Čelní a ušní teploměry, máte zkušenosti, rady a tipy?

meggiiii
13. říj 2013

🙂 Ahoj holky.Vím,že tyto diskuze už tady na MK jsou.Ale větinou je to tak čtyry roky zpět.Podle toho,co jsem se tam dočetla,tyto teploměry nebyly doporučovány z důvodu nepřesného měření.Třeba jedna ta diskuze byla z roku 2011.Což je dva roky zpět.A tak by mě zajímalo,jestli se to nějak neposunulo a ty teploměry již nejsou vyráběny kvalitněji a tím jestli nestoupla i jejich spolehlivost.Když jsem ležela s dcerou v nemocnici měřili jí tam teplotu pouze čelním teploměrem.Uvažuju taky o koupi,protože mě nebyví dceru v noci budit když jí není dobře...Ale taky nechci kupovat zajíce v pytli(jak se říká) 🙂 😉a tak prosím o každý názor či doporučení 🙂 😀Děkuju

lv
13. říj 2013

v Lidlu byl tento teplomer, zarove usni+celovy za necele 400kc, zaruka 3roky, tak jsem si rikala, ze to bude ok, mas zmerit 3x a udelat prumer (37,8+38,2+39,5). Takze toto "ala levne" nebrat.

amasonic
13. říj 2013

My máme tento a je perfektní, už přes rok nám funguje bez chybičky, máme dvojčata, takže měřím často a je super, když je můžu měřit a nemusím je budit http://teplomery-osobni.heureka.cz/body-comfort... mrkni na recenze

babulinkab
13. říj 2013

my máme ten z Lidlu a funguje dobře, ale musí se to s ním umět...musí se do ucha strčit dobře a taky se musí dávat pozor, aby se neměřilo v uchu, na kterém dítě před tím leželo, protože tam je samozřejmě teplota vyšší....máme ho už několik let a jsu s ním spokojená

lucieandrlova
14. říj 2013

My máme několik teploměrů, ale nejčastěji používám 5 in 1 Topcom. Je to na takové rychlé měření nebo měření v noci. Proměřuje sice o 0,5, ale už jsem se naučila to vždy připočíst. Mám to jako kontrolní, abych v noci nemusela vstávat. Pokud jde teplota hodně nahoru, měřím klasickým v konečníku.
Taky je ten Topcom malý - skladný, takže ho beru i na dovolenou, protože na dovolenou je potřeba mít teploměr, na který se mohu spolehnout...