Cestovní postýlka Babypoint Sally

tuje
1. zář 2017

Ahoj holky, mate nekdo zkusenost s cestovni postylkou Babypoint sally? https://m.heureka.cz/postylky/babypoint-sally-h...

Chtela bych ji mit v obyvaku hned od narozeni...klasik postylku budu mit v loznici. DIky za zkusenosti pripadne doporuceni jine 🙂

lucieluu
1. zář 2017

Ahoj, s tou, co jsi psala zkušenost nemám, ale mám u rodiců Aeromoov Instant Travel Cot já jsem moc spokojena. Většinu času je teda u našich, ale když jsme ji potřebovali vzít třeba do prahy, kde jsme byli na víkend, je skladná a hlavně lehká.

popelka1984
1. zář 2017

Máme jí, kupovali jsme jí před třemi roky. Když jsem vybírala cestovní postýlku tak jsem šla hlavně po černé síti, Sally jí má jako jedna z mála. Říká se že přes ní dítě líp vidí. Pak taky cena je dobrá, ten přebalovák, hrazda se zvířátky a ta barva se hodí všude. Byla jsem s ní spokojená, používali jsme jí když jsme někam jeli přes noc nebo na celý den. Pak jsme jí měli nastálo u tchánovců. Občas nám sice dalo zabrat skládání ale za sebe bych jí doporučila.

tuje
autor
3. zář 2017

@popelka1984 moc diky za info a myslis ze je vhodna i pro kazdodenni pouziti? Kdyz jsi budu mit v obyvaku? Pro malou pres den...a kupovali jste matraci nebo staci ta co tam je? Moc diky

popelka1984
4. zář 2017

Jednu dobu jsem jí používala každý den, malý v ní byl přes den i tam spal. Matrace co tam je, je skládací a slaboučká a tvrdá, ne moc vhodná na spaní. Můžeš na ní dát nějakou deku, rychlozavinovačku nebo je lepší koupit matraci jako do klasické dětské postýlky. V postýlce měl kvalitní matraci s kokosovým vláknem, do téhle stačí nějaká obyčejná do 300 stovek.