Cenově příznivý e-shop, kde koupím vše?

crawler
15. led 2010

Ahojky, už mě nebaví trávit hodiny na netu a hledat, kde je co nejvýhodnější.
S jakým e-shopem máte velmi dobré zkušenosti (kvalita, cena, doprava,...), abych tam nakoupila vše od kojícího polštáře, přes přebalovací podložku, povlečení, lehátko do vaničky, atd atd.???
Díky za rady🙂

krasovka
2. čer 2010

Ahojík!
Já můžu z vlastní zkušenosti vřele doporučit http://www.nasekocarky-mj.cz/
Nejen že tam mají příznivé ceny, ale hlavně je tam strašně milá a ochotná paní, která ráda poradí a sežene, co může během chvilky !!!

dadka2
3. čer 2010

Já doporučuji www.detskydum.cz Maji garanci nejnižší ceny tj. když někde na netu najdete levněji, tak vám to prodají za tu samou cenu. Obchod je zavedený takže máte jistotu, že nenakupujete sice levně, ale v obchodě, kterému třeba 100% nevěříte. I poštovné je nízké!!!!

karmenta
11. únor 2011

mě se osobně osvědčil ebay.com . Dá se sehnat i zboží co v ČR není, cena příznivá a poštovné téměř zadarmo (já ted objednala set 10plen AIO a poštovné vyšlo na stejně, jako kdyby to poslali po ČR)

pavla2424
19. led 2013

Mě se osvědčil www.kojenecke-obleceni.eu kde jsem nakupovala už víckrát a ani jednou jsem se nesetkala s něčím co by mi vadilo, právěže naopak, když jsem se jich chtěla zeptat na nějaké rozměry apod. vždycky mi ochotně vše proměřili a poradili. Teďkom u nich probíhají dny DOPRAVY ZDARMA nad 500 a platí to jenom do pondělka 🙂

gabulinecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kelisova
18. bře 2013

@gabulinecka Kde jsi našla info, že mají na vše 20% slevu? Koukám, ale nenacházím 🙂

gabulinecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nasekuratko
20. bře 2013

ja mam dobre zkusenosti s mamitati.cz i kojenecke-obleceni.eu

georgia333
24. bře 2013

jedine kojenecke-oblecení.eu

ketlin_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lilboomcz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz