

26. listopadu 2012 
Ahojky maminky :slight_smile: poradte,prosím, nebo napište vaše tipy, co dát kojenci,teda už 7-mi měsíčnímu prckovi na odpolední svačinu.vím,že je to pořád dokola,ale příjde mi.že už nemám nápady.zatím toho asi asni moc nemůže :dizzy_face: dávám:jogurt,ovoce s piškotem,přesnídávku.děkuji
14. lis 2012 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@radusacekr ono těch možností ani moc nemáš :wink: , dávám to samé, můžeš mu ještě namazat chleba lučinou a na malinkaté kostičky a dávat do pusinky :wink:, nebo třeba povařit jablíčka a udělat takovou domácí přesnídávku. Tvaroh a pribiňáky ještě nemůže ty tak nejdříve od roka..
14. lis 2012 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@radusacekr zeleninku :wink:
14. lis 2012 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@radusacekr upřímně - to je jen pocit maminek, že je to pořád dokola, dětem to nevadí, naopak - myslím, že jim ten stereotyp opakujících se dobrot vyhovuje, protože se nemusí denně vyrovnávat s nějakými nestravitelnými šílenostmi:slight_smile:. zapomeň na svůj pocit, že se to točí ...nevadí to, naopak, je to dobře. na objevování nových chutí je čas, o nic nepřijde ani prtě ani maminka a ještě se navaříš a napřipravuješ :wink: :wink: :wink:
14. lis 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
autor
děkuji za příspěvky .) je to fakt,že se ještě navařím a napřipravuju :slight_smile: mám štěstí,že má rád snad všechno :grinning:
15. lis 2012 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
u nás je svačina jen jedna, dopoledne (odpoledne kojím) a dávám pořád ovocné pyré..jen střídám druhy. jogurt, piškot, sušenky ani pečivo ještě nedávám. A malej si nestěžuje..ještě se nají všeho dost. :wink:
26. lis 2012 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek