Za jak dlouho nahradí příkrm jedno kojení?

tiki
27. srp 2007

Ahoj holky, co uz mate "rozkrmena" decka. Za jak dlouho se vam podarilo, ze ditku stacil prikrm natolik, ze nevyzadovalo "mlecny zakusek"? Ja hlavne nevim, kolik toho musi takove sestiapulkilove dite snist, aby ho to zasytilo ☹ ...

kamhajek
27. srp 2007

Tiki: nám to trvalo tak tři týdny než jsme nahradili polední kojení zeleninkou. Co jsem našla v knížkách, tak uvádí tak 14 dnů a více. Porce by měla mít 150gr až 250gr, ale těch 250 už je pravdu velký jedlík. My teď vážíme 9,69kg a máme k obědu 200gr a někdy i pár lžiček nechá. Potom se svačinkou už to šlo rychleji.

zevina
27. srp 2007

tiky, my jsme s jídlem kapku extrémisti 😅 takže dokojovat každé jídlo jsme přestali až s nástupem devátého měsíce, ale podle mudry to bylo naprosto v pořádku, takhle to může vypadat, když ti dítko zcela kašle na to, co se píše v moudrých knihách 😀

amina
27. srp 2007

Nahradit kojení plně příkrmem se nám podařilo právě dnes, tedy asi po třech týdnech zkoušení různých variant. Náš "drobek" váží na půl roce 8,5 kg a docela jsem se divila, že snědl celých 200 g masozeleninového příkrmu a zapil dávku čajíkem. Ještě se s tím musí vypořádat moje prsa 🙂

tiki
autor
27. srp 2007

Holky,diky, mne slo jen o to, jestli budu moct ditko od rijna nechat jednou tydne na ctyri hodinky u babicky a jit se podivat do skoly bez obavy, ze mi umre hlady 😉