Aké máte skúsenosti s monitorom dychu Respisense?

syrael
16. črc 2007

Mate nekdo zkusenost s timhle typem monitoru? Neustale hlasi falesne poplachy☹ Diky

mataharyy
16. bře 2009

Ahoj,
mám dotaz nemáte někdo zkušenost s monitorem dechu Snuza Halo, je to nějaká novinka. Je to na stejný způsob jako respisense - mobilní monitor.

danu
6. říj 2009

dorotkaa • 26tt • Včera o 20:57
Ahojte mamicky, zaujimalo by ma, ci mate niektora skusenosti s tymto monitorom dychu, je to prenosny monitor, ktory sa zaklada na plienku. Zaujimali by ma vase pozitivne aj negativne skusenosti. Dakujem.

dorotkaa • 26tt • Včera o 21:02
Pripajam aj link:
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

terezita
6. říj 2009

mam ho doma, ale jeste jsem ho nezapla.. 🙂 a asi ani nezapnu. em.je uz 5 mesicu..

efkas
7. říj 2009

pozitivum:mužeš ho vzít všude sebou 🙂
negativa:cena 😀
měla jsem pocit,že to musí malou tlačit.Když se začala točit na bříško,tak jsem ho přestala dávat.
nesnášela jsem to nandavání,když usnula.Když těba neměla celorozepínací pyžámko 😅
Holky tu zminují falešné poplachy,ale já myslim,že jak je hodně citlivý,tak alarmovam prostě při apnoické pauze,které mimča mívají.
Většinou jen zavibroval a já slyšela,jak se malá nadechla.Když se to opakovala i alarmovala.Nejdřív lehce,aaž do úplného řvaní.
Používala jsem ho pouze v noci.Přes den mi malá moc nespala 😝,takže nebylo třeba.

tilly
11. říj 2009

ten respisence je to isté ako snuza? či sú to odlišné firmy?

jirinkaa
10. dub 2010

Ahojky,
já se pořád rozhoduji, který monitor... Nemáte někdo zkušenosti s tou nejnovější verzí 2010? Nebo i s těmi staršími...
Největší problém vidím v tom oblíkání...je to tak i v realu?
Díky

jirinkaa
14. dub 2010

tilly : myslim, ze je to jiny vyrobce. Ale princip je stejny. Pry je ta Snuza lepsi...nevim

sonkab
22. dub 2010

Ahojte,

má tu niekto Respisense 2010 ? Mne včera prišiel z CZ. Na nete som čítala, že sa dá nastaviť citlivosť prístroja, len v návode nie je napísané ako. Vie mi niekto poradiť ? Ďakujem 🙂

katarina.banska
18. srp 2010

ahojte chcem sa opytat do kedy je potrebne pouzivat monitor dychu. my mame halo snuzu a pomaly tahame na 4 mesiac
vy ste dokedy pouzivali monitor ? dakujem krasne

brisilda
20. zář 2010

ahojte maminky tu uz riedne dlho nikto nebol no hadam dostanem odpoved na svoju otazku 😀 dnes v noci sa mi stalo ze MD zacal pipat nebol to poplach ale pipanie myslite ze to mohlo byt upozornenie ze je to zle pripevnene? lebo o hodinu nato sa spustil alarm ale maly spinkal len mal plienku na volno kedze som ho v noci prebalovala a akosi som ju neutiahla poriadne 🙂 cize nas alarm bol opotstatneny len neviem co bolo to zvlastne pipanie 😀 este sa nam to nestalo okrem alarmu nam taky zvuk nevydavalo 😒

hlavinka
16. srp 2011

ahoj holky, mate ho nekdo ( respisence )? nam neustale blika uprav plenku a tim padem mame fal. poplachy.....co s tim? plenku ma utazenou, tak uz nevim....delalo vam to taky? diky

silente
16. srp 2011

@hlavinka - jen když byla plenka volnější .... neporadím ☹

hlavinka
17. srp 2011

Tak jsem to vcera schvalne jeste zkousela. Plenka utazena, dala jsem i vetsi citlivost, koukala jsem na to, prilehala cela zadni strana, ale porad to svitilo modre - upravit plenku. Jako za necele 2 tisice si predstavuju funkcni vyrobek! Fakt jsem nastvana.....

2310jaja
12. zář 2011

Ahoj, respisence monitor dechu bych uz nikdy neporidila. Pred 14 dni se nam narodil syn a monitor neustale houka a aby toho nebylo malo tak ma otlaceny brisko☹ Kdyz jsem volala do obchodu (Daniela kocarky) v Koline kde jsem primo od prodavacky dostala doporuceni ze je lepsi nez podlozka nany a kde jsem respisence zakoupila. Chtela jsem vyrobek vymnenit za podlozku tak mi bylo receno ze to je spatny nakup,ze mi to nevymneni a pani mi zacala vypravet jak si koupila nekde nejakej fotak se kterym nebyla taky spokojena a nikdo ji ho nevymnenil. Takze to je tak ze jsme 2000 kc vyhodili do kanalu a musime koupit podlozku.PS:nejradsi bych to ty pani prodavacce vomlatila o hlavu!!!!!!!☹