Candide Panda polštářek, bílý

duhovakony
23. kvě 2018

Ahoj holky. Mate nektera s timto polstarkem zkusenost? Cetla jsem jen dobre recenze...diky za odpovedi

hawah
23. kvě 2018

Měla jsem pro malého a super. Slehávala se mu hlavička trošku, protože ji dával furt na jednu stranu ať jsem ho dala jakkoli, vypodložila čímkoli a až tento polštářek to myslím aspoň trochu zachránil. Měl ho dokud se nezačal kutálet po postýlce, i v kočárku jsem ho vozila.

duhovakony
autor
23. kvě 2018

@hawah takze muzu dat ihned po narozeni? Trochu se bojim abych mimcu neco nezpusobila kdyz maji do roka lezet jen na rovnem...ale chci vyuzivat hlavne v kocarku..

verrys
23. kvě 2018

My ho meli a byl nam k prdu 🙂 maly od narozeni preferoval levou stranu a jinak nez na zadech nelezel...hlavu ma slehlou ikdyz polstarek mel od narozeni

kaculakacka90
23. kvě 2018

My jsme měli a za mě super, kupovala jsem ještě před narozením malé, protože jsem taky na něho četla skoro jen pozitiva a určitě udělal to co měl a malá má krásnou hlavičku 😉

hawah
23. kvě 2018

@duhovakony já ho pořídila až měl malý něco přes měsíc

saji
23. kvě 2018

My jsme meli a na prd. Maly na tom spat vubec nechtel. Ano, mel splostelou hlavicku, ale ted mi od od 5.mesice spi na boku a hlavicka se krasne srovnala. Uz bych nekoupila.