Učící hrneček. Od jakého výrobce, jakou značku?

tital
23. dub 2011

Prosím o radu, už jsme vyzkoušeli pár učících hrnečků i lahviček. Sedmiměsíční syn skoro umí pít z pítka - už pochopil, že je to jinak než při kojení 😉 , ale bohužel všechny lahvičky a hrnečky při naklonění tečou - ať z pítka nebo dudlíku a nebo dokonce ze šroubovací části... Poraďte, jaký hrneček je nejlepší pro Vás, a z jakého důvodu... jestli s oušky, s pítkem, dudlíkem, o jakém obsahu a tak. Díky moc.

babetkaa
23. dub 2011

tak já jsem spokojená s nekapajícím hrníčkem NUK a opravdu ani kapka 🙂 . Jen ze začátku malému trvalo pár dní (1-2) než se z něj naučil pít...jde to těžko. Používáme dodnes. http://detske-hrnky-a-pitka.heureka.cz/nuk-magi...

jasmia
23. dub 2011

U nás jediný prošel hrneček Nuby z Dm, má silikonové nekapající pítko, z ostatních malá nechtěla pít.

marecek4
23. dub 2011

u nás vítězí od půl roku hrníček Lovi 360°,jen se musí trošku odsát vzduch-funguje na vzniku podtlaku jinak teče,ale potom ani kapka

zofinecka
23. dub 2011

mě dcera pila z kouzelného hrnečku od Aventu ale syn ne. Koupila jsem dokoncei nekapající hrneček od firmy Mam, ale taky až pak jsem koupila pítko na lahvičku Mam a tam teda to teče a z toho mi pije 😉

dana3262
24. dub 2011
ja.na81
24. dub 2011

Ja davam malemu od jeho 6. mesice piti do hrnecku Nuby (koupila jsem v DM pod tou jejich znackou Babylove). Poradne pije az ted, po 2 mesicich uceni 😉 Zatim jsme s nim spokojeni, i kdyz ho nosim v tasce, nic se z nej nevylije..

kosac
24. dub 2011

My vyzkouseli vsechny mozny trenovaci hrnecky,nejvic se osvedcila lahvicka s brckem(koupena v DM drogerii) a obycejna lahvicka od napoje Kubik s tim nekapajicim pitkem,taky mi prijde jeste v pohode hrnecek Lovi 360.

coxa
24. dub 2011

První syn pil hned z Aventu, druhý nechce. Vyzkoušela jsem i jiné, ale nic. Takže ať se snažím jak se snažím, tak jsme zatím pořád na flašce. 😠

miarosa
25. dub 2011

ahoj, tak my sme vyzkoušeli snad úplně všechno, avent, mam, z dm drogerie, nuk, lovi,chicca různé hrníčky pro tento věk a nic, už sem si říkala že sem asi neschopná, pak sem zjistila že on si to proste nepodrží v tom sklonu aby to teklo, proste si tu lahvičku za žádnou cenu nedá nahoru ani hrníček, prostě hotovo. Napadlo mě že potřebuje brčko a našla sem na netu Tomy momma http://www.amimi.cz/kojeni-vyziva/hrnecky-nadob... . koupili jsme a hned si to vzal a pil sam, a bylo to laska na prvni pohled, vsichni šťastný 🙂

zuzka72
25. dub 2011

Tak u nás jsme zkusili kde co, nakonec využíváme Avent, ale TOP je obyč PVC flaška s netekoucí násoskou, např Jupík u nás i s obsahem cca za 14,90 😀.