Babymoov Easy Care Digital Green 2015 - máte zkušenost?

janakailana
22. dub 2016

Zdravím děvčata, nemáte některá zkušenosti s touto chůvičkou, četla jsem docela dobré recenze. Zajímalo by mě však pár věcí:
1) Je kvalitní a dostačující přenos např. přes několik zdí (2-3) ven na zahradu?
2) Jak dlouho vydrží baterky v dětské jednotce?
3) Jak jste celkově s chůvičkou spokojené?
Děkuji za odpovědi

page007
9. říj 2017

Také by mě to zajímalo. Máte ji někdo? Měla by mít méně elektromagnetických vln...

stefikat
9. říj 2017

Já mám tedy ten silnější model s větším dosahem, dotykové ovládání. Ale spokojenost maximální. Na vesnici máme velký rodinný dům a velkou zahradu. Signál dosáhne přez několik zdí i na konec zahrady ještě přez starou kamenou stodolu. S přehledem můžu i k sousedce naproti přez silnici 🙂 Ale baterky v dětské jednotce jsou slabota- tak 4 hodiny a šmitec. Kamarádka má chůvičku avent a s výdrží na baterky je na tom stejně bídně - také pořizovací cena kolem 3tisíc...

stefikat
9. říj 2017

A vyzkoušeno dlouhodobě, používám už téměř 2 roky ve dne v noci 🙂

page007
9. říj 2017

@stefikat Také bych kupovala tu novější. Ale stále je to Easy Care Digital Green, že? Jde mi o to snížené množství elektromagnetických vln, jiné Babymoov to nemají 🙂

stefikat
9. říj 2017

Ano, Je to Easy Care Digital Green a mají tu sníženou hladinu vln. Pro mě to bylo dost podstatné, protože jsem chůvičku v létě nechávala i venku v kočárku přímo u dítěte... A jinou chůvičku s touto vlastností jsem taky nenašla. Kamarádka je má taky a taktéž nadmíru spokojená a její bratr koupil tyto starší s menším dosahem a taky je spokojený.

page007
9. říj 2017

@stefikat Moc moc děkuji!! 🙂

stefikat
9. říj 2017

@page007 Není vůbec zač 🙂