České výrobky pro naše české dětičky. Doporučte značku

lukava
16. pro 2011

Milé maminky,
Preferujeme s manželem kvalitní české výrobky pro prcky. Nechceme kupovat spotřební zboží MADE IN CHINA. Jaké značky byste doporučily? Nevadí, že jsou třeba dražší než ty dovážené, hlavně, aby byly vyrobené u nás a byly kvalitní a dlouho vydržely.
Od oblečení, přes ložní, deky, fusaky, hračky, botky.. cokoliv vás napadne, sem s tím.....vše určené pro děti předškolního věku ; )
Děkuji předem za reference i tipy!!!!

lukava
autor
18. únor 2013

máme krásnou dřevěnou kuličkovou dráhu od trihorse, vyrobeno v ČR 🙂

lukava
autor
18. únor 2013

opravdu je moc oblíbená 🙂

lukava
autor
18. únor 2013

@vicky007 tak jsem koupila, ale nejsou vyrobená u nás ale v Bangladesi, asi lepsi nez Cina, ale take daleko

luthien.k
20. únor 2013

@lukava pracovní podmínky Bangladéšanů jsou podle všeho dost otřesné a už kvůli tomu bych to neviděla jako jednoznačně lepší volbu... Ale je těžké si vybrat, to uznávám, když české oblečení je díky zlikvidovanému textilnímu průmyslu spíš rarita...

lukava
autor
20. únor 2013

@luthien.k to je fakt otazka, kde je to lepsi, priste kupuji radeji jitex nebo litex...pro zmenu 🙂

olusenka
20. únor 2013

Biopekárna Zemanka, sušenky Špaldová zvířátka, Špaldová zvířátka kakaová a hlavně Jablečné bio kačenky. Vše ke koupi v DM drogerii. Nebo mají e-shop.

A bio tvaroh s jogurtem Matylda od Milko.

lukava
autor
21. únor 2013

@olusenka a jo ty kačenky také hodně kupujeme 🙂
plastové hračky v ČR vyrábí Chemoplast v Blansku - např. stavebnice cheva, věci na písek...www.cheva.cz

lukava
autor
21. únor 2013

míčky s krtkem jsou myslím také české, vyrábí wiky Kyjov, včera manžel koupil v Bambuli a říkal, že na tom byl pásek se značkou vyrobeno v ČR 🙂

nomerik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lukava
autor
8. bře 2013

pěkné barevné české oblečení zn. farmers, mate někdo zkušenost?
osvědčily se nám capáčky Nolen 🙂
krásné české dřevěné hračky dělá firma Kami, děkuji za doporučení @druidee 🙂

filipatereza
8. bře 2013

České látkové plenky Anavy - nejlepší plenky, co znám. Ale pozor-vzniká na ně závislost!!!🙂

jancip
8. bře 2013

Snad to tu ještě není....šátky na nošení dětí zn. Šanami.

katchi
8. bře 2013

Ahoj, tak z uvedenych veci urcite muzu jen a jen doporucit capacky Nolen, latkovky Anavy, susenky od Zemanky 😀
a oblecky si nechavam sit u jedne zdejsi uzivatelky (fler id 2339) a boty doporucuji od tohoto sevce (fler jiri-svatos).

xvitk101
8. bře 2013

JM móda oblečení pro děti. Našla jsem je na Fleru.

druidee
8. bře 2013

Boty Jonap, právě jsme koupili a snad budeme spokojeni. Krásně se obouvají pro široký nárt, jsou hezké a fajn cena-teď jen zkouška výdrže a odolnosti 🙂. Stejně tak bačkůrky Fare a boty Béďa-doporučujeme. pokud už někdo zde zmiňoval, omlouvám se 🙂 Capáčky máme: fler luca a paní ochotně udělá barevou kombinaci a vzor dle vašeho přání 🙂

druidee
8. bře 2013

Nobilis Tilia - přírodní a česká. pro těhulky, rodičky, maminky i miminka 😵 malého jsem koupala od začátku buď v čisté vodě, nebo jejich mýdlem Amorek 🙂

xvitk101
8. bře 2013

Taky máme jídelní židličku od této české firmy Konik a české botičky Pegres.

druidee
8. bře 2013

Oblečení, pleny, baby vak apod Haipa Daipa. Osobně mám spokojeně odzkoušeno jen plena Pastelka a Pastelka Bio a přebal.podložka s PUL vrstvou. Také značka Sommi (paní tu měla profil, ale už není aktivní).

druidee
9. bře 2013

dobrý tip z alba od @sarkachmelova na moc krásné dětské baťohy zn Boll. a to mi připomělo, máme dětský spacák zn Jurek www.jurek.cz je krásně teplý, malý v něm stanoval s námi už v roce 🙂

nasticka
9. bře 2013

Plenky Anavy mají u nás 1*, taktéž oblečení pro děti Farmer's. Já se teda snažím kupovat hlavně české potraviny, oblečení spíš podle zkušeností a funkčnosti, hračky radši nekupuju vůbec (to u nás bohužel bohatě obstarají babičky a prababičky a já to pak jen tcenzuruji)😀 a když, tak jsem ujetá na dřevěné hračky koupené někde na trhu.

druidee
10. dub 2013

Měla bych dotaz 😉 .. máte někdo tip na kečup pro děti-český? koupili jsme pro malého kečup bez konzervantů a různých chutidel, ale je to německá značka Rapunzel. děkuji 🙂

silvapokorna
17. dub 2013
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@lukava ta kuličková dráha vypadá super, asi ji pořídíme. 🙂
já přídám tip na dětskou osušku. na stránce Lovelababy se lze zaregistrovat do jejich klubu a každá 10. registrace získá bílou osušku. nám se zadařilo. nevím tedy, kde je vyrobená, snad tady v ČR, ale je moc příjemná na omak. a 2-letá dcerka v tom lítá spokojeně jako superman. 😀

ewelina
10. kvě 2013

české dřevěné hračky ruční výroby - moc pěkné a originální - máme doma několik povedených kousků 😉 Drevene-hracky-eshop

lukava
autor
23. kvě 2013

@zviratkomale Možná zde najdeš inspiraci pro své krásné album 😉

lukava
autor
23. kvě 2013

@mataharyy
prosím, jak byl ten odkaz na ty dřevěné české hračky?

mataharyy
23. kvě 2013

@lukava Nevím zda jsou české, ale v Čechách sehnatelné 😉 www.hras tecka cz/stavebnice/stavebnice-grimm-s/skladacky-grimm-s/skladaci-lod?referrerID=178

luthien.k
24. kvě 2013

@mataharyy, @lukava, grimms jsou tuším německé výroby... Ale jsou úžasné, sice žádné nemáme, jsou dost drahé, ale často nad nimi slintám na jejich českém webu 😀 Grimms.

mataharyy
24. kvě 2013

@luthien.k To ti povím, taky jsem včera zaplakala 😅 Ale představa tří takových hraček k vánocům/narozeninám a rodinný rozpočet jde do háje 😀 😀

luthien.k
24. kvě 2013

@mataharyy no právě 😀

jika10
24. kvě 2013

Ja znam Abafactory.eu 😉