Začínáme s příkrmy. Jaké máte zkušenosti, tipy?

helik
24. led 2007

Ahoj,
jak plyne z názvu tématu, zajímali by mě Vaše zkušenosti se zaváděním příkrmů, nějaké tipy, jak to mimču usnadnit. My jsme začali temto týden mrkvičkou, bramborou a jablíčkem a moc nám to nejede, pořád chceme jenom mlíčkooo ☹ Podotýkám, že jsme na UM, takže příkrmy zavádíme už teď. Příkrm podávám na lžičce a bojím se, abych to malýmu nějak neznechutila, protože mi připadá, že když vidí lžičenku, už se od ní odtahuje ☹ Ředili jste třeba zezačátku všechno mlíčkem? Já ne, dávám pyré, ale třeba by to pomohlo?

kachen
28. bře 2012

@kachorka Muze, ale zkusenost nemam. Delava se okurkova omacka. Tu jsme v zavodce mivali casto.

beruska24.9.
29. bře 2012

@kachen - jenže okurková omáčka se dělá ze zavařených okurek. tedy alespoň moje babička ji tak dělávala 😉

andrejka100
29. bře 2012

okurkovou omačku moc děti nechtějí myslím si že jsou jine příkrmi kterí děti milujou mrkev s masem a brambor atd........ 🙂 😀

elana
29. bře 2012

@beruska24.9. chci se zeptat-zaujalo mě, že vaříš tu druhou porci bez masa. Mně doktorka řekla, že dítě v tomto věku by nemělo mít hlavní jídlo bez masa nebo žloutku, prostě ta živočišná bílkovina že by tam měla být zastoupena. A pravda teda je, že když jsem se mu to jednou, dvakrát pokusila (z logistických, nikoli macešských 😅 důvodů) ošidit, tak hned se mi v noci vzbudil hlady třeba už v jednu ráno (běžně vydrží tak do tří, čtyř). Celkově vůbec jsem si všimla, že noční spánek odvisí od "kvality" oběda předchozího dne. Takže já obvykle to dělám tak, že třeba Po má skleničku, kterou nesní celou, zbytek schovám v lednici do Út. V Út uvařím zeleninu s masem 2 porce, jednu (menší) smíchám se zbytkem skleničky z pondělka, druhou schovám na St.Takže vlastně vařím jen 2x týdně, ale přitom většina jídel je domácích.

beruska24.9.
29. bře 2012

@elana - tak to netuším, mně přijde maso každý den moc. ani já ho nejím každý den. jasně, beru, že u prcků jsou jiné výživové požadavky. co vím, jsou maminky, které nedávají maso do roka. maso dávám v průměru 3x týdně. přiznám se, že někdy na něj zapomenu. žloutek jsem zatím nezkoušela, i když vím, že od půl roku se může jednou týdně přidat půlka žloutku. dělala jsem to stejně i u starší, takže to tak dělám i ted. skleničky jsem nedávala/nedávám ani u jedné. jinak děti mi stávají v 5h. ráno, takže malá má mlíčko až po probuzení. je na um, asi 1,5m. v noci nejí, i když se budí. ale stačí dát dudáka a spí dál.

elana
29. bře 2012

@beruska24.9. já taky maso denně nejím (jestli jednou týdně 😝 ), rozhodně žádný masofil teda nejsem. Ale prostě dítě není malý dospělý a bílkoviny a železo z masa jsou nejdostupnější a "nejpřirozenější" nebo jak to říct. Ale tak jasně, zkušenost máš jinou, navíc máš druhé dítě, tak já se nehádám 😉 Jen že mě to zarazilo a chtěla jsem to probrat, nic víc.

beruska24.9.
29. bře 2012

@elana - v pohodě 🙂 ono se názory dost různí. stačí, když koukneš tady na mk, určitě tu byla otázka/diskuze konkrétně ohledně masa.

kachen
29. bře 2012

@beruska24.9. To mozna taky. Ale i z cerstvych. Fakt jsme ji meli normalne v zavodce, ovsem tak odvazna, abych to zkusila, jsem nebyla.

adeladl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska24.9.
1. dub 2012

@elana - tak jsem včera zkusila maličké (7m.) pokrájet hrášek 😀 uvařit s ostatní zeleninou a pak to přeběhnout vidličkou. a papala krásně 😵 dnes měla to samé (vařím na dva dny). takže když bude hrášek v pohodě (bez reakce), zkusím stejným způsobem i tu kukuřici, kterou jsme tu řešili asi před měsícem 😉

beruska24.9.
1. dub 2012

od kdy může dítko fazolové lusky (mražené uvařit s ostatní zeleninou)?? díky!!

pelenka
1. dub 2012

@beruska24.9. Nám byly doporučeny hned mezi první zeleninkou🙂

pelenka
1. dub 2012

@beruska24.9. A koukám o řádek výš a hrášek taky hned mezi prvními a kukuřici asi po měsíci. My máme v tomto, ale dost pokrokovou paní doktorku vyjma medu a ořechu snad není nic, co by zakazovala do roka atd. Speciálně u rajčat řekla, že jediný důvod, proč je nedávat jsou semínka, takže přepasírovat a klidně.

beruska24.9.
1. dub 2012

@pelenka - díky!
jo, ještě abych papírovala, to určitě 😀
od začátku mačkám vidličkou (od 5m.) ani mixovat se mi nechtělo 😎
takže ještě den, dva hrášek, když bude v pohodě, tak zkusím tu již zmiňovanou kukuřici a pak zkusím pokrájet fazolové lusky. alespoň bude mít maličká trochu pestřejší jídelníček 🙂

katyxq
1. dub 2012

@beruska24.9. Dva dny jsou na test alergické reakce málo, je třeba 3-7 dní, u potravinových akergií i celkem často bývá reakce po snědení potraviny až za několik hodin i dnů!

beruska24.9.
1. dub 2012

@katyxq - u starší jsem zkoušela a i ted zkouším 3-4dny. 2dny hrášek měla, tak ještě zítra musím vařit s hráškem. snažím se vařit na 2dny 😉

katyxq
1. dub 2012

@beruska24.9. Aha, to jsem přehlídla 😉, pak se omlouvám, jen mě někdy děsí, jak některé maminky plácají rychle za sebou nové potraviny nebo i víc současně (a nečtou složení skleniček a naivně věří výrobcům) a pak se diví a samozřejmě nemají nejmenší tušení, na co byla reakce.

beruska24.9.
1. dub 2012

@katyxq - skleničky nedávám, jen mimi-přesnídávky. ted koupila od sunárku )nové balení) a zhrozila se, co tam je. dřív jen ovoce+vit.c. takže končím i s těmi.
když měla starší reakci )kopřivka) tak jsem nedávala novou potravinu, než se tělíčko vyčistilo.
mám prťavou na klíně, dnes né a né spát, tak omluv pravopis 😉

katyxq
1. dub 2012

@beruska24.9. V pohodě, já právě kojím 🙂, no, spíš se taky snažím uspat.

kachen
1. dub 2012

@katyxq To delam ja. Teda az v posledni dobe. Ale my nemame v rodine, nastesti, vubec zadne alergie, tak na to trosku hresim. Sklenicky ale ctu. Male uz jsem dala i sklenicku, kde byly rajcata a v pohode.

elana
2. dub 2012

@beruska24.9. takže zkazili i nové Sunárky? Právěže dřív bývaly Sunárky nechvalně proslulé tím, že tam byla mimo ovoce i třeba pomerančová šťáva (a to ve skleničkách 4+), ale teď nějak měnili receptury (Z naší zahrádky se to jmenuje nebo jak) a tam snad už by to být nemělo-ale nedívala jsem se. Nemáte ještě v obchodě spíš "staré" zásoby? Já na ty svačiny kupuju jen 100% ovoce, mají je všechny firmy, zdaleka nejlíp vychází Hamánek Happyfruit, stojí asi 20kč a je to přitom normální přesnídávková sklenička. Ale dávám všechny, Hipp, Sunárek, Hami, pozor právě na to, aby to bylo 100% ovoce (jsou to čtyřbalení s malými plastovými kalíšky) a ne klasická přesnídávka, kde je i cukr, rýžová mouka, různé šťávy atd.

já teda to s těmi alergiemi moc nehrotím, ale vím že jsem v silné menšině, tak to ani nepropaguju, jen že tu jde kolem o tom řeč 🙂 . Ale rajčata jsem nasadila už dávno, i celer, cibuli. Skleničky ale taky čtu, spíš abych se vyhnula zbytečnostem jako jsou různá zahušťovadla atd.

jinak mě velice nepříjemně překvapila sůl v Hipp od 7+. Oni to sice omlouvají tím, že do roka se nesolí a pak hurá můžem sůl a ledviny trpí, takže takhle si na ni dítě pomaličku zvyká. No nevím 😕 Už je nekupuju.

beruska24.9.
2. dub 2012

@elana - já právě blbě vidím na ty blechy písmenka ☹ a navíc jsme potřebovali rychle nakoupit, tak jsem to vzala bez louskání těch blešek 😀 doma jsem měla jen hami - hruška s jablkem (právě ty 4 maličké kelímky). takže jsem sáhla po sunárku (v domění, že bude jako dřív) a pak po tuším hamánku (také 4 malé kelímky). ten je naprosto o ničem, hrozně kyselý (a to jsem zkoušela 2 nebo 3 druhy), takže to malá stejně nechtěla, starší také ne, takže to zbylo na mě, abych to nemusela vyhodit, když už jsem to zaplatila 🤐 ještě je jeden kelímek ve skřince a nikdo se nemá k tomu ho sníst. složení bude asi také samá kyselina apod., jen už nemám ten papírový obal, abych to vyzkoumala.
a teď k tomu sunárku, konkrétně sklenička od 4.m., sunárek z naší zahrádky s hruškami. složení (potřebovala bych lupu 😠 ): jablka (80%hm.), hrušky (20%hm.), regulátor kyselosti: kyselina citronová, antioxidant: kyselina askorbová, vitamin c (min.10mg ve 100g t.j.40% referenční hodnoty pro kojence).
tak a teď po tom výkonu budu do večera slepá 😀
takže v porovnání s tím, že dřív bylo jen ovoce + vit. c mi tohle zrovna nepřijde jako vylepšení 😕

