Batole a krém po slunění. Poraďte co vzít?

simonceli
14. čer 2011

Ahoj holky, za 14 dní se chystáme s malou na mallorcu. Je jí 20 měsíců. Je jasné, že jí budu mazat často ochranným krémém s UV 50 a budu se jí snažit držet ve stínu. Ale i tak jí chci večer mazat nějakým krémem pro děti po slunění. Přece jenom za celý den po výletech v horku dostane její pokožka zabrat, tak bude potřeba něco. Máte s něčím takovým zkušenost? Poradíte co vzít s sebou?

kocicinka
14. čer 2011

@ikke ano, i olivový olej je po slunění velice vhodný 🙂 Jediné, co mi na něm ( při zevním použití) trochu vadí je to, že si pak voním jako salát 😅

simonceli
autor
14. čer 2011

@kocicinka olivový olej mi strašně smrdí.... ale zkusím koupit ten malý kokosový a vyzkouším to na sobě.

@eloana no j áse těším, my podnikáme s přítelem oba a je to docela zápřeh, takže aspoň budeme v klidu odpočívat a výletničit.

@sussanah to bych už si asi netroufla v 7m jet na dovolenou. to já bych se bála, ale určitě to zvládnete. MY jsme taky zvažovali chorvatsko, ale zvítězila mallorca, protože tam nabízí i potápění a ten ostrvo není velký, spíš ej malinkatý (napříč 80km) tak ho chceme výletama projezdit.

sussanah
14. čer 2011

@simonceli ja jsem taky puvodne chtela na mallorcu, ale je to na me uz fakt daleko. Tohle tehu se ale citim opravdu vyborne (klep klep), takze vyrazime na trochu relaxace, nez se narodi druhe torpedo 🙂
Ad kokosak, je to fajn vec, taky pouzivam, ale treba u me cisty na kuzi nejde, mam ji potom hrozne vysusenou, takze si ho micham s bambuckym maslem a spokojenost. U mimca ho chci taky pouzivat, ale radeji taky jen michane, mlademu to taky docela vysusovalo pokozku. Holt kazdy reagujeme jinak. Ale v kombinaci s tim bambuckym maslem to promaze opravdu perfektne, pouzivam to ted i na bricho.

kocicinka
14. čer 2011

Ten kokosák je na mazání lepší, nežli olivový, protože není tolik hutný a lépe se vstřebá. Navíc oproti olivovému nádherně voní.
Kdysi jsem používala tuto značku
http://www.kosmetika-luxusni.cz/reniu/kokosovy-...
Ty ovoněné jsou úplně úžasné
Bambucký máslo taky super věc, používáme dětský balzám s bio karité od Saloosu

kammka
14. čer 2011

@ikke pokud čtu správně otázku, ptala se @simonceli na něco PO opalování....

simonceli
autor
14. čer 2011

@kammka ano ptala jsme po (opalování) pobytu n slunci, čím amlou večer namažu,a by se jí zklidnila pokožka 😉 🙂

lucista
24. črc 2011

nám dr.doporučila daylong a jsme max spokojení..malá používala už loni v 8.měsících u moře a letos jsme věrní daylongu taky
😉