Baby bazary a second handy s dětským zbožím v Plzni

diableria
11. bře 2012

Ahoj, začínám pociťovat potřebu nakupovat dětské hadříky 😵 ...A jelikož se mi zdá celkem zbytečné nakupovat vše nové, tak bych vás chtěla poprosit o nějaké tipy, kam v Plzni chodíte použité dětské věci nakupovat . Děkuji 🙂

petsil
14. bře 2012

Ahoj, ještě jako těhotná jsem ulovila pěkné oblečky v bazárku "U Tomíka" v ul. Ant. Uxy poblíž zimního stadionu - je to tam moc hezké a věci pěkně uspořádané. Ale už jsem tam dlouho nebyla, tak nevím, jak to tam vypadá teď. Občas taky mrknu do bazárku ve Farského ulici u Jiráskova nám., ale tam je to taková "hrabárna", ale taky se tam dá něco ukořistit, je to tam i hodně levné. Jo a kamarádka byla nadšená z bazárku ve Sladkovského ul. (kousek od Slovanské, jak odbočuje tramvaj dvojka) - tam mají věci z Anglie. Musím ale říct, že teď se s malou do města moc nedostanu a když mám už hlídání, tak vyrazím někam jinam než po bazárkách, takže docela často nakupuji na mimibazaru nebo v bazaru na těchto stránkách, zatím jsem moc spokojená. Ale Ty máš ještě čas, tak si to nakupování pořádně užívej 🙂