Analyzátor pláče miminka. Opravdu to funguje?

laetti
2. pro 2008

Narazila jsem na netu na tento výrobek ze stránek www.whycry.cz
Co myslíte, opravdu to funguje? Pokud máte zkušenosti - podělte se 🙂

kopcik
2. pro 2008

osobně jsem ho nevyzkoušela, ale když jsem na něj viděla reklamu, jen jsem nechápavě zakroutila hlavou... osobně si myslím, že matka žádný takový monitor nepotřebuje. uvidíš, že za chvíli poznáš, proč ti maličká pláče a budeš sama takový monitor 😉 v tomhle bych na nějaký přístroj nespoléhala 😒

muminek
2. pro 2008

Laetti já si myslím že opravdu každá maminka za čas pozná co mimčo porřebuje. Já bych pořídila asi lepší vec než tohle, ale to je pouze můj názor 🙂

cerstvamama
2. pro 2008

Já myslím, že je to dobrý akorát k tomu jak ze starostlivých rodičů vytáhnout nějaký prachy.

sina
2. pro 2008

Ahoj, mám ten krám pujčenej a je to uplně na h.... Já už poznám co se děje a ten přístroj radí uplný nesmysly. Přístroj přeci nedokáže číst emoce! Kdyby to šlo, ubylo by takovejch starostí.... 🙂) Takže raději ty peníze dítěti schovejte třeba na novy auto? 😉

kacka.va
2. pro 2008

na tím přístrojem jsem se upřímně zasmála, když jsem na to v časopise viděla reklamu 😀

aponchie
2. pro 2008

😀 😀 😀 ty penize zrovna hod do wc a udelas lip 😀

johanda
2. pro 2008

fungovat to asi bude, děcko zapláče, matka k němu přijde, mrkne na displej, a dozví se "nudím se" 😀 . Většina matek ale pozná druh pláče, i když je zrovna v kuchyni a mrně v ložnici. Bych u toho zkusila zabrečet sama, zvědavá, co mi to oznámí 😀

smajlik
2. pro 2008

zrovna dneska jsem to viděla v časopise ... myslím si že peníze se dají investovat do lepších věcí pro miminko, každá maminka postupem času pozná, co miminko potřebuje

kacka.va
3. pro 2008

já myslím, že je to nesmysl, každé dítě pláče ve stejné situaci trochu jinak, takže pochybuju, že by to bylo tak universální

laetti
autor
3. pro 2008

Taky si mylsím, že je to zbytečnost a jsem ráda, že máte stejný názor. Myslím, že pláč u sv malé teroristky 😀 dokážu celkem rozpoznat.

krista
30. dub 2009

mysina • Dnes v 10:27
ahojte, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s přístrojem why cry? uvažujeme o koupi, ale rádi bychom znali názor a zkušenosti ostatních maminek a tatínků. díky

terezka044 • 35tt • Dnes v 11:37
ahoj teraz som o tom citala v nejakom casopise
o kupe neuvazujem a ani uvazovat nebudem. myslim ze mamam to moze urcite pomoct, ale je pravda, ze ten pociatocny plac moze byt napirklad z toho ze je dietatko hladne, a po chvili uz to nezvladne a zacne byt z toho velmi nervozne, vystresovane.. tak vlastne uz ani nebudes vediet ze co je prvotna pricina. moze to pomoct mladym mamam, ale myslim, ze rovnako efektne (a zadarmo) je, ked maminka sleduje svoje dietatko a venuje mu cas, a nauci sa rozoznavat, co ktory plac signalizuje. 😉
na druhu stranu, ked uz to vie, tak si to tym pristrojom len potvrdi a je pohoda.

myslim ale ze je to zbytocna vec, hlavne ked si clovek musi premysliet, co naozaj potrebuje.

johanda • 2d • Dnes v 11:56
mysi, podle mě je to totální blbost. Pokud máš dítě, sama poznáš druhy jeho pláče. Většina matek má anténu, která brekot dítěte dekóduje lépe než přístroj 🙂. Spoléhat se v tomhle na elektroniku mi přijde zvláštní. Neboj se. Mateřská intuice opravdu funguje a není třeba se jí vzdávat.

kacka.va • 1d • Dnes v 17:25
myslím, že je to blbost. Děti nepláčou podle nějakých pravidel.

zoeno.1
30. dub 2009

😕 😕 😕 ...... 😀 😀 😀.... 😝 🤐 ..... 😅 😉

cessy
30. dub 2009

podla mna kazda mamicka pozna, ci dietatko place pre to ze ho nieco boli,alebo sa nudi...na to netreba ziaden monitor.skoda penazi... 😒

eimiky
30. dub 2009

To si aj ja myslím, len mama najlepšie pozná svoje miminko, to už je zbytočnosť podľa mňa.

