Aké máte skúsenosti s monitorom dychu Respisense?

syrael
16. črc 2007

Mate nekdo zkusenost s timhle typem monitoru? Neustale hlasi falesne poplachy☹ Diky

samsa
20. črc 2007

Ahojky Syrael,
taky řeším stejný problém. Trochu se to omezilo tím, že hodně utahuju plínu (ale stejně aspoň jedenkrát za noc hlásí poplachy). Teď si zkusím z nějaké pružné tenké látky ušít pásek a dávat ho přes ten monitor, aby přiléhal k tělíčku. Pak napíšu jak jsem pochodila.

syrael
autor
27. črc 2007

to je paradni napad, asi to taky zkusim - napis jak to dopadlu, ju? Pa syrael

danae
27. črc 2007

Já jsem asi měla jinou značku, ale nemůžeš si tam zvolit citlivost toho monitoru?

syrael
autor
29. črc 2007

Prave ze tam zrejme citlivost je na pevno☹ Jeste to lip prozkoumam...

danae
30. črc 2007

Aha, tak to mi je líto 😢 Nemáš ještě tu lhůtu na vrácení? Pokud ne, tak bych se pokusila o reklamaci, nebo nějak jinak to řešit. Napsat prodejci, že s tím máte tyto problémy, také kontaktovat třeba výrobce. Evidentně to funguje špatně a není to levná záležitost... 😒 Hodně štěstí!

syrael
autor
31. črc 2007

To mas pravdu danae, je to pekna palka...A hlavne mam strach, ze to nepouzivam..

zuz11
2. črc 2008

maria_d • 2. jún 2008 o 15:21
Ahojte, uvazujem o kupe pristroja na monitorovanie dychu babatka. Nasla som na prvy pohlad zaujimavy pristroj Respisence, ktory, pokial viem, zatial nepredavaju na Slovensku, nasla som ho iba v Cechach /respisence.cz alebo respisence.com/. Napriek tomu, nema s nim niekto skusenosti?
dakujem za akykolvek nazor

zuz11
2. črc 2008

lenocka80 • 1d • 26. jún 2008 o 08:43
Ahoj mamicky. Zaujimalo by ma ci niektora z vas nepouziva monitor dychu Respirense, je prenosny a zaklada sa na plienku babatku. Velmi to zvazujem, ci to svojmu syncekovi zakupit. Zacala som sa totizto obavat SIDS pretoze moj maly nezaspi cez den inak ako na brusku, neviem preco, vecerne spanie nema problem spat na chrbatiku...

annag • 2d, 24tt • 26. jún 2008 o 15:36
Monitor dychu je výborná vec, je fatastické, že sa nemusíš báť, či tvoje bábo dýcha alebo nie. My sme mali Nanny od firmy Jablotron, pri oboch deťoch a neviem si ju vynachváliť. Spokojný spánok mamičky = spokojná mamička = spokojné dieťa. Odporúčam 🙂 respirense však nepoznám a v tomto Ti neporadím

emjee
14. led 2009

ahojte
mate este niekto skusenosti s tymto monitorom dychu?

paola.o1
16. led 2009

Ja mam respisence a zatial mi hlasil iba jeden falosny poplach (za 6 mesiacov) a to ked sa uvolnil od plienky a lietal malemu po brusku. Inak som si z normalnej handrovej plienky usila taku kocku, (plienku som prelozila na 4 vrstvy) a tu kocku dam na pampersku a o to zacviknem pristroj, lebo ked to mam iba na pamperske, neprilieha to k telicku. Ale na noc pouzivam angel care.... respisence mam iba na den

sabuse1
16. led 2009

Ahojky jak to tu tak čtu tak je asi lepší ten monitor matracový co? Tenhle mám teda vyhlídnutý,ale po vašich zkušebnostech nevím jestli do něj jít...ještě se chci zeptat nevadí to mrňousům když ho mají vlastně kousek na těle?

silente
20. únor 2009

Zvažuju tento a Nanny. Na tomto se mi líbí, že ho má prcek stále.

Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Co ty plané poplachy?

smardik
20. únor 2009

silante my máme Nanny a falešný poplach nebyl nikdy, ale je to super věc 🙂 bez něj malý nespí nikdy - on je v bezpečí a já v klidu

paola.o1
20. únor 2009

no ten respisense vadi, ked babo das napr na brusko.... a inak, ak je napr. dieta v kociku, alebo v aute, kde to nadhadzuje, tak je respisense na nic.... ja teda mam aj respisense aj matracovy, angel care a respisense by som uz druhy krat urcite nekupovala. ani nahodou... ten angel care je super a je v tom aj babyfone

silente
20. únor 2009

Děkuji za Vaše názory. Na Angel care jsem už taky koukala... jen ta cena mě kapku odrazuje 😖

paola.o1
20. únor 2009

no je to drahsie, ale pouzivam ho odkedy sa maly narodil, a nemali sme ani jeden falosny poplach, ale napr. ked bol maly prechladnuty, a tazko sa mu dychalo, tak angel care pipol a vedela som, ze malemu sa tazko dycha a hned sme odsavali nos a potom bol v pohode. za nic by som angel care nevymenila.

