Boty na ven pro nechodící dítě - capáčky, Attipasky?

daasha1
9. dub 2018

Ahoj, chystám se koupit synovi nějaké botky, zatím nechodí, ale leze a obchází nábytek. Doma chodí bosky, ale potřebuje nějaké botky, ve kterých by mohl "chodit"/lézt venku, na návštěvách, v hernách atd. Vůbec se v tom ale nevyznám. Nevím, jestli koupit capáčky (nezničí se špičky hned lezením? nepotí se v nich nohy?) nebo attipasky (dá se v nich lézt?). Poradíte prosím? Děkuji 🙂

jipe
9. dub 2018

@daasha1 já dávala začínajícímu chodci capáčky - afelo se dost prodřely, ale dadoos úplně super, ty jsem dávala na písek i dvouletákovi

brokovich
9. dub 2018

My koupili na lezení po zahradě🙂 obyčejné bačkůrky hadrové, s tím, že jsme počítali, že se na špičkách ušpiní a ošoupou. Attipasky měla kámošky dcera a stěžovala si, že je v tom dítě neohrabané a že se v nich strašně potí nohy.

mku
9. dub 2018

Me fyzioterapeutka doporucila jen ponozky nebo uplne mekkoucke kozene capacky. Takze ja davam ted ponozky a dupky a v lete planuju jen ponozky. Boty az bude umet chodit.

sofie1974
9. dub 2018

Pokudnechodí, tak jen teplé ponožky-taktéž doporučení od fyzioterapeutky

mariva30
9. dub 2018

Dávali jsme na ven kožené capáčky Capiki. Teď je má chodící dcera právě do herny.

lenerka1
10. dub 2018

Pokud nechodí, tak jen ponožky. První krůčky zvládal také boso nebo v ponožkách (bylo léto), když chodil víc, koupili jsme capáčky Dadoos.