Angelsounds - zkušenosti, podivná frekvence srdíčka plodu.

kristynasjs
13. dub 2020

Dobrý den. Nenasla jsem žádnou čerstvou diskuzi o angelsounds ci jinem fetal doppleru. Zajímají me zkušenosti s frekvencí srdicka. Jsem ve 24tt a uz od 15tt slysim caste arytmie ci extemni zpomaleni srdecni frekvence. Máte s tim někdo podobnou zkusenost? Muze to byt chyba pristroje? Budu rada za katdy nazor.

handulkak
13. dub 2020

@kristynasjs já vždy slyšela dobre, nemůže to být tim, ze bys třeba slyšela sebe?

aselluska
13. dub 2020

Nemusí to být slyšet správně, pořád je to jen přístroj pro domácí použití.

hasara33
13. dub 2020

@kristynasjs pokud nejsi lékař tak bych se tímhle vůbec nezatěžovala, protože ty jako laik nemůžeš s jistotou určit, co vlastně slyšíš zvlášť pak přístrojem pro domácí užití nicméně se můžeš zmínit na poradně a lékař to zkontroluje 😉 nezapomínej, že miminko se v děloze pohybuje takže ta "arytmie" může být pouze to, že uteče z dosahu přístroje a ve chvilce se tak zase vrátí 😉

barcachejn
13. dub 2020

To je presne duvod proc jsem tenhle pristroj nejdrive chtela poridit a pak jsem si to rozmyslela,vedela jsem ze se budu stresovat s tim ze bud srdicko nenajdu nebo nebudu vedet jestli to co slysim je spravne... Nic mene si take myslim ze to je tim ze se mimi pohybuje ma jeste v tomto odbodbi misto na to aby se pohybovalo 🙂 bohuzel si myslim ze ti nikdo lepe nez dr v poradne neodpovi,klidne se ho treba zeptej jak to je s temito pristroji pro domaci pouziti urcite ti to vysvetli 🙂

jjasmina
13. dub 2020

@barcachejn já to měla úplně stejně, neporizovala jsem, brala jsem to tak , co má být to bude 🙂

barcachejn
13. dub 2020

@jjasmina Presne tak to co se ma stat v tehotenstvi nikdo neovlivni,cloveku se stejne ulevi az po porodu 🙂 a navic kamaradka ho ma a stresuje se stejne takze si myslim ze to je tak trosku k nicemu....

kristynasjs
autor
14. dub 2020

Ahoj. Diky vsem. Jj ja tomu neprikladam extra vahu. Doktora jsem se na poradne ptala a bylo mi receno ze je vse v poradku ze nevi proc to dela. Ze samozrejme tep miminka neni konstantní a ze ruzne arytmie byt mohou. Ale me prijde divne ze na utz bije srdicko normalne a na tom domacim doppleru to tak blbne. A je zvlastni ze tolik mamin ho pouziva a nikdo s tim nema zkusenost at to bylo jakkoliv. No každopádně ze zacatku tak do 15tt to nedelal.

vaseli16
14. dub 2020

Ja mela k tomu v mobilu aplikaci a tam je takova ryska nebo jak to nazvat kde to ukazovalo rozmezí co je ok 🙂i pocet uderu za minutu

kristynasjs
autor
14. dub 2020

@vaseli16 jj ta apka k tomu je ale zaznamenava jen pocez tepu, ale ne nesrovnalosti. Kazdopadne je to super pristroj na kontrolu ze miminko zije, ale nedoporucim ho maminkam, které se ve vsem pitvaji.