paola.o1
20. únor 2009

a este, za respisence som dala 4500 sk a za angel care 3150sk....

silente
20. únor 2009

Paola - už přehodnocuju 😎 🙂

veronika81
20. únor 2009

baby, neviete poradiť nejakú stránku, kde sa dá zohnať Angel Care za dobrú cenu? Nemyslím inzeráty (tých mi cez google vyhodí plno), chceli by sme nový.
Ďakujem

silente
20. únor 2009

Veru - já koukám na detske-chuvicky.cz 😉

veronika81
20. únor 2009

ďakujem silente, už pozerám a prepočítavam na eurá. Slušná cena! 😉
Ty nad ktorým uvažuješ? Ja by som asi ten AC301-R, myslela som, že všetky majú aj monitor zvuku a teraz som prišla na to, že iba tento..

veronika81
20. únor 2009

ale asi nedodávajú na Slovensko ☹
aspoň som tam nič ohľadom toho nenašla

silente
20. únor 2009

Já koukala na ty AC 401 .... mi přijdou lepčejší ....
Výrobce: Angelcare
Počet kanálů 8
Reálný dosah VENKU 250 m
Obousměrná ne
Kontrola ztráty signálu ano
Indikace vybitých baterií ano
Indikace úrovně hluku ano
Nabíjecí rodičovská jednotka ano
Monitor dechu ano
Vibrační upozornění ano
Dosah udávaný výrobcem 250 m

Ty 301 C
Výrobce: Angelcare
Počet kanálů 3
Reálný dosah VENKU 120 m
Obousměrná ne
Kontrola ztráty signálu ano
Indikace vybitých baterií ano
Indikace úrovně hluku ano
Nabíjecí rodičovská jednotka ano
Monitor dechu ano
Vibrační upozornění ne
Dosah udávaný VÝROBCEM 120 m

silente
20. únor 2009

Hlavně počet kanálů, dosah a vibrace ....

Zkus tam písnout dotaz ohledně dodání do SR. Uvidíš 🙂

veronika81
20. únor 2009

čo znamená ten počet kánalov?
Máš pravdu, idem tam napísať.. Už som z ČR objednávala aj kočík a nebol problém.

silente
20. únor 2009

To jako na kolik možných frekvencích chytneš signál. Není to nic vyloženě podstatného. 3 stačí 😉

wild.horses
21. únor 2009

dobre, ze som nasla tuto temu...
rozhodovala som sa medzi respirense a breathing monitor vo forme platne do postielky.
Mne sa respirense pacil v tom, ze to vyzeralo byt pouzitelne aj v kociku, nielen v postielke, no ale co uz, asi nie, ak nefunguje.

veronika81
22. únor 2009

Tak už mi odpísali z detske-chuvicky.cz, do SR tovar nezasielajú ☹ Vraj sa im to neoplatí..

kikimaruska
22. únor 2009

Ahojky, měli jsme tento monitor dechu také. Chtěli jsme ho do autosedačky...ale zjistili jsme, že monitor snímá pohyby auta a tedy nemusí být ani na mimi... 😖 , zkoušeli jsme to na sobě, položené na sedačce i na mimi... Tak nic, nechali jsme ho tedy malému na doma, ale jak píšete, dělal falešné poplachy, přestože byl správně upevněn, navíc v létě ok, ale když musí být mimi oblečené, pod prádlem nic moc...vadilo mu to, nedal se moc obléknout..ale budiž...jako velký nedostatek ale myslím bylo, že se nedala regulovat hlasitost poplachu, mi ho měli strašně tichý. To Nanny řve tak intenzivně, že jsme ji slyšeli skrz dvoje sveře, a toto jsem měla problém slyšet v jednom pokoji, když malý spak a byl v dece...a o autě nemluvě, nebylo to opravdu skoro slyšet. takže po týdenním užívání šel...podle mě to byly vyhozené peníze...možná novější verze bude lepší (my tedy ale měli vzor 2008..., tak měl být dobrý). 😒

kikimaruska
22. únor 2009

Nanny moc doporučuju 😉 , absolutní spokojenost. jen pokud máte jako druhou postýlku třeba v obýváku cestovní, tak tam moc nefunguje, špatně snímá, jelikož nemá pevnou podložku (v té závěsné sítce na mimi)...ale to je uvedené výrobcem, že musí být pevná podložka. Doporučujeme 😉 ...a mají ho i všude na IMP v nemocnicích...tedy v té Ústecké určitě