Bačkůrky na doma

nonfood
14. srp 2019
Prosím jaké mi doporučíte bačkůrky na doma na říjen cca pro mimi přes rok? Nebo jak začne chodit.. ? Díky za odpověďi 😘ty kožené capáčky se mi špatně obouvají.
jane46
14. srp 2019
Mam bavlnene capacky od jedne pani z fleru. Maji pogumovanou podrazku. Super
jane46
14. srp 2019
nonfood
autor
14. srp 2019
@jane46 juknu na to. A dobře se nazouvaji? Mě ty kožené teď nejdou vůbec nazout a to jsou na gumu, tyhle ne že?
jane46
14. srp 2019
@nonfood Kozene taptapi jsme meli taky a taky nam to neslo, nosil je ven. Malej ma vysoky nart. Ale tyhle jdou krasne, nepoti se mu v tom noha a nekolikrat jsem je prohnala i prackou 😃
jane46
14. srp 2019
Jo a maji mnohem lepsi spicku - vic BF
nonfood
autor
14. srp 2019
Děkuji, podívám se na stránku 🙂
kejt29
14. srp 2019
Mi se nejlip osvedcily ponozky s protiskluzem, dobre se oblikaji, nikde netlaci. V zime i puncochy s protiskluzem...
jirovapa
14. srp 2019
@nonfood oblíbila jsem si botky Attipas, prcek si je neskopne a ani sám nesundá (zároveň se dobře nandavají). Prvně měla dcera protiskluzové ponožky, ale jelikož máme doma schody, tak jsem potřebovala něco bezpečnějšího.
meronym
14. srp 2019
@jane46 U nas na doma na cele care vyhraly “ponozkoboty” - nahoru jakoby hruba ponozka, podrazka brousena kuze. Prikladam obrazek pro predstavu.
jipe
14. srp 2019
capáčky dadoos - 19měsíční už si je nacpe na nohu i sama s trochou úsilí
kafr
14. srp 2019
A je potřeba mít bačkůrky? My máme koberec, pod námi je kotelna, takže teplo... Dcera chodí bosky.

Sem začni psát odpověď...

Odešli