Cestovní postýlka. Se kterou jste spokojené?

annynka94
3. srp 2019

Ahoj, prosím o tip a vlastní recenze na cestovní postýlky 🙂 Potřebuji vybrat pro malého, na spaní na 2 noci tak cca 1x za čtvrt roku 🙂 díky

jirovapa
3. srp 2019

@annynka94 máme cestovní postýlku CAM Daily plus a jsem s ní velmi spokojená, ale záleží kolik chcete do postýlky investovat 🙂. Tato má polohování pro malého prcka, pro většího se dá níž a dají se otevřít z boku dvířka + přebalovací pult, stříška a moskytiéra. Postýlku jsme využívali hodně na chalupě venku ve stínu a nyní z ní má 20m dcera svůj prostor v obýváku, kde má plyšáky 😃. Značka CAM dělá i jiné varianty. 🙂

voskovkyapastelky
3. srp 2019

Za me NE Caretero. Obcas bych to nejradsi vyhodila oknem, nekdy jde slozit a rozlozit paradne, pak se sekne a mordujeme se s tim pul hodiny...

annynka94
autor
3. srp 2019

Já sem se teď dívala na Zopa poppy dove, mají ji teď v akci, ale nikde se o ní nepíšou žádné recenze, tak třeba si vyberu něco na vaše doporučení 🙂

janaaanna
3. srp 2019

My jsme meli Zopa travel a byli jsme spokojeni. Ma i ten vlez na zip pro vetsi dite a zavesnou vlozku pro miminko. Ma cernou sit, pry je to lepsi, nevim. Prebal.pult jsem nechtela. Cestovala s nami hodne, autem i letadlem a vse vydrzela. Na chalupe jsme v ni meli normalni molitanovou matraci, na cesty to, co tam je, max jsme jim tam slozili deku nebo treba rucnik. Rekla bych, ze si jsou ty postylky dost podobne, ale za sebe muzu zopa doporucit.

lobella
3. srp 2019

Mame ted nove Lionelo, ale uz jsme s ni xkrat cestovali i ven na zahradu, spokojenost, ke k ni moskytiera, hlavne je 3 stran plne sitovana, takze prcek ma prehled, stabilni, nevyhovuje mi bila sitka v bocich, radeji bych cernou, lepe se pres ni kouka, a matrace se strasna, alento asi u vsech cestovnich, takze pokud to jde, beremez domova klasickou z postylky, cena super, jen nema polohovani pro uplna mimca, ale male je skoro 9M takze nebylo v pozadavcich

mi35
3. srp 2019

Máme Caretero a svůj účel plní.

zzuzzocka
3. srp 2019

My máme Zopa Yoga a jsme spokojení, ale matraci jsme dokupovali.

verunka_korunka
3. srp 2019

Mame caratero, z druhe ruky. Takze uz ji vyuzili 3 deti a nikdy nebyl problem a stale je naprosto v poradku. Jedine co bych mela jako vytku k cestovnim postylkam obecne, vsechny maji stejny system dna, tedy desky s malou vrstvou molitanu (cca 1-2cm) coz je opravdu malo dle me, takze jsme k postylce vzdy vozili extra matraci.

kafr
3. srp 2019

Pořídili jsme postýlku, protože mám rodiče 500 km daleko. Takže asi jako ty 2-3 noci 1x za čtvrt roku.
Poprvé jsme tam jeli, když byly malé 3m a už tehdy ji vadilo, že postýlka šustí, když se pohne. Spala v ní možná 2x. Už jsme ji i přestali vozit, malá spí u mě.
Takže za mě je to zbytečná investice, zkuste nejdřív půjčenou, nebo bazarovou.

ah1234
4. srp 2019

Mame Zopa a ucel plni, ale dokupovali sme Candide matrac. Inak za tie prachy fajn, nemam jeidnu namietku, syn v nej spi jak v klasickej postielke. cestujeme s nou velmi vela a zatial vsetko vydrzala (aj kazdodene rozkladanie po dobu 3 tyzdnov teraz v july).

lovemusicsun
29. srp 2019

My mame Zopa postylku (myslim ze je to typ Travel) - mela jsem ji v obyvaku jako druhou postylku pro miminko. Koupili jsme do ni matraci z Ikey, ta jejich se mi zdala trochu hrbolata. Na cestach jsme tam natahli deku. Urcite ji muzu doporucit, nebyla draha a ucel splnila. Pravdou je, ze tolik jsme s ni necestovali jak jsme puvodne zamysleli, mala vetsinou spala u me v posteli, tak zvazte jak moc ji vyuzijete.

krasna_neznama86
29. srp 2019

Mam cestovni postylku Hauck, je super, ma i certifikaty...jsem spokojena

isabelafuentes
29. srp 2019

Mame cestovni postylku Nuna a je uzasna. Lehce se rozklada i sklada a slozena se vejde v pohode i do mensiho auta.