Z čeho vám pije 22měsíční dítě?

smallinka
17. črc 2016

Máme zničené už pítka co jsme kupovali k prvním narozeninám a hlavně jim už nestačí obsah, musím pořád dolivat. Ale nevím, zda má cenu téměř 2letemu diteti kupovat zase dětskou flašku?

efijil
17. črc 2016

Mému malému jsou 2 roky a 7 měsíců a rovněž jsem kupovala pítka jako na běžíčím páse. Pak jsem mu kupovala tzv. zdravou láhev, kde je gumová část a ta naštěstí drží. Naučil se na ni rychle. Večer dostává mlíčko v klasické kojenecké láhvi.

smallinka
autor
17. črc 2016

Ta gumová láhev, máte nějaký přímo odkaz. Mlíčko už nepijeme, máme ho dost v kaších 🙂

jirinka1989
17. črc 2016

Náš malej od 14ti měsíců pije z hrnečku.

smallinka
autor
17. črc 2016

@jirinka1989 jako normální ale třeba plastový že? 😉 právě si taky myslím...a na cesty?

zuzapra
17. črc 2016

Mala, 20. mes., pije uplne ze vseho. Hrnicek, sklenicka, zdrava lahev, lahev tescoma s brckem, plastove lahve s pitky.

smallinka
autor
17. črc 2016

@zuzapra jasně my taky tak nějak skoro ze všeho, ale jde mi asi spíš o to cestování....něco z vrškem aby to neteklo 🙂

zuzapra
17. črc 2016

@smallinka nejcasteji pouzivame zdravou lahev, ale tu kdyby otocila, tak tece. Na cestovani jsou dobry plastovy pul litrovky nebo 0,7 l s pitkem a membranou. Asi nic zdraveho, ze? 🙂 Nebo ty tescomy s brckem, ale nesmi tam byt teply napoj, to pak vytika samo.

smallinka
autor
17. črc 2016

@zuzapra plastový půllitrovky? myslíte jako balenou kojeneckou vodu s tím cucátkem jakoby 😀 na ty pítka s membránou mrknu...

zuzapra
17. črc 2016

@smallinka ano, plastovy pullitrovky s cucatkem 😀 . kupuji detem treba ten 0,5 l Kubik a jeste jim ho redim. Ty maly 0.3 s vetsim podilem ovocne slozky, ale nemaji tu membranu.
Pak jim do toho davam bud jen vodu nebo redene dzusy. Myslim, ze tu membranu ma i aquila.

majus6
17. črc 2016

Od 10 mesicu pije vodu ze sportovni lahve s membranou /videla to u starsi/. Dela to Rajec na tech 750 ml a pak ten Water Kubik 500 ml - ta je sladka, vypiju a dam vodu. Naprosto super, netece, nemusi se to vytahovat rukou jako jine systemy a od ty doby co mame tyhle lahve, tak holky pijou o hodne vic nez driv.

smallinka
autor
17. črc 2016

@majus6 tak to je super že ten kubík neteče...ony mi totiž nejlíp pijou z těchto flašek ale tečou! což je naprd....tak zkusím toho kubíka 😉 díky moc

laisobel
17. črc 2016

Dceri budou v zari dva.
Od roka doma pije z hrnku klasickeho se dvema uchama.
Venku mame lahev s brckem, jedina, ktera opravdu vydrzi vsechno - Camelbak detska lahev na kolo. Pitka a brcka jsou super kvalitni 🙂 Leju do ni tedy vsechno 🙂

majus6
17. črc 2016

@smallinka kdyz to otocis vzhuru nohama, polozis na zem, do auta... tak netece, kdyz si na to sednou, tak to tece 😀 , ale to se nestava tak casto a je to jen voda 😎 .
Kdyz kupujes lahev, tak ji v krame naklon smerem k sobe, pokud ti do toho uzaveru natece hladinka tekutiny, tak tece, pokud ne, tak je tam membrana a netece.