Cenově příznivý e-shop, kde koupím vše?

crawler
15. led 2010

Ahojky, už mě nebaví trávit hodiny na netu a hledat, kde je co nejvýhodnější.
S jakým e-shopem máte velmi dobré zkušenosti (kvalita, cena, doprava,...), abych tam nakoupila vše od kojícího polštáře, přes přebalovací podložku, povlečení, lehátko do vaničky, atd atd.???
Díky za rady🙂

lul
15. led 2010

mimibazar
mimibazar
A odporucam ti precitat si temu (tu na koniku), co sa neoplati kupovat vobec, tak usetris najviac 😉 napr. vankus na kojenie, ci lehatko do vane patria v mojom pripade urcite medzi zbytocnosti 😉

emjee
15. led 2010

taky podla mna nie je 😀 holt ked chces nieco usetrit, treba najprv prebrowsovat kde co a za aku cenu ponukaju a potom si to preratat aj s postovnym, co sa kde oplati
ja osobne som kupovala detske veci uz v x eshopoch - jednak nie v kazdom maju uplne vsetko, co som chcela, jednak nie vsetky veci kupujes naraz

a nech sa paci zoznam vselijakych zaujimavych eshopov a inych stranok https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

crawler
autor
15. led 2010

no, látkové lehátko do vany si myslím, že dost upotřebím - byly jsme na něm odkoupány my 3 sestry a 4 synovci - podle mého rozhodně lepší než neustále mimi nadnášet vlastní rukou - takhle mám obě volné, ale to není podstatné - to je věc názoru...Já už mám seznam základní výbavičky, nekupuju žádné koše na pleny, odsávačky mlíka předem, sterilizátory apod. jen to, co jsem nezdědila a právě mě štve, že něco najdu za výhodnou cenu, ale když se k tomu přidá poštovné, tak zase nic a proto bych ráda vše nakoupila v jednom e-shopu za 1 poštovné a balné...Ale pokud takový shop nenajdu, tak budu muset jedno tam a jedno tam a vyjde mě to o dost dráž, ale to by se nedalo nic dělat🙂

lul
15. led 2010

ako myslis, ja som nemala a nechybalo mi, kupeme s manzelom spolu, je to taky nas ritual, takze mame na neho vlastne 4 ruky 😀 vela stastia 🙂

ladida.l
15. led 2010

látkové lehátko je super 😀
Já koupu sama, manžel se chodí domů jen vyspat 😉

luala
15. led 2010

ja zhanam komodu (aspon so 4 suflikmi) na prebalovanie + s vanickou hore, bielej farby, ale zatial som nic poriadne nenasla...a to som uz prehladala asi vsetky detske baby stranky 😒 ... tak neviem..v kamennom obchode mi neboli schopni od 7.12. dodat objednanu komodu, tak som dnes zrusila objednavku a zhanam cez net.. tak hadam sa podari.. 😖

klara.t
15. led 2010

zjisti si, který e-shop máš poblíž a mohla by jsi si to yzvednout osobně. Já mám ve městě minimálně 2 obchody s dětským zbožím, které mají i eshop. tak jsem objednala tam. U každého to, co tam bylo levnější než u druhého a pak si to osobně vyzvedla a na místě zaplatila.

pikusa
15. led 2010

Clawler...já objednávala tady pár věcí
ebutik

zuzkagonos
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pikusa
15. led 2010

Tak jinak.....na ebutik jsem objednávala.....snad to takhle nevadí.....

kacka.l
15. led 2010

Já nakupuju jedině u skrblikshop mají vše nejlevnější.

mates22
15. led 2010

kačko a je to v pohodě s fakturama? já tam nakupovala dvakrát a vždycky mi fakturu neposlali, po upozornění mi jednu poslali (za sedačku do auta), ale jen e-mailem a druhou ani tak ne, ale to nebyla tak drahá věc.

A k lehátku, já teda si ho nemůžu vynachválit, nehledě na to, že i v porodnici nám ukazovali koupání na lehátku a bez něj ne....vozila sem ho s sebou i k babičce (vaničku sme tam naštěstí měli)

zuzkagonos
16. led 2010

ja som objednala z mamitati, ČR - mali celkom dpbrý výber 🙂

groowy
16. led 2010

nejvíc jsem toho pořídila na mimibazaru a pak jsem byla moc spokojená třeba s detskyraj.cz 😉

minea
17. led 2010

crawler, podívej se na detskydum.cz. Mají skoro všechno a na spoustu produktů nabízejí garanci nejnižší ceny.

dugyna
17. led 2010

ja davam do pozornosti
babyport

tovar posielaju podla toho ako je na sklade..necakate kym budu vsetky veci z vasej objednavky na sklade..a postovne platite iba raz..postovne pri objednavke na dobierku je 10eur, platbe cez internet je 7 eur..a pri osobnom prebrati u nich 0eur..predajna je v kosiciach..
ak objednate nad 50 eur poslu vam papiere..aby ste sa mohli stat clenkou..a potom su tam kadejake zlavy..presne si to nepamatam..maju to na strasneke..ako klub babyport..
a ak objednate nad 150eur tak dostanete zadarmo osusku v cene 11eur..

dugyna
17. led 2010

a chcem sa vyjadrit k poznamke na zaciatku tejto temy..ze vankus na kojene a lehatko na kupanie su zbytocnosti

vankus na kojenie je velmi dobra vec..nemam sice este deti cize som nekojila..ale da sa vlemi dobre vyuzit v tehu ak si neviete najst polohu na spanie pekne sa tym da vypodlozit brusko.atd..na tom linku co som napisala je za 20eur..

