Syn nechce skoro vůbec pít. Jak na něj?

power700
22. říj 2010

Ahoj, prosím o radu. Sestra má chlapečka, kterému budou v lednu 3 roky a on odmítá veškeré pití. Ráno vypije hrnek mléka, a pak už se musí celý den jen a jen nutit do pití. Sestra už vyzkoušela snad všechno, pití obměňovat, zkouší, co by mu tak mohlo chutnat, různé šťávy,džusy, vodu. Už neví, jak ho přinutit, prostě nechce pít. Teď je ještě ke všemu nachcípaný, má kašel a rýmu, takže by o to měl asi taky víc pít.
Nemáte někdo radu, jak na něj? Díky. 😉

mamkamarketa
22. říj 2010

co zkusit jit s nim do obchodu a nechat ho vybrat ,,svuj,,vlastni hrnecek, lahvicku, pitko s jeho hrdinou? muj synovec, taky moc nepil,ale tohle pomohlo. taky sme hrali zavody kdo toho vic vypije a tak. tak snad to vyjde

berenika39
22. říj 2010

petr je taky odmítač pití. nenabídnout mu to, snad se nenapije. sice se to pomalu lepší, ale doháníme to polévkami, kaší z půl litru mléka, mixovaným ovocem....a ted se mi osvědčilo - tak to zkuste - nalít mu vždy jen trošku do skleničky, on to snadno vypije celý a je děsně důležitej a ukazuje mi, jak vypil "všechno". to opakujem za den x krát🙂

cerstvamama
24. říj 2010

Ahoj, taky pridam svou fintu. Adelka se ted hodne opici a chce vsechno co mam ja. Takze ji uvarim caj, dam ho do dospelackeho hrnku na nejaky pro ni dostupny misto a reknu: to je muj caj, ne abys mi ho vypila. Behem minuty je v ni. Aspon nejaka vyhoda obdobi, kdy dela presne opak toho co reknu 🙂

power700
autor
24. říj 2010

Holky, děkuji za dobré tipy, přetlumočím ségře, snad se u nich něco chytne. 🙂

Piště klidně další tipy, rádi uvítáme. 😉