Umělá výživa a pitný režim. Mám du dávat i čajík?

jeudi
11. črc 2009

Chci se zeptat, když nekojím a dávám malému umělou výživu, jestli potřebuje ještě čajík nebo stačí jen to mléko?? Děkuji

hubinka
11. črc 2009

taky si to tak myslím, počuraných plen má dost, a pokud by měla větší žízen, tak si dá, měla dny, kdy třeba dala čajíku ne jeden zátah i 50ml, a s tím jídlem, porad si z toho dělám hlavu, jestli jí dost, a tak snad jo ☹ , jinak je to zlaté mimi, jen ty naše věčné boje s jídlem ☹

soanpe
11. črc 2009

hubinko,
já Sofi do jídla nenutím.Mě od mala nutili dojídat a dnes mám problémy s nadváhou momentálně už s obezitou 😠 😝
Hlavně si pamatuju, jak mi u toho bylo blbě a jednou jsem se i pozvracela,.
když do mě táta cpal míchaný vajíčka 😝 😝 😝

soanpe
11. črc 2009

ty jo,na tom odkazu je spoustu zajímavostí 😉

hubinka
11. črc 2009

u nás je to trošku s nucením, ale ne moc, protože,když si malá řekne, že nechce, tak hotovo 🙂 , jí to všechno asi tak jak to má stačí 🙂 a když to vidím celé tak napsané v globálu, tak se mi ani nezdá, že by baštila málo 🙂

soanpe
11. črc 2009

neboj,hlady nám neumřou 😉

hubinka
11. črc 2009

taky doufám, ze začátku jsem hrozně řešila, že pomalu přibírá a když někdo rekl, jakého máme drobka, tak mě brali mory 🙂,ale teď už to nereším, hlavně, že je ona spokojená 🙂

hubinka
11. črc 2009

jooo, a taky jí nejvíc chutná to co nemuže, jak někdo něco jí, tak už kroutí pusinou a tak dlouho hypnotizuje, až jí kousíček něčeho dám 🙂

soanpe
11. črc 2009

Sofi miluje moruše.Je to takový to ovoce,co vypadá jako maliny, je to bílý a žíví se tím borec morušový 😀
Tchýně to má na zahradě a tak jsem toSofi zkusila dát. Pak se mi líbí,když papá kukuřičný křupky 🙂 to si po nich olizuje i ručičky 😵 😵 😵 má je romočený v tý malinký dlaničce a loví jazýčkem ty pucky mokrý 😀

hubinka
11. črc 2009

kukuřičný křupky má taky ráda,a hrozně dobre se jí papkají, říkám si, že jak bude starší a bude mít tu stravu víc různorodou, že to s tím jídlem bude lepší a lepší, protože jinak jsem si s ní už užila dost, od bojkotu kojení, atd.....

soanpe
11. črc 2009

bud ráda, že máš drobečka. nechápu ty 4měs mimina, co maj 9kg a maminky je futr futrujou 😝

jeudi
autor
12. črc 2009

holky a jeste otazka musi se kojenecka voda prevarovat mamka porad rika ze jo a ja si myslim ze ne..jak to je

soanpe
12. črc 2009

jeudi , určitě
nikdy nevíš, jak dlouho stála na sluníčku před uskladněním a kolik tam je mikrobů. Do 6m.určitě 😉

jeudi
autor
13. črc 2009

dekuju 🙂

soanpe
13. črc 2009

není zač 😉