a lehatko do vanicky nenormalne dobra vec lebo babetko sa stale vrti a vmiri a mat ho na ruke celu dobu..si neviem predstavit..a postupne ked bude tahsie..to lehatko tam lezka a vy ho vklude umyjete..nikde sa nebuchne ..moja mama to vyuzila pri mne aj bratovi a nevie na to dopustit
a na tom eshop ktory som spominala maju uz lehatka take cele penove ako zinka alebo hubka pekne vytvarovane cize este pohodlnejsie pre babetko

pampeliska1
17. led 2010

Když jsem se dívala po netu, co kde a kolik stojí, tak dobré ceny a hodně věcí mají na wéwéwé kocarky pomlcka zlín tečka cz, tak zkuste mrknout. Nemají sice takový sortiment značek (aspoň mám dojem), ale ceny mají dobré.

crawler
autor
18. led 2010

moc díky za odkazy holky🙂 já přihodím ten svůj se kterým mám už zkušenost - velmi pěkné ceny kočárků (ten náš jsem levněji ani nenašla) mají na hrosikshop.cz . a nejenom kočárky, ale ty další věci se už jinde dají sehnat levnější...kamenná prodejna je ve svitavách 😉

martinamil
18. led 2010

crawler, já objednávala v Německu ve 3 e-schopech. A např. na kočárku MUTSY Urban Rider jsem ušetřila oproti nejlevnější české nabídce 280 € .

Jsou to babybutt.de, jako-o.de, my-toys.de

crawler
autor
18. led 2010

marti: tak to je síla!!!😀 upřímně řečeno já osobně se nějak bojím objednávat v zahraničí a když vidím eura nebo dolary, tak je to pro mě takové abstraktní (vím, že by bylo snadné si to podle aktuál.kurzu přepočíst)...ale co mě teda fakt zaráží je, jakou marži mají ti čeští obchodníci - páč i na tom kočárku z německa jistě nevydělají málo 😨

martinamil
18. led 2010

Crawler, na výbavičce - a že jsem jako šílená matka vymodleného dítěte kupovala i nesmysly, jsem ušetřila docela dost peněz. A pokud si objednáš nad určitou cenu máš i dopravu zdarma.

Výše uvedené obchody mám odzkoušené nejen já, ale i jsem je doporučila Červnovkám a byly spokojené. I nadále tam nakupuji. Třeba krmící židličku Hauck Alpha jsem teď koupila z Mytoys za 39€ (cca. 1000 Kč) a v ČR byla nejlevnější za 2000Kč Nebo Autosedačku Britax First Class (tam 120€) tady 4500Kč. A velká výhoda je, že teď probíhají velké akce, tak se dá koupit ještě výhodněji.

Platíš převodem z účtu (stejně jako u českých internetových obchodů), zboží Ti přijde buď Českou poštou jako balík nebo PPL.

Já měla vysoce rizikové těhu a celé jsem proležela, takže toto byla pro mě jediná možnost jak si pořídit výbavičku dle svého výběru.

lul
19. led 2010

Toto sice nie je tema o vybave, ale zaujimalo by ma, ako v lehatku umyvate babatku chrbatik 😕

emjee
19. led 2010

lul otocim si ho na kolienka a chvilu ho tak podrzim, kym mu umyjem chrbatik a ritku

lita
27. led 2010

Ahoj holky, mne po dlouhem brouzdani a hledani vybavicky prisly nejlevnejsi tyto eshopy:
matysek.mimishop
nebo
beruskakocarky.mimishop
Postylky, povleceni, lehatka, monitory, teplomery, hrazdicky, hracky, kolotoce atd. - vse az o nekolik stovek levnejsi nez jinde! Oba eshopy jsou v Mostu, tak nevim, zda je mezi nimi nejaka spojitost.

Dale take tyto 2 eshopy:
elinka. eu
nebo
ajashop.mimishop

klara.t
27. led 2010

spojitost není žádná. já jsem z Mostu a objednávala u obou. Vždy osobní odběr a bez problémů. Ale u Matýskova ráje jsem četla někde diskuzi a lidi nebyli spokojení. Poslali platbu předem a obchod nereagoval atd. Ale jak říkám, u mě bez problémů, ale možná tím, že jsem platila na místě.

poupe
29. led 2010

ahojky a co mamitati,znate,byly jste spokojeni?

janceta88
29. led 2010

ahoj mám odsud postýlku, jsem spokojená, jen návod, byl ve všech jazycích jen né česky

crawler
autor
30. led 2010

poupě: tak na mamitati se mi něco taky líbilo, ale ty věcičky se dají sehnat jinde levněji...ale s objednáváním u nich nemám zkušenosti...

strouzek
30. led 2010

ahojky no já dost věcí nakoupila na batoleshop.cz povlečení mám z jolis.cz, i když to povlečení není asi moc levný ale rozhodně super a kvalitní.ještě je celkem dobrej ebrouček, každopádně nevím jestli je nějaký eshop kde bych nakoupila vše najednou, protože někde mají třeba super levnou postel ale povlečení dražší než jinde , k tomu nemají to lehátko co chci atd. takže je fakt že jsem se snažila kumulovat věci do jedný objednávky co nejvíc ale stejně jsem těch eshopů vystřídala víc a to znamenalo pokaždý poštovný ale mě to nevadilo, když jsem si porovnala ceny a výběr u nás v kamenném obchodě tak mě to pořád vycházelo i s poštovným levnější a hlavně mi do toho nekecala nechutná prodavačka. 😉