Baby obchody v Praze. Máte tip?

miluska.woolley
27. říj 2007

Ahojky maminky, tehulky, snazilky,
Mate nekdo tip na opravdu dobry obchod s vybavenim pro miminka v Praze, kde maji velky vyber vystaveneho zbozi - kocarky, postylky, lehatka... proste vse co je pro mimi potreba.

diky za tipy
🙂

androna
27. říj 2007

www.detskyraj.cz maju kamennu predajnu na husitskej ulici

miluska.woolley
autor
27. říj 2007

Diky za tip, zkouknu to 🙂 .

kacamar
27. říj 2007

Ahojky Milu, tak jsme to dneska objeli a projeli a doporučuju: Dětský ráj, Krteček, AAA kočárky, Slůně (nic moc - malý obchod a nic moc tam) a nakonec jsme se stavovali v Puntanele v Letňanech. Na netu je těch obchodů milion, ale vybrala jsem prostě pár, kam zajedem kouknout. Ve všech krámech co jsem jmenovala mají vesměs to samý a dá se to objednat v poho přes net.
Nic jsme ještě nekupovali, jen jsme napevno vybrali kočárek a všechny ty zavinovačky, osušky, povlečení,.... jsem si chtěla ošahat a prohlídnout ve skutečnosti a nakonec to všechno objednám přes internet. Vyjde to levněji.

miluska.woolley
autor
28. říj 2007

Kaci, ja chci ty veci taky videt ve skutecnosti. Na internetu je obchodu milion, ale vim ze pulka jich asi stoji za prd. Budeme v Praze jen 2 dny, tak chci fakt jet do tech dobrejch.

Holky, byly jste nektera v Anna & VIktorie?

miluska.woolley
autor
28. říj 2007

Lu, ktery obchod spuntik je vetsi?

kacamar
28. říj 2007

Milu, tak v tom případě doporučuju ty AAA kočárky a Krtečka. Mají tam i postýlky, matrace, povlečení, zavinovačky, osušky, fusaky, deky, zavinovačky do auta a samo hromadu kočárků. Já si jen chtěla pár věcí ošahat (materiály, barvy, velikosti prohlídnout) a na to mi bohatě stačily ty krámy, co jsme projeli. A stihli jsme 4 obchody během 2 hodin. Takže rychlovka 😀 😀 😀

krista
29. kvě 2009

matmisa • 26. únor 2009 v 11:11
Nevíte o nějaký skvělých prodejnách s kočárky a nebo s postýlkami v Praze. díky

jjaanca • 1d • 26. únor 2009 v 11:54
www.detskyraj.cz

sobilka • 43tt • 26. únor 2009 ve 13:41
my máme moc dobrou zkušenost i s www.krtecek.com - mají jak internetový tak kamenný obchod v Praze Holešovicích...jinak v dětským ráji jsme taky byli, přestěhovali se na Vysočanskou a mají tam vystavený opravdu obrovský výběr kočárků a v pohodě si můžete zkusit manipulaci, rozkládání, stabilitu atd. = super!

jita10 • 28. únor 2009 ve 00:57
Dětský design, super přístup, krásný věci- postýlky, pokojíčky i kočárky.

jmisa • 35tt • 28. únor 2009 v 09:07
www.spuntik.cz
www.eshopbaby.cz
www.babystar.cz (na Černém mostě jsou hned vedle ještě další dvě velkoprodejny).

michal_spuntik 28. únor ve 12:57 | Příspěvek byl smazán adminem. Nebyl v souladu s pravidlem Fórum není pro firmy.

krista
29. kvě 2009

ladida.l • 25tt • Dnes v 08:30
Chtěla bych se zeptat, kde je v Praze dobrý kamenný obchod s kočárky. Už mám na netu vyhlédnuto pár favoritů a chtěla bych si je vyzkoušet i ve skutečnosti. Nejvíce se mi zatím líbí značky Jané, Casualplay a Cam Cortina.

evicka7 • 1d • Dnes v 09:09
ahoj, kde je klasický obchod nevím, ale doporučuji zajet se kouknout mimo jiné i do AAA mezi Ládví a Kobylisama, na použité kočárky, protože tam uvidíš, jak ten kočárek bude vypadat po pár měsících ježdění

sonik05 • 1d • Dnes v 09:14
Ahoj, měyslím, že velký výběr mají ve Špuntíkovi, pak na černém mostě v Babyparku a taky v Kunraticích v Dětském domě. Všechny obchody mají i e-shop a najdeš je na netu.

palenda • 1d • Dnes v 11:35
taky doporučuji AAA bazar- mají tam i nové kočárky a mají jich tam poměrně dost, různé značky - když jsem tam byla já, tak mi i ochotně poradili a vše ukázali

kett
13. čer 2009

Ja mam rada Detsky ruzek dole na Radlicke ulici na Praze 5. www.detskyruzek.cz