V jaké vodě se má vařit zeleninka pro mimi?

veri25
21. črc 2012

Chtěla sem se zeptat, když vařím malému mrkvičku nebo jinou zeleninu, tak jakou používáte vodu, jestli kojeneckou nebo normální?

pettulka
21. črc 2012

Ahoj já vařím v neosolené normální vodě a v pohodě potom když to chci rozmixovat necham tam trochu té vody včem jsem to vařila a přidám trochu oliv. oleje a když nemáš tak 82% máslo a rozmixuju, aby se malej lepší kadilo. 🙂 😉

myska84
21. črc 2012

Kojeneckou jsem používala do půl roku a pak kohoutkovou 🙂

ja.na81
21. črc 2012

varit jsem zacala, kdyz bylo prckovi pul roku a to v normalni vode z kohoutku

cuci25
21. črc 2012

Kojeneckou určitě ne, jen třeba převařenou, co mám v termosce připravenou na UM, někdy vodu z kohoutku...

marecek4
21. črc 2012

stačí voda z kohoutku 🙂

andy80
21. črc 2012

Určitě kohoutková voda, voda se stejně převaří, když se v tom vaří zelenina, tak není třeba jí dopředu převařovat. Navíc, koukám, že jsi z Prahy, pražská voda je daleko lepší než voda kojenecká.

katyxq
21. črc 2012

Normání kohoutkovou vodu na vaření i pití.

lenka40
21. črc 2012

Kojeneckou jsem používala do půl roku na UM a při vaření z kohoutku...

maximka33
21. črc 2012

vařila bych v páře 🙂 v hrnci s pařáčkem. je z toho nejvíce vitamínů.

mrsblack
21. črc 2012

Do 9 měsíců jsem používala kojeneckou, potom už normální z vodovodu.

2hanah
21. črc 2012

Mně řekla dětská doktorka, že i malému miminku můžete buď dát kojeneckou převařenou nebo i z vodovodu, ale ta se musí převařit 15 minut, takže na zeleninku určitě stačí z vodovodu.

zdenka561983
21. črc 2012

kojeneckou a pak od 1 roku už normální...

romcovaklarka
21. črc 2012

Na páře anebo v kojenecké - ale to proto, že jsme měli vodu ze studny, kterou my dospělí sice normálně odjakživa pijeme, ale nevyhovuje podle rozboru normám pro pitnou vodu. Teď budu mít veřejný vodovod, kdybych ho měla od začátku, vařila bych z vodovodu.

monad
1. pro 2012

my máme kohoutkovou vodu dobrou, takže klidně v ní, ale s první dcerou jsem dávala kojeneckou, ale ona na tom byla zdravotně hůř.. s druhou mimi holčičkou je vše v poho, takže kohoutkovou..