Aký hlboký nočník kúpiť?

aniska
24. kvě 2009

Nazdar zeny, neviete mi poradit iny nocnik, dost hlboky. Mame modry Speedy od babyidea, ale je plytky, a maly z neho uteka po prvom bobku, lebo to citi na ritke. Diki!;)

deni1
24. kvě 2009

ahoj tak moj ani nocnik nepotreboval chodi od mala na zachod a to bez redukcie,proste ho podrzim a jeto.Treba len vyskusat mozno sa mu to zapaci a mas aj usetrene,a nie je problem ani ked si s nim von alebo v obchode. 😉

ve24
24. kvě 2009

syn i dcera mi chodili od 6měsíců na obyčejný nočník a v pohodě, nevím co je to mít od půl roku v pleně hovínko.

aniska
autor
24. kvě 2009

ahojte, deni, my sme chodili tiez, tiez som ho drzala, ale uz som na konci 87.mesiaca tehu, a s tym bruchom to nedavam, takze sa ho snazime preucit na nocnik.
ve24, robite bkm? my hej, a prave ze sa nam za cely zivot pokadil snad par krat, takze to je v poho, ale ako ho preucame na ten nocnik, aby som ho nemusela dvohat, tak to je problem s tou babyideou:(

schnek
24. kvě 2009

anisko, co Chicco? má opěrátko i vysokou zábranu, já jsem s ním spokojená 😉

http://www.babylife.cz/zbozi/542-chicco-nocnik-...

ve24
24. kvě 2009

aniska-bkm, co to je?

katy1979
25. kvě 2009

ve to je bezplienková metoda

aniska odporucam Chicco ten co ti odporuca aj schnek. hlavne pre chlapcov je dobrý 😀 u druhej babky mame obyc. z tesca s kacickou a to ho musim kontrolovat lebo vacsinou cura von.

denisab32
25. kvě 2009

.......pridávam sa k nočníku chicco 😉

katy1979
25. kvě 2009

ale má aj jednu nevýhodu nezmestí sa mi pod kočík 😀 takže von nosime ružový este po mne 😅 on sa postojačky nechce vycikat.

mishusha
25. kvě 2009

aj my sme za nocnik chicco... je super 🙂

janzi
25. kvě 2009

Teeeda tolko odporucani na chicco ze ho pojdeme dnes omrknut do obchodu a vyskusat. Mala sa do plienky nepokakala zhruba od 4m, vzdy caka az ked ju rozbalim a potom zacne kakat, ale nevie este poriadne sama sediet preto potrebujeme nejaky nocnik do ktoreho zapadne, a tento ma este aj opierku, no parada, dakujeme za typ!! Skusili sme malu posadit na ten tescovi nocnik a bola to hroza....

janzi
26. kvě 2009

Nocnik je super, mozem iba odporucit, mala na nom krasne sedi a dokonca hned aj cikala do neho 😀

schnek
26. kvě 2009

janzi, pokud nesedí, doporučuju čínský nočník a podržet nad ním v klubíčku 😉

sakura77
27. kvě 2009

my sme ako prvy dostali nocnik v tvare stolicky,s opierkou chrbatika aj na rucicky.ta vnutorna cast sa da vybrat ,ked "urobi" co treba a je ozaj stabilny a mame taky doteraz 😉 kupovany bol v domacich potrebach A-Z a stal okolo 200.,sk

aniska
autor
27. kvě 2009

no teda, chicco, ked budem v meste musim pozriet;) zatial diki za rady, ked bude chicco doma, ozvem sa zas, ako pokracujeme;)

kacka.va
28. kvě 2009

sakura: ten máme taky, ale přijde mi to spíš až pro dítě, které umí dobře sedět na židličce. naše malá na to nechce ani za mák a když u nás byl kamarád, který už normálně chodí na nočník, tka měl problém, že když se chtěl zvednout, tak bobek na sebe málem převrhl, protože se z toho musí zvednout jako z klasické židle a navíc je tam ten výstupek, přes který se nedostal. Takže tenhle typ nočníku mi přijde pro učení dost nepraktickej. Budeme kupovat obyč 🙂