Svačinky pro kojence, napište tipy

radusacekr
14. lis 2012

Ahojky maminky 🙂 poradte,prosím, nebo napište vaše tipy, co dát kojenci,teda už 7-mi měsíčnímu prckovi na odpolední svačinu.vím,že je to pořád dokola,ale příjde mi.že už nemám nápady.zatím toho asi asni moc nemůže 😵 dávám:jogurt,ovoce s piškotem,přesnídávku.děkuji

blanches
14. lis 2012

@radusacekr ono těch možností ani moc nemáš 😉 , dávám to samé, můžeš mu ještě namazat chleba lučinou a na malinkaté kostičky a dávat do pusinky 😉, nebo třeba povařit jablíčka a udělat takovou domácí přesnídávku. Tvaroh a pribiňáky ještě nemůže ty tak nejdříve od roka..

naomi6
14. lis 2012

@radusacekr zeleninku 😉

berenika39
14. lis 2012

@radusacekr upřímně - to je jen pocit maminek, že je to pořád dokola, dětem to nevadí, naopak - myslím, že jim ten stereotyp opakujících se dobrot vyhovuje, protože se nemusí denně vyrovnávat s nějakými nestravitelnými šílenostmi🙂. zapomeň na svůj pocit, že se to točí ...nevadí to, naopak, je to dobře. na objevování nových chutí je čas, o nic nepřijde ani prtě ani maminka a ještě se navaříš a napřipravuješ 😉 😉 😉

radusacekr
autor
15. lis 2012

děkuji za příspěvky .) je to fakt,že se ještě navařím a napřipravuju 🙂 mám štěstí,že má rád snad všechno 😀

andelka
26. lis 2012

u nás je svačina jen jedna, dopoledne (odpoledne kojím) a dávám pořád ovocné pyré..jen střídám druhy. jogurt, piškot, sušenky ani pečivo ještě nedávám. A malej si nestěžuje..ještě se nají všeho dost. 😉