Vaření příkrmů v parním hrnci, používáte vodu z kohoutku?

susanitademacho
28. led 2014

Používáte pro vaření příkrmů v parním hrnci vodu z kohoutku nebo kojeneckou? Jde o páru, která nejde do potraviny, ale nevím no...

lv
28. led 2014

to už bych jistě dala kohoutkovou..

llluckaaa
28. led 2014

V parním hrnci jsem nevařila, ale kdyby jo, tak použiji kohoutkovou.

klaire22
28. led 2014

myslím si, že kohoutkovou vodou nelze nic zkazit, kor když je to horká párá, takže za mě určitě kohoutkovou 🙂

gepe
28. led 2014

@susanitademacho pouzivame do lahvi kojeneckou, uz neprevarujeme. Na prikrmy do pary staci kohoutkova 🙂

lady742
29. led 2014

občas jsem vařila v paře a použivala kohoutkovou

nikollita
29. led 2014

kohoutkovou

formelina
29. led 2014

používám kohoutkovou 🙂

cutie_01
29. led 2014

Kohoutkovou

lucavka
29. led 2014

Taky jsem používala obyč z kohoutku.

agne
8. únor 2014

Poprvé jsem ji přefiltrovala přes filtrační konvici, ale když jsem zjistila, že se nelije přímo do jídla, tak už jedu přímo vodu z vodovodu 🙂 (kohoutku). Snad jen jestli máš vlastní studnu anebo bydlíš v někde, kde se všeobecně ví, že kvalita vody je tak tak nad normou, ale obecně všude musí splňovat nějaký limity....

chickkky
22. dub 2014

Určitě kohoutkovou!! 🙂
PS: a dokonce jsem svému prvnímu děťátku dávala i na pití kohoutkovou 🙂 Bydlíme ve Zlíně a prý tu máme snad z ČR nejvíce kvalitní vodu a i dokonce jsem i někde v několikero brožurkách ohledně příkrmů četla, že pokud je kvalitní voda z kohoutku, tak se nemusí ani kojenecká kupovat, protože stejně i kojeneckou i kohoutkovou vodu převařujeme 😉