shaula
30. dub 2009

Tak to jste asi všechny geniální matky. Mně se tedy stává, že nepřijdu na to, co ti moji raubíři vlastně chtějí☹ Ale myslím, že ani přístroj by to nepoznal🙂

eimiky
30. dub 2009

Shaula nie sme geniaálne, ale tebe sa nikdy nestane, že počuješ niečo v plači či je to od hladu, či od bolesti alebo len z roztopašnosti? Možno to máš komplikovanejšie, že máš dvojičky 😉 to by asi aj prístroj zblbol keby začali obaja naraz 😉

shaula
30. dub 2009

eimiky, jasně že většinou to poznám, ale ne vždycky.

zitaje
30. dub 2009

Ja len zasnem, ake blbosti sa vyrabaju.
Inak shaula, vzdy to nepozna ani ten pristroj, ako pisali baby vyssie. Takze sme lepsie! 😎 Aj ty! 😉

jindri
30. dub 2009

to je něco na způsob překladače psího štěkání, že? 😀 Holky a kolik to tak stojí takováhle kravina?
Já tedy taky nepoznám pokaždé, co mi malá chce říct. A tak zkouším a zkouším ... 😉

mousunek
30. dub 2009

nedavno to bylo v TV, je to jen zlodejina kazde ditko place jinak...
Navic jak uz tu bylo napsano kazda maminka pozna casem co ditko chce nebo potrebuje kdyz place, ze zacatku je bud pokadene, ma hlad, nemuze usnout, leklo se nebo chce proste pochovat myslim si, ze toho neni tolik aby se musel delat nejaky pristroj.... 🙂

Stejne to lidi budou kupúovat bud ze zvedavosti nebo nevedi co s penezi a to myslim si, ze maminky na materske vedi velice dobre 😉

markchina
1. kvě 2009

Tak ta sranda stoji 1700 🙂 , do toho bych prachy nevrazila ani nahodou 😀 .

sirinka
1. kvě 2009

juj....veri tomuto niekto? 😨

sisa.b
1. kvě 2009

😀 😀 😀 nemam slov

mousunek
1. kvě 2009

haha uz setrim 😀 😀 😀 😀

hupcza
1. kvě 2009

jako udělala bych pro onráška všechno (a tím pádem musím vědět co chce co mu chybí že) ... ale tenhle bazmek bych si nepořídila ani omylem ... valná většina pláče se dá identifikovat (a zbytek se rozklíčuje metodou pokusu a omylu .... no a něco zůstane jen pláčem, kterým si uvolní napětí ...celkem by mě zajímalo, jak by přístroj rozklíčoval pláč pláču si jen tak, abych si ulevil 😀)
možná hračka pro tatínky ... 😅

cessy
1. kvě 2009

hupcza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hracka pro tatinky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
....jedine....dobre si to vystihla 😉

mysina
2. kvě 2009

děkuji za názory, jen jsem myslela, že to třeba máte i někdo doma a napíšete zkušenosti. ☹ nevadí, stejně to nekoupíme. Viděla jsem o tom právě jen článek v novinách, který mě zaujal. Nikdy předtím jsem o tom neslyšela.

mousunek
2. kvě 2009

mysina - to zkus koupit a pak se pochlub co to vsechno umi 😉
(byl pochopitelne vtip)

kaleilah
4. kvě 2009

tak jsem na to koukla a hrozně mě rozesmálo když se to ukáže že chce dítě spát tak máte udělat podle návodu toto:Jak dítě uklidnit?

* Potichu na dítě mluvte, houpejte ho v pozici plodu, přitiskněte si ho k prsům. Jestli už leží, upravte ho do náležité pozice.
* Vezměte dítě v kočárku na procházku anebo v autosedačce na projížďku.
* Položte dítě do příhodného houpacího křesla.
* Pusťte hudbu, zapněte myčku anebo nechte na pár minut téct vodu do vany, děti uklidňují rytmické zvuky.
* Čtěte dítěti nebo na něj potichu mluvte.
* Držte dítě v pohodlné pozici přitisknuté k sobě, aby slyšelo váš klidný dech.
* Masírujte dítěti tělíčko, ruce a nohy a jemně ho hlaďte po obličeji.

Já teda nevim jak vy, ale mě když chce dítě spát tak ho dávám do postýlky, myčku teda faaakt nezapínám 😀 😀 😀

mamutka
4. kvě 2009

kaleilah, toto je dobre, ked mi masina oznami ze maly chce spat, vystrelim, umyjem a zorganizujem celu domacnost a jeho to upokoji zejo. Hlavne sa mi paci "Jestli už leží, upravte ho do náležité pozice" toto keby som skusila, automaticky ho naserem a dalsie dve hodky citame rozpravky.
Ale ja vlastne s tou masinou nebudem kompatibilna, nemame umyvacku 😀