Zácpa po zavedeném příkrmu

evikuu
11. únor 2009

Ahoj holky, začala jsem dávat zeleninku-po ovoci neby problém. Ale včera jsem jí dala poprvé špenát+brambor a dnes už se nevykadila.Co myslíte-mám jí nějak pomoci a nebo čekat aspoň ještě den?? Jinak dnes celý den jedla normálně-své klasické dávky 😀

alishia
11. únor 2009

ja bych ji dala, svestkou presnidaavku od hipp, nebo napoj🙂 malej se potom pokaka vzdycky🙂 a pak mu to jde jeste dlouho krasne.) nebo ji udelej fenyklovy caj.

evikuu
autor
11. únor 2009

Děkuju zítra provedeme ten čaj, švestku dnes snědla celou skleničku a zatím nic ale možná zítra mě překvapí-ale šťávička je taky obrej nápad.To víš byla jsem naučená z mlíčka na dávku a 2x denně a teďka nic 😢 .Myslím že si tělíčko zvyká že má jinou stravu, tak tomu nechám čas ještě zítra a pak třeba budu dávat den jen mlíčko, ale stejně tomu asi nezabráním......
Taky jsem jí dnes měřila teplotku a má 37.2 po odečtu 0.5 tak asi to bude i tím. Čekáme na neštovice, ale snad to není přezvěst 😖 😝 😖

vojtisek2007
11. únor 2009

evikuu - s příkrmem je třeba aby malá začala pít i třeba převař.koj.vodu - právě kvůli stolici a moje malá po zavedení příkrmů kaká tak jednou za dva-tři dny a dle mudry je to v pořádku - při plném kojení kakala jednou za 8dnů 😲

evikuu
autor
11. únor 2009

vojtisek-takže myslíš dát jí za každým příkrmem vodičku nebo čajík?? No zkusím jí na to naučit. Je to pro mě takový "šok" ale jiná strava tak se dala čekat změna ale těch 8dní to je teda síla, ale asi je to opravdu pravda.Když to prcek stráví tak nemá co kadit 😀

millist
12. únor 2009

My jsme ze záčátku po příkrmech neměly problém s kakání, ale to jedla i nějaký to mlíčko, ale teď má v poslední době docela tuhý bobíky, ale nevypadá, že by ji nějak trápily. Když do ní dostanu nějaký to mlíko je to lepší, ale když ne, snažím se jí dávat víc čajíku, to pomáhá, když už mají příkrmy, měli by i pít. My kdyby jsme nepili, měli bysme s tím taky problém 😉 Ta švestka taky pomáhá + my už máme povolenej jogurt, tak jí ráno pár lžiček dám, když už nechce mlíko, kterýho vypije po lžičce tak 60 ml a po tom se jí taky kaká líp. Tvoje malá je ale ještě moc malá na jogurt (i když naše podle některých taky) a hlavně ti pije mlíčko. Určitě se to srovná 🙂

evikuu
autor
12. únor 2009

No uvidáme co bude,kže dobrý. dnes zbaštila kuřeci maso+zelenina 🙂 mlíčko vydundá asi 500ml tak zatím dobrý.'Tvoje malá potřebuje vápník a pokud je to formou jogurtu tak budiž.
Vše se mění ale před 9lety nebyl problém jí dát jogurt, pribináčka a nic se nedělo-teďka je halooo

kaciska
12. únor 2009

my měli to samé pomohl probio mimi,,,,nasypala jsme do čaje a po 2 dnech bylo po problému 😵

evikuu
autor
12. únor 2009

hurá máme bobek 😀 😀 😀

kikinda
24. led 2010

ahoj holky mam takovy problem mam dceru je ji 17 dnu a zacala jsem davat sunar a nemuze se mi vykakat nevim co nato je. prosim poradtemi nekdo porad nad dcerkou jen brecim uz nevim co sni. 😢

rimmel
24. led 2010

moj ked sme zacali s prikrmom kakaval raz tyzdenne ... ziadne tvrde nic, proste si zaludok musel zvyknut, nic ho nebolelo, ziadne problemy pri samotnom kakani ...a po mesiaci zacal kakat castejsie a kratko nato denne.

rimmel
24. led 2010

skus trubicku kikinda..ale viac ti ja neporadim, my sme kojili no hadam baby daco poradia 😉

ojo
24. led 2010

kiki, dítko na UM musí kadit nejdýl 1x za dva dny, spíše by mělo denně....my jsme teda taky jen kojili, ale kamarádka s tímto také měla problém a musela přejít na jiné UM...tak zkus třeba Hami nebo Bebu, ta je opravdu dobrá 😉