Analyzátor pláče miminka. Opravdu to funguje?

laetti
2. pro 2008

Narazila jsem na netu na tento výrobek ze stránek www.whycry.cz
Co myslíte, opravdu to funguje? Pokud máte zkušenosti - podělte se 🙂

soanpe
4. kvě 2009

a co když někdo nemá myčku 😲 😀 😀 😀
co když dítě pláče v noci, venku slejvák- to nemusím poštět ani tu vodu, protože kapky budou rytmicky bičovat do kočáru,mně do ksichtu a budu doufat, že zabere moje rytmické nadávky 😀 😀 😀 😀

kaleilah
4. kvě 2009

dyž se nudí tak opět radí zapnout myčku nebo nechat téct vodu... ty vado, oni mají snad smlouvu s výrobcem myček a s vodárnou za reklamu či co😀 takže jestli nemáte myčku a mimís bude ospalej, utíkejte do elektra, vemte ho na projíždku v autosedačcce s sebou, ale v ŽÁDNÝM případě ho nedávej spinkat, 😀 to ho radši namasíruj, bude chrochtat ospale blahem 😀 😀 😀 a kdyby přece jen usnulo, nezapomeňte ho probudit šíleným překrucováním do nějaký divný pozice 😀 😀 😀

mamutka
4. kvě 2009

a ze to tak vynasiel chlap, aka som prekvapena. Ja, ked uz dajaky plac sa vyskytne, ponuknem dudu, zabera na 99%, jedol by stale. Ten chlap musi mat deti podla grafu, chudata.

soanpe
4. kvě 2009

mamut
😀 😀 😀 😀

u nás když je řev,tak je hlad
když je hovínko v pleně,tak má malá zvednutý nohy adrží se za nohavice 😀 aby se jí to nerozpatlalo 😉

takže analyzátor pláče=nesmysl

mamutka
5. kvě 2009

u nas hovienko je sprevadzane slastnym pospevovanim si, blazeny vyraz k tomu 😀
do levelu - aby sa nerozpatlalo - sme sa este nedostali, patla sa velmi rad 😝
keby mi mimik zacal plakat a chlap by za nami zacal behat s takymto kramom tak vyrobim velmi rychlo dovod jemu na ten plac, som zvedava co by tam zasvietilo
ja neviem, maly plakal prve 3 mes asi hodinu dokopy, to boli prdy, neskor trochu za zuby, inak sa skor nasiera, ked ma nemoze vymlatit ked mu nanucujem oblecenie a plienky. Ale urcite by si poplakal viac keby som s nim skusala vsetky tie navody od pristroja, aj umyvacku zohnala, nech vyrobim tie spravne vzruchy a az potom dudu a postielku ponukla.
No ale vynalezca to iste myslel dobre, zejo. Lepsie vymyslet toto a aspon daco zarobit, ako sedet na podpore, co uz....

motylek
5. kvě 2009

Analyzátor pláče???? Zhovadilost, jen na to, jak vytáhnout z lidí peníze.

hupcza
5. kvě 2009

soanpe: hele - to se pozná holčička - ten náš zbojník se v tom rochní s naprostým gustem - kvůli hovínkům za celých šest týdnů ani nekníknul - kdybych čekala na pláč, jako impuls k přebalení, byl by v pokaděných plínách od koupání do koupání 😀 a nebo když by proteklo na kaťata 😀

soanpe
5. kvě 2009

hupcza

ta moje malá je fakt opravdová ženská 😀

když vidí,že beru krém,tak jásá a ndskakuje radostí,že jí budu mazat obličej 😀
nebo: nevím,jestli je to náhoda,ale všimla jsem si,že když má umatlanou pusu,tak si nahmatá plínu a ošmrdlá si pusu 😲

hupcza
5. kvě 2009

soan: no tak ondra má trošku vyrážku a když se na něj sápu z olejem, háže dost znechucené obličeje 😀
za to u hokeje ani nedutá a u tv s manžou běžně zalomí
hele - prostě ti chlapečci a pak chlapi to tak asi mají vrozené a nemůžeme se na ně ani zlobit 😀

soanpe
5. kvě 2009

souhlasííím 😀

jinak sofi má taky vyrážku kolem pusinky asi nějakou alegii a vypozorovala jsem,že asi na UM a olivový olej z lékárny 😒

krista
9. čer 2009

jeudi • 1d, 35tt • Dnes v 15:27
mate s tim nekdo zkusenost??opravdu to funguje?me to prijde jako hloupost aby naky monitor zjistil z jakeho duvodu mimi place ..premyslim o tom ,ale nevim zda to neni jen zbytecnost a pohodlnost ..diky za rady

krista
27. únor 2010

korbicka • Dnes v 15:55
Slyšeli jste o tom??

Docela zajímavé.....máte některá zkušenost??

wsmoulinkaa • 2d • Dnes v 16:47

lamarika • 1d, 5tt • Dnes v 16:51
slyšela a měla jsem i osobní zkušenost a myslím si, že je to naprostá zbytečnost a špatně vyhozené peníze. Ona každá maminka velice rychle pozná, proč dítě plače (nebo alespoň většinou). A pokud plače třeba kvůli zoubkům, tak to nerozpozná a vyhodnotí to stresovou situaci. Pokud maminka nereaguje ihned na pláč, tak pak přístroj vyhodnocuje jako stres skoro všechny pláče.

giorgina • Dnes v 16:55
jestli bych nevedela co s prachama, tak proc by ne

varticek
19. črc 2010

Tak ja vám môžem poskytnúť moju osobnú skúsenosť, keďže som ten analyzátor vyhrala. Môj syn plače celkom často a aj keď už jedného mám, naozaj niekedy neviem, prečo plače. A nepomohol mi v tom veru ani ten analyzátor. 8 krát z 10 mi povie, že je malý hladný, pričom určite viem, že nie je. Takže podľa mňa to teda nejako valne nefunguje.

strouzek
19. črc 2010

nesmysl, i kdyby to fungovalo jakože si myslím že ne tak si myslím že celý staletí maminy pláč svých děcek poznávali instinktem tak proč teď používat takový elektonický nesmysl. u nás by stejně stačila jen jedna funkce, malá pláče jen z hladu 😀