V čem zamrazujete příkrmy?

ja123456
5. pro 2011

V čem zamrazujete příkrmy? V jakých nádobkách?

pattie
5. pro 2011

Ve Via pohárcích od Aventu, v mističkách z Tesca (0,25 ml) nebo ve velkých kelímcích od jogurtů. Tuhle mi jedna paní říkala, že normálně zamrazuje příkrmy ve skleničkách od výživy.

ja.na81
5. pro 2011

Via poharky Avent, zkousela jsem to i do sklenicky od koupeneho prikrmu, ale po vyndani z mrazaku se mi na sklenicka vubec nepodarila otevrit 😕 a taky se to do tech sklenicek nenandava tak pohodlne jako do tech Avent poharku, ty jsou takove pekne siroke. Vyuzivam je porad, treba i na ruzne susenky, ktere berem sebou ven a tak 🙂

katka_21
5. pro 2011

V sáčcích na mléko (např. z Tesca nejsou tak drahé), nebo v malých plastových krabičkách.

berenika39
5. pro 2011

Mikrotenový (nový,čistý 😉 ) sáčky jsem dala do malých plastových krabiček , naplnila rozmixovaným příkrmem, zamrazila a sáčky vyndala z krabiček. Krabičky byly pořád k dispozici. Navíc to má dobrý tvar na skladování, podle těch krabiček 😀

nae
5. pro 2011

Zamrazovala som v poharikoch od detskej vyzivy. Zatvorit, az ked prikrm vychladne, inak sa na viecku vyzraza vodna para a moze byt potom problem s otvaranim.

petruskaaa
5. pro 2011

Tvořítka na na led...do jednoho platíčka jeden druh zeleniny a pak jsem každý den náhodně namíchala několik kostek od různých druhů 🙂 .

monny89
5. pro 2011

schovávám si skleničky od příkrmů 🙂

petkave
5. pro 2011

Zamrazovala som v plastových poldecákoch 😵