Zelenina vhodná pro 5,5měsíční dítě?

vercaci
11. led 2016

Ahojky, máme 5,5m a pár dnů po 5m jsme začali se zeleninou, kterou ji vařím a chci i dál vařit sama. Vyzkoušela jsem mrkev, brambor, květák a ještě dám brokolici, ale dál nevím, co můžu dát. Je vhodná třeba i dýně hokaido? Prosím o tipy co dál malé uvařit. Je to první mimčo, takže tápu. Našla jsem stránky kojeni.net a je to tam moc hezky popsané, ale vypsaná zelenina je od 6m, tak nevím, zda ji můžu dát vše, co se tam píše. Moc děkuji za rady 🙂

pejskyne
11. led 2016

Určitě to, co je od 6., bude i pro vás v pohodě. Z mojí zkušenosti doporučuju právě dýni, cuketu a taky synovu nejmilovanější petržel. Mrkev ho ucpává a brokolice nadýmá, ale vy to samozřejmě můžete mít jinak

verka4d
12. led 2016

Ještě mě napadl špenát,ten je taky vhodný 🙂

mejan
12. led 2016

Ahoj,dobre jsou take bataty (cervene brambory)

sara84
12. led 2016

Cervena repa, ta je u nas top! A cuketa, rapikaty celer, bataty letely do kose,ty mi plival. A fenykl 🙂

vercaci
autor
12. led 2016

Holky a ještě prosím, když Vám to prcek plive, jdete honem dělat náhradní oběd nebo prostě dáte mlíčko?

jipe
12. led 2016

My máme ochutnáno - dýně, brambora, mrkev, cuketa, batáty, mangold, špenát, kedlubna, květák, brokolice, červená řepa, pastynák, hrášek, zelené fazolky, batáty

Když mu něco nejede, náhradní jídlo určitě nedělám, dokojím dle chuti

marketnieuw
Autor odpověď smazal
Zobraz
marketnieuw
Autor odpověď smazal
Zobraz
vercaci
autor
12. led 2016

Děkuji za rady