Používáme cookies. Více informací zde. OK

Univerzální protiskluzová podložka pod misku. Funguje?

bolk
20. kvě 2009

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo používá protiskluzovou podložku pod talíře konkrétně jsem našla třeba tuto
http://www.eberunka.cz/detail.php?zbozi=96781 .
Funguje to nebo je lepší miska přímo s přísavkou. Nebo je obojí na nic? 🙂 Děkuji moc za postřehy.
Téma jsem nikde nenašla. Pokud už existuje omlouvám se.

schnek
20. kvě 2009

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9008...

máme tohle, talířek má dole gumový kroužek, tak neklouže, dítko to neschodí, ale samozřejmě převrátit to může 😉

reruna
20. kvě 2009

máme talířek s přísavkou, ale malý to stejně vždy odtrhne a převrátí, takže celkem na nic 😀 , ale aspon chvilku to odolává, takže to nepevrátí úplně plné 😀 , ale ted už celkem chápe, že to nemá dělat nebo se nanají 😀

garfie
21. kvě 2009

bolk: máme přesně tu podložku na kterou odkazuješ, dostala jsem ji "k miminku", ale ještě jsem ji nepoužila, malou zatím krmím sama. Taky by mě zajímalo, jestli to k něčemu je 🙂
A chápu dobře, že na to můžu dát jakoukoli misku, nejen od Tommee Tippee?

bolk
autor
21. kvě 2009

ahoj garfie, máme skoro stejně stará miminka🙂. Mě by právě také zájímalo jestli je to univerzální.Moje zkušenost s přísavkami obecně(třeba v autě na stínících clonách nebo v koupelně na háčcích, je špatná) Nic mi nikdy moc nedrželo. Tak se raději ptám, ať zase nevyhodím peníze z okna🙂.

garfie
21. kvě 2009

😀 přesně! Tak dej vědět co zjistíš...já to teda vyzkouším a napíšu.

garfie
1. čer 2009

Omlouvám se, nějak jsem to pustila z hlavy....tak jsem tu podložku teď vyzkoušela. Misku to drží jen dost málo, zkusila jsem obojí navhlčit jak doporučují v návodu a je to jen o malinko lepší ☹ Myslím že malá by to snadno sundala-mě to teda moc práce nedalo. Možná že když na tom bude originál miska Tommee Tippee tak to bude lepší, ale kupovat ji kvůli tomu nebudu..... 😉

bolk
autor
1. čer 2009

díky moc za informace🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli