Žaludočná neuróza. Mal niekto podobné problémy?

sophie1234
21. led 2012

Ahojte,
mávam problem so zaludkom, chystam sa k lekarovi, no som v zahranici, takze este nejaky cas musim vydrzat....Ak ste mali niekto podobne problemy, prosim napiste.
Mavam bolesti zaludka. Vsimla som si to prvykrat asi pred piatimi rokmi. Nepravidele, raz za dva mesiace niekedy aj tri. Vacsinou ak mam stres, teraz naposledy som vypila viac kofeinovych napojov, co mi znovu aktivovalo bolest. Zvycajne mi zacne tato bolest hodinu po jedle. V oblasti zaludka tupa bolest, presahuje az do chrbtice v tej istej rovine ako je zaludok. Neviem ako vyzera zastavene travenie, ale citim sa vtedy, ze nemozem nic zjest lebo sa to tym zhorsuje. Viac to tazi zaludok. Bojim sa, aby to nebol vred, pripadne Helikobakter. Chcela som sa spytat tych, ktorým diagnostikovali zaludocne vredy pripadne helikobaktera, ci sa priznaky javia podobne ako tie moje. resp. ci sa neprejavuju tieto choroby castejsie ako raz za dva mesiace.
Dakujem vopred za kazdy prispevok

abra
21. led 2012

@sophie1234 ahoj, tchyne moji sestry trpela hodne na zaludecni vredy, pomohl ji gel z aloe vera, ktery mam v nabidce potravinovych doplnku, pusobi na tyto problemy velmi hojive.