Začínáme s příkrmy. Jaké máte zkušenosti, tipy?

helik
24. led 2007

Ahoj,
jak plyne z názvu tématu, zajímali by mě Vaše zkušenosti se zaváděním příkrmů, nějaké tipy, jak to mimču usnadnit. My jsme začali temto týden mrkvičkou, bramborou a jablíčkem a moc nám to nejede, pořád chceme jenom mlíčkooo ☹ Podotýkám, že jsme na UM, takže příkrmy zavádíme už teď. Příkrm podávám na lžičce a bojím se, abych to malýmu nějak neznechutila, protože mi připadá, že když vidí lžičenku, už se od ní odtahuje ☹ Ředili jste třeba zezačátku všechno mlíčkem? Já ne, dávám pyré, ale třeba by to pomohlo?

cicimon
17. únor 2011

@karolina969 zltok 1x do tyzdna.... 4x je strasne vela!! a davaj ho v den, ked nedavas maso

sussanah
17. únor 2011

@karolina969 ja jsem ho davala teda zpocatku jen 1/2 1x tydne, druhy tyden 2x pulku a pak cely zloutek 1x tydne.
@mishad ono treba v lete, kdyz je venku 30, tak je sklenicka na cestovani fakt velka vyhoda, protoze tahat s sebou 3 h nekde ve vedru predem uvareny obed s masem a zeleninou, no nic moc 😖

mishad
17. únor 2011

@sussanah jj doufám, že to do léta nějak vypilujeme, ráda bych to střídala, někdy vařené a někdy zase kupované 🙂

karolina969
17. únor 2011

@cicimon
@sussanah Jojo, vím, že se dává 1-2krát týdně. Ale myslela jsem,jestli se zavádí stejně jako zelenina apod.,že se zkouší 3 a více dní 1 druh, kvůli toleranci. Díky

cicimon
17. únor 2011

@karolina969 pokial viem tak nie.... jednoducho raz do tyzdna 1/2-1 ks zltka do jedla

sussanah
17. únor 2011

@karolina969 nee, vetsinou se zavede najednou cela porce, ja zavedla na zacetk polovinu porce. Kazdopadne fakt 1x tydne, 2x tydne cely zloutek je uz docela hodne

weri1
17. únor 2011

ahoj holky, tak já mám knížku, kde jsou i recepty a od 6 měsíců je tam normoš porková polévka
Jinak já přecházím na vaření doma...ve skleničkách mi vadí složení...celer, sůl pepř atd 😉

karolina969
17. únor 2011

@sussanah Díky, tak já to tak taky udělám. Nedala bych najednou celý.

cicimon
17. únor 2011

@karolina969 ono je to take relativne... ak ti zje celu porciu jedla tak 1 zltko moze byt vela... moja napr celu porciu nikdy nezje, takze tym padom ani cele zltko..

luthien.k
18. únor 2011

@karolina969, pokud vím, tak vy jste atopici, že? Zahlédla jsem povědomý nick z babských receptů na AE, už jsi tam dlouho nebyla...
U rizikových dětí se i žloutek zavádí jako jiné potraviny nejméně pět dní po sobě, aby bylo jasné, zda reakce je nebo není (a že je případně na žloutek), tj. první den čtvrtka, druhý den půlka, třetí den 3/4, čtvrtý den celý, pátý den taktéž. Pokud nejsou žádné změny na kůži, stolici atd., tak je to OK a pak se samozřejmě pokračuje s normální frekvencí podávání, obvykle 1x týdně.

karolina969
18. únor 2011

@luthien.k No, malý má seboroickou dermatitidu, ale já jsem alergik, tak proto mě to zajímalo. Zdálo se mi toho žloutku najednou hodně,tak proto jsem se ptala. Já jsem právě četla,že se u "rizikových" dětí zavádí až po roce, dr. nám řekla zavést hned. Malý má 8 měsíců,tak už zavedeme,teda tak jak říkáš. Díky.

vivien6
18. únor 2011

@gumimaci nazory su rozne,ako na vsetko 😉 . no rob ako myslis. my sme napriklad este nemali ani jednu strukovinu.. ale myslim,ze naduvaju...

luthien.k
18. únor 2011

@karolina969, dneska je ten trend jiný, než byl před pár lety, podle nejnovějších poznatků je lepší, aby se dítě setkalo s alergenem dříve, hlavně dokud je kojeno. Takže na žloutek už je čas 😉 Bílek bych nechala po tom roce.

sussanah
18. únor 2011

@vivien6 no sice lusteniny nadymaji, ale to treba kvetak taky a dokonce bych treba rekla ze i vic nez treba cervena cocka 😉 Pokud nema ditko zavazne problemy se zazivanim, tak ja bych se fakt lustenin nebala (my teda davame jen zeleny hrasek, zpocatku jen pasirovany a cervenou cocku), naopak jsou zasobou pomerne mnoha dulezitych latek 😉

luthien.k
18. únor 2011

@sussanah, přesně tak s těmi luštěninami, navíc když se vaří bez pokličky, s přídavkem kmínu a fenyklu, tak nenadýmají prakticky vůbec 😉

tygrous
18. únor 2011

@sussanah Jo, tak květák u nás v nadýmání taky vede (to mě až překvapilo, jak malé množství k tomu stačí) a po červené čočce nic😉 Já už ani jinou čočku nekupuju, i nám vařím z téhle - je to rychle hotové.