katyxq
2. dub 2012

@beruska24.9. Vit. C a kyselina L-askorbová jsou jedno a totéž, takže tam lehce straší akorát ta kyseliba citrónová, což není žádná hrůza, ale dají se koupit lepší značky (Alnatura např.). Horší jsou ty maso-zeleninové skleničky Sunárku, snad všechny obsahují tolik vody, že tam musejí přidávat rýžovou mouku, surovinově tak kombinované, že když se po tom osype, tak se nedá tušit z čeho (rajčata, nebo celer či cibule a k tomu další minimálně dva druhy zeleniny) a ty s bramborama navíc obsahují emulgátor, no ble.

beruska24.9.
2. dub 2012

@katyxq - jenže ty ovocné sunárky, co jsem kupovala před 2 lety pro starší, chutnali i mě. byli sladké (bez přidaného cukru), ale to samé je i když doma udělám strouhané jablko + namačkaný banán. teď to je kyselé, chuťově nic moc, kroutí se po tom huba i mně 😝 😠

aha, jsem netušila. ale proč tam tedy mají uvedeno obojí, vit. c i tu kyselinu?? 😕

katyxq
2. dub 2012

@beruska24.9. Leda že by to byla směs kyseliny L-askorbové (vit. C) a D-askorbové (ta jako vitamín nefunguje, ve vodním prostředí vzniká z L-formy).
Jestli je to kyselé a předtím nebývalo, tak to pak bude přídavkem kyseliny citrónové, nebo začli používat ne úplně dozrálá jablka (šetří na surovinách). No nejlepší je stejně koupit kvalitní jablka, oloupat je a podusit.

elana
2. dub 2012

@beruska24.9. tak to máš novej Sunárek, vypadá to že konečně je to taky 100% ovoce, vit.C je tuším ve všech těch přesnídávkách tohoto typu. Hlavně že vypadla ta pomerančová a citronová šťáva nebo co to tam ještě před měsícem strašilo 😝 To co máš doma jak Vám nechutná nebude Hamánek ale Hami, ten má 4 malé kelímky. Hamánek Happyfruit 100% je klasická přesnídávková sklenička, proto jsem psala, že vyjde finančně asi nejlíp, stojí to 20kč a je tam asi 200g čistého ovoce (samozřejmě s hovadinkama jako askorbát).

já jsem nikdy nezkoušela dávat čistou přesnídávku...každá svačina se skládá z čerstvého ovoce (jabko, hruška, banán, teď někdy i nektarinka)-oloupat, nastrouhat (nedusím, nevím proč bych měla, prcek to snáší i tráví dobře a proč ničit vitamíny, jen ať tam aspoň ten zbytek, co byl pod slupkou, zůstane) a promíchám s půlkou toho kelímku přesnídávky, druhou má další den, namačkám do toho jednu nesladkou sušenku a hotovo. Je to ekonomický, leze to líp do krku, sladkost reguluju banánem a hlavně mi to hezky baští 😅

katyxq
2. dub 2012

@elana To povaření se dělá hlavně na začátku přikrmovaní, protože varem se ničí poměrně dost potenciálních alergenů, takže nové ovoce zkoušet pár dní vařené a pak opatrně zkoušet i syrové. Slupka se loupe, protože je v ní nejvíc alergenů a je hůře stravitelná.

beruska24.9.
2. dub 2012

@katyxq - opsala jsem, co jsem přečetla. tedy až na tu chybku v té kyselině 😔
jinak ovoce dávám syrové. dělala jsem to tak i u starší 😉

beruska24.9.
2. dub 2012

@elana - hami chutná, to se nezměnilo. tedy mám vyzkoušené jen jablko+hruška a u starší jsem kupovala hrušku, ale tu jsem teď neobjevila. hami má hranaté kelímky, uzavřené folií.
právě to druhé nechutná. jsou to 4 kelímky, kulaté, uzavřené folií a plastovým víčkem. omluva, jen dva kelímky, ale tvar sedí. 🙂
u nás někdy jen syrové ovoce, někdy mix a když zrovna dojde ovoce nebo absolutně nestíhám loupat, strouhat, mačkat, tak samotná přesnídávka 😉

elana
2. dub 2012

@beruska24.9. aha, tak to je opravdu Hamánek, akorát ne 100% ovoce, to jsem viděla jen v těch skleničkách. Můj syn nepozná celkem v ničem rozdíl, dlabe všechno...ale asi to bude hodně tím, že je koupená přesnídávka vlastně vždycky jen "omáčka".