luthien.k
18. únor 2011

@tygrous, ahoj, taky jsme Tě dlouho neviděly v babských receptech... 😉

luthien.k
18. únor 2011

Mimochodem, mohly byste tam posílat maminky, co chtějí poradit s příkrmy u atopiků a potenciálních atopiků/alergiků, protože je to trošku specifické (hlavně čím začínat, jak dlouho testovat atd.)...

tygrous
18. únor 2011

@luthien.k Ahojky, ja tam k vam obcas nakouknu😉

sussanah
18. únor 2011

@luthien.k jake tema presne?
@tygrous no ja prave lusteniny delsi dobu nejedla, bylo mi z toho fakt spatne a jak jsme s malym objevila cervenou cocku, tak ji mame skoro kazdy tyden, manzel si ji obcas i vyzada jako "lepsi" jidlo na nedeli 😀

werunka21
18. únor 2011

@sussanah A jak tu čočku děláš? Myslím pro vás, já ji mám doma a nevím co s ní 😅 . Ani nevím jak se k nám dostala 😅 . A když bych ji dělala malému tak od kdy a jak?

sussanah
18. únor 2011

@werunka21 malemu tusim kolem 8m, jen uvarit ve vode, pomixovat/pomackat s vajickem na tvrdo a s bramborem. Pro nas delam vetsinou cocku na kyselo, tj cibulku na masle s oliv olejem, pridam hovezi vyvar, cocku, necham podusit, potom pridam vodu, 1-2strouzky cesneku, majoranku, sul, pepr. Az se cocka uvari (cca 10-15min), tak cast odeberu, rozmixuju, tim to zahustim a nakonec pridam 1-2 lzicky octa. K tomu volske oko a brambory. Maly uz to ji s nama taky, jen pepr a ocet pridavam az po odebrani porce malemu.

evlyn
18. únor 2011

@sussanah super, díky za recept - čočku už mám koupenou, jenom sbírám odvahu ji dát malému 🙂 Ten zelený hrášek pasíruješ jak? On pak míň nadýmá? Díky

werunka21
18. únor 2011

@sussanah tak to jo, díky. Takhle dělám taky normální čočku. Vlastně až na tu majoránku a česnek. Zkusím, díky 🙂 .

sussanah
18. únor 2011

@evlyn no na hrasku prave nadyma nejvice ta slupka. Hrasek jsem davala asi ale mozna i driv, asi bych si to fakt mela psat 😅 Myslim, ze v 7m uz asi hrasek mel (mozna i o fous driv). vzdycky jsem uvarila cely pytlik zmrazeneho hrasku a pak pres hrube sitko propasirovana vetsinou naberackou). Je to docela babracka, ale kdyz se to udela najednou, tak to vetsinou byly tak 4 porce. kolem 8-9m jsem uz prestala pasirovat, takze od te doby si uz i trochu poprdel, ale v pohode. A to bych rekla, ze nas maly se zazivanim problemy obcas miva. Ale taky byl hodne brzo docela pohyblivy, pred 6m uz se plazil jak o zivot a v necelych 7m lital po kolenech jako sus a uz i stal a v 8m urcite delal i ukroky do strany s oporou, takze rozhodne to nebyl lezak, tam bych se treba toho nadymani bala vic.

sussanah
18. únor 2011

@werunka21 neni zac 🙂

mishad
18. únor 2011

Ahojky mamči, tak dneska jsem Nikolce uvařila k obídku mixík - mrkvičku, cuketu a brambůrek....moc to nechtěla, tak jsem do mixíku přidala trochu vývaru, který jsem předtím odlila a do něj asi 1 lžičku UM, pak dlabala, až málem spapala i lžíčku 😀 , doufám, že se to takto může dělat? No a ke svačince jsem uvařila a rozmixovala jablíčko, jenže to taky nechtěla. Takže kromě toho, že už mi nejí kupované, tak už vytrapuje i u toho mnou vařeného, achjo ☹

sussanah
18. únor 2011

@mishad s tim um do prikrmu je to urcite dobry tah, ja malemu za zacatku primichavala kase, co mival na veceri. byla to otazka asi 14dnu a pak uz papal normalne i bez kasi. Zkus jablicko jen na jemno nastrouhat bez vareni, u nas povarene jablko maly nechtel ani za nic, ale syrove jedl az jsem se nestacila divit 😉

karolina969
18. únor 2011

@sussanah Jedná se o téma "babské recepty" na atop.ekzem miminek co tu zmiňovala Luthien.k. Holky jsou tam moc šikovné a opravdu velice dobře poradí, když má někdo s mimi tento problém, jak o stravování miminek i maminek, tak o mazání.

sussanah
18. únor 2011

@karolina969 dobre vedet, diky